Heathrow Express

Numer identyfikacyjny produktu: 44024

Od 113,28 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
15 min
Akceptowane kupony papierowe

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Wybierz najszybsze połączenie pomiędzy Heathrow i centrum Londynu
  • Dotrzyj do celu bez stania w korkach i szukania taksówki
  • Podróżuj w odnowionych, niskopodłogowych, klimatyzowanych i pojemnych pociągach z telewizją pokładową
Wycieczka w skrócie
Heathrow Express to najlepszy sposób podróżowania pomiędzy Heathrow i centrum Londynu. Pociąg odjeżdża z Heathrow i Paddington co kwadrans, a podróż trwa zaledwie 15 minut.
Tego możesz się spodziewać
Podróżuj wygodnie w nowoczesnych, klimatyzowanych i pojemnych pociągach oraz bądź na bieżąco z wydarzeniami z całego świata dzięki Express TV. Gwarantujemy też doskonały zasięg sieci komórkowych przez całą podróż.

Heathrow Express to najszybsze połączenie pomiędzy centrum Londynu i lotniskiem Heathrow. Dotarcie na Paddington Station zajmuje zaledwie 15 minut. Każdego dnia w Heathrow Express podróżuje 16 000 pasażerów, a od roku 1998, kiedy uruchomiono to połączenie, Heathrow Express przewiózł ponad 60 milionów osób. Jest to najszybsze i najbardziej komfortowe połączenie z centrum Londynu. Zarezerwuj swój bilet już teraz.

Bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail lub telefon komórkowy, a na pokładzie pociągu zeskanuje go nasz pracownik. Życzymy przyjemnej podróży.
Wliczone w cenę
  • Bilet na Heathrow Express
  • Darmowy transport do terminalu 4 (w razie potrzeby)
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Jeśli przylecisz na terminal 1 lub terminal 3, kieruj się znakami do stacji Heathrow Central i wsiądź do Heathrow Express w stronę London Paddington. Czas podróży to 15 minut. Na terminalu 5 stacja znajduje się pod ziemią i można do niej dotrzeć windą lub schodami ruchomymi. Wszystkie pociągi jadą na stację Heathrow Central, a następnie odjeżdżają do London Paddington. Łączny czas podróży to 21 minut. Na terminalu 4 wsiądź w autobus wahadłowy do Heathrow Central (odjazd co 15 minut, czas podróży to 4 minuty), a następnie wsiądź do Heathrow Express w stronę London Paddington. Czas podróży to 15 minut. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail lub telefon komórkowy, a na pokładzie pociągu zeskanuje go nasz pracownik.
• Wszystkie bilety są ważne przez 3 miesiące od daty podróży znajdującej się na bilecie.

Od 113,28 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 65)

Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 44024