Więcej zdjęć

Od 346 zł za osobę

Harry Potter: Zwiedzanie Warner Bros. Studio z dojazdem

Numer identyfikacyjny produktu: 31392
Najważniejsze informacje
Czas trwania
7 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odbądź wycieczkę po studiu i odkryj plany filmowe, rekwizyty oraz kostiumy używane w serii filmów o Harrym Potterze
  • Wejdź do pokoju wspólnego Gryffindoru
  • Podążaj śladami Harry'ego Pottera, wędrując po bruku ulicy Pokątnej
Wycieczka w skrócie
Poznaj sekrety powstawania filmów o Harrym Potterze podczas wycieczki po Warner Bros. Studio. Zobacz fantazyjne plany filmowe, rekwizyty i kostiumy użyte w filmach.
Tego możesz się spodziewać
Wycieczka do Warner Bros. Studio w Londynie, idealna dla fanów Harry'ego Pottera, to wyjątkowa okazja do odkrycia magii filmów o Harrym Potterze — najpopularniejszej serii filmów w historii.

Zajrzyj za kulisy produkcji i zobacz wiele fantastycznych planów filmowych, kostiumów i rekwizytów. Poznaj ściśle strzeżone sekrety, w tym fakty na temat efektów specjalnych oraz animatroniki, dzięki którym filmy o Harrym Potterze stały się tak popularne na całym świecie.

Stań na słynnej Alei Smoka, pokrytej kocimi łbami, a także przed wystawą sklepu z różdżkami Ollivandera, księgarni Esy i Floresy oraz Magiczne Dowcipy Weasleyów.

Zobacz znane rekwizyty z filmów, w tym miotłę Harry’ego Nimbus 2000 i motocykl Hagrida. Odkryj inne pamiętne plany filmowe, w tym pokój wspólny Gryffindoru, sypialnię chłopców, chatkę Hagrida oraz klasę eliksirów.

Magią studia Harry'ego Pottera będziesz cieszyć się przez ok. 4 godziny. Ze względu na wysokie natężenie ruchu drogowego w godzinach szczytu wizyta w studiu może ulec skróceniu, jednak nie będzie ona krótsza niż 3 godziny. Łącznie z przejazdem autokarem całkowity czas trwania wycieczki wynosi zazwyczaj 6–7 godzin, w zależności od natężenia ruchu i godziny wstępu.

Proszę wsiadać, drzwi zamykać!

Ekscytująca wiadomość – możesz już również zwiedzić Platformę 9 ¾ i wybrać się na wirtualną wycieczkę Ekspresem Hogwart! Obejrzyj doskonałą kopię peronu i samego pociągu. Przeżyj magię podróży do Hogwartu, pozując z wózkiem bagażowym – zanim zniknie w ścianie – i spacerując po wagonie pociągu. Dowiedz się, w jaki sposób zostały sfilmowane kultowe sceny kolejowe i przejrzyj zawartość bagażu swojego ulubionego bohatera! Zakończ swoją przygodę z Ekspresem Hogwart w sklepie z pamiątkami utrzymanym w stylu pociągu, gdzie czekają na Ciebie gadżety inspirowane serią Twoich ulubionych filmów o Harrym Potterze.
Wliczone w cenę
  • Przejazd luksusowym autokarem do studia Warner Bros. w Londynie
  • Bilet wstępu
Miejsce zbiórki

Autobusy odjeżdżają z dworca autobusowego Victoria Coach Station pod adresem 164 Buckingham Palace Road. Po przybyciu na dworzec koniecznie sprawdź numer bramki, gdyż poniższe informacje mogą ulec zmianie. Odjazdy: 08.15 – bramka 13 10.30 – bramka 0 11.30 – bramka 0 14.00 – bramka 0 Dokładnie sprawdź godzinę odjazdu. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Delektuj się wspaniałym światem czarów Harry'ego Pottera w Warner Bros. Studio przez minimum 3 godziny. Łącznie z przejazdem autokarem, łączny czas trwania wycieczki wynosi zwykle 6–7 godzin, w zależności od natężenia ruchu i pory wejścia.
• W przypadku dzieci w wieku 3–4 lat należy uiścić niewielką opłatę jedynie za transport, ponieważ muszą one siedzieć w autobusie. Dzieci w wieku do 2 lat muszą mieć bilet, ale jest on bezpłatny.
• Dla dzieci w wieku do 4 lat udział w wycieczce do studia Warner Bros. w Londynie jest bezpłatny. Dla dzieci w wieku do 2 lat również należy zarezerwować miejsce, ale wstęp jest dla nich bezpłatny.
• Uwaga! Godzina rozpoczęcia wycieczki odnosi się do odjazdu spod Victoria Station, nie przyjazdu do studia Warner Bros.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 1177)

Organizator:

Premium Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 31392

Te wycieczki też mogą Cię zainteresować…