Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Bilet Big London: London Eye, Big Bus i rejs po Tamizie

Organizator atrakcji: Big Bus Tours - London

Bilet Big London: London Eye, Big Bus i rejs po Tamizie

Organizator atrakcji: Big Bus Tours - London

Od 269 zł za osobę

Podziwiaj najlepsze widoki na Londyn i zwiedzaj miasto we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej Hop-On Hop-Off. Zobacz panoramę miasta z London Eye i weź udział w 40-minutowym rejsie po Tamizie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
od pierwszego użycia
Zawiera audioprzewodnik
angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz najważniejsze zabytki i atrakcje Londynu
 • Podziwiaj panoramę Londynu ze szczytu najwyższego na świecie koła obserwacyjnego
 • Skorzystaj z bezpłatnego rejsu po rzece w ramach biletu
 • Wsiadaj i wysiadaj z autobusu tyle razy, ile chcesz
Pełny opis

Odkryj to, co najlepsze w Londynie, podczas wycieczki wskakuj/wyskakuj na pokładzie otwartego, piętrowego autobusu i ciesz się wycieczką London Eye w ramach biletu. Wycieczka wskakuj/wyskakuj to idealny sposób na odkrywanie najlepszych zabytków, zabytków i atrakcji Londynu we własnym tempie. Wycieczka zapewnia nieograniczone korzystanie z przystanków strategicznie rozmieszczonych we wszystkich miejscach, które chcesz odwiedzić, w tym Big Ben, Pałac Buckingham, London Eye, Westminster Abbey, Tower Bridge i St Pauls Cathedral. Wysiądź z autobusu na Westminster Bridge i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę London Eye. Ze szczytu możesz podziwiać zapierający dech w piersiach 360-stopniowy panoramiczny widok na imponującą panoramę miasta. Zobacz najsłynniejsze zabytki miasta, w tym Big Ben i Houses of Parliament, z niezrównanego widoku z lotu ptaka. Wycieczkę możesz rozpocząć na dowolnym przystanku Big Bus. Popularne punkty wyjścia to London Eye, Marble Arch, Victoria Station i Trafalgar Square. Ze wszystkimi rodzajami biletów możesz cieszyć się rejsem statkiem po Tamizie. Bilet Classic obejmuje jeden rejs po rzece z Westminster do Tower of London (w obu kierunkach). Godziny odjazdów różnią się w przypadku rejsu po rzece. Możesz wejść na rejs po rzece w Tower Pier (w pobliżu przystanku 16), Greenwich Pier, Westminster Pier (w pobliżu przystanku 18) i London Eye Pier (w pobliżu przystanku 11). Najważniejsze trasy Big Bus obejmują Pałac Buckingham i zmianę warty, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, 10 Downing Street, Whitehall, Piccadilly Circus, Oxford Street, Regent Street, Trafalgar Square, London Eye, London Dungeon, Sea Life Londyńskie Akwarium, Madame Tussauds, Covent Garden, Bank of England, Pomnik, Katedra św. Pawła, Tower of London, Tower Bridge, The Shard, Ratusz, Pałac Lambeth, British Museum, Marble Arch, Mayfair, Green Park, Hyde Park Corner, Harrods, Muzea South Kensington, Pałac Kensington i Notting Hill.

Wliczone w cenę
 • Bilet 24-godzinny na wycieczkę autobusową Hop-On Hop-Off
 • Bilet wstępu na London Eye
 • Bezpłatny rejs po Tamizie (bilet classic obejmuje jeden rejs po rzece z Westminster do Tower of London lub w drugą stronę)
 • Audioprzewodnik z nagraniami w 5 językach
 • Bezpłatne WiFi na pokładzie każdego autobusu
 • Odbiór z hotelu
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Porozmawiaj z przedstawicielem Big Bus po przybyciu na przystanek London Eye, aby odebrać bilety na autobus i rejs oraz wybrać godzinę wstępu na London Eye.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 •  Dzieci w wieku do 4 lat mogą wziąć udział w wycieczce bezpłatnie.
 •  Wszystkie autobusy są wyposażone w rampy dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 196 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Warte swojej ceny. Naprawdę podobała mi się każda jego część i czułem się, jakbym znał Londyn od razu po tej całodniowej aktywności. Widziałem punkty orientacyjne, których nie miałbym, gdybym nie zarezerwował zajęć. Rejs był bardzo przyjemnym akcentem. Rano odbyliśmy pełną wycieczkę autobusem. Wyruszyliśmy w rejs około godziny 13, a następnie kontynuowaliśmy połowę trasy autobusem, aż do godziny 16, kiedy mieliśmy czas na London Eye.

Czytaj dalej

18 kwietnia 2022

Wykonałem te czynności pierwszego pełnego dnia mojego pobytu w Londynie i było warto! Autobus pomógł mi w orientacji w kierunku ulic, ponieważ jest to sieć, a nie siatka. Podobało mi się, że dostajesz zestaw słuchawek do słuchania przewodnika audio w autobusie, gdy odwiedzasz punkty orientacyjne i okolice. Jeśli chcesz odwiedzić punkt orientacyjny, pomnik lub odkryć więcej, po prostu wyskocz i wsiądź do innego Big Busa, gdy skończysz. Świetny i wygodny sposób na zwiedzanie miasta - jest ich tak dużo! London Eye i jednokierunkowy rejs po Tamizie były wisienką na torcie, oba miały piękne widoki.

Czytaj dalej

22 listopada 2021

Naprawdę podobała nam się nasza podróż do Londynu i nasz pakiet, który kupiliśmy. Chcieliśmy zrobić London Eye i wskoczyć do autobusu - rejs po rzece był dodatkowym dodatkiem i ostatecznie stał się punktem kulminacyjnym. Skończyło się na tym, że przeszliśmy większość drogi po mieście, tylko dwa razy korzystając z autobusu - za każdym razem, aby przejechać tylko jeden przystanek. Wspaniałe widoki z London Eye - ale rejs był po prostu cudowny. Pojechaliśmy z Tower Bridge do Westminsteru. Mówiący facet był naprawdę zabawny, a fakty bardzo interesujące. Gorąca czekolada Baileys na pokładzie również pyszna. Absolutnie polecam.

Czytaj dalej

12 października 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 292175