Bilet wstępu

Harry Potter: Warner Bros. Studio z King's Cross

Harry Potter: Warner Bros. Studio z King's Cross

Organizator atrakcji: Golden Tours - Gray Line London
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 514,62 zł za osobę

W cenę wycieczki do Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter wliczony jest transport w obie strony z King’s Cross. Dzięki dłuższemu czasowi zwiedzania zobaczysz wszystko – od Hogwarts Express po Wielką Salę.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 7.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Przeżyj magiczne chwile podczas 7,5-godzinnej wycieczki do Warner Bros. Studio z wliczonym dowozem i transportem powrotnym z King's Cross w Londynie. Przyjazd do studia będzie mieć miejsce po ok. 2-godzinnej podróży, po czym weźmiesz udział w 4-godzinnej wycieczce. Rozpocznij swoją przygodę w tym samym miejscu, co Harry Potter, czyli w komórce pod schodami. Następnie obejrzyj niesamowity film powitalny i udaj się do Wielkiej Sali – jednego z największych planów filmowych na terenie studia. W trakcie zwiedzania obejrzyj fascynującą kolekcję oryginalnych, zachowanych w doskonałym stanie kostiumów, rekwizytów oraz elementów wykorzystywanych przy tworzeniu efektów specjalnych. Zobacz Norę, chatę Hagrida, pokój wspólny Gryffindoru, gabinet Dumbledore’a i wiele innych miejsc. Podziwiaj drobne detale, takie jak Myślodsiewnia Dumbledore'a i większe elementy scenografii, takie jak animatroniczne drzwi czy Komnata Tajemnic. Odwiedź wystawę Green Screen i polataj na miotle nad dachami Londynu oraz wsiądź do Hogwarts Express z peronu 9 i 3/4. Zobacz dom przy Privet Drive i Błędnego Rycerza, kup piwo kremowe w obszarze plenerowym oraz obejrzyj z bliska elementy charakteryzacji i animatronikę w dziale efektów specjalnych. Na miejscu znajduje się tak wiele atrakcji, że zdążysz zobaczyć je wszystkie dzięki wydłużonemu czasowi zwiedzania!
Wliczone w cenę
 • Transport w obie strony markowym autobusem do Warner Bros. Studio (w zależności od dostępności)
 • Darmowe wifi
 • Bilet wstępu do Warner Bros. Studio Tour w Londynie
 • Jedzenie i napoje
 • Cyfrowy przewodnik (dostępny do wypożyczenia w Studio Tour za 4,95 GBP)
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wsiądź do autobusu na dworcu King's Cross, Pancras Road, przystanek autobusowy T, Londyn. Godzina rozpoczęcia wycieczki to godzina, w której wsiądziesz do autobusu w Londynie. Do studia wejdziesz po około 2 godzinach. Twój autobus na miejscu zbiórki będzie oznaczony logiem Warner Bros. Studio Tour London. Bądź w miejscu zbiórki na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Rezerwując wycieczkę, wybierz godzinę jej rozpoczęcia, czyli moment, w którym wsiądziesz do autobusu w Londynie. Do atrakcji wejdziesz około 2 godzin później. (Miejsce odjazdu: dworzec King's Cross, Pancras Road, przystanek autobusowy T, Londyn). Na przykład: jeśli zarezerwujesz wycieczkę o godz. 9.30, wsiądziesz do autobusu o 9.30 (zbiórka o 9.15), wejdziesz do studia o 11.30, wyjedziesz ze studia o 16.00 i wrócisz do Londynu około 17.30.
 • Piwo kremowe (Butterbeer™) może zawierać orzechy i inne składniki alergenne; organizator nie bierze odpowiedzialności za niepożądane skutki uboczne.
 • W szczycie sezonu turystycznego może zostać użyty alternatywny środek transportu.
 • Wszystkie pojazdy są nowoczesne, wygodne i utrzymane zgodnie z najwyższymi standardami czystości, co obejmuje codzienne, dokładne czyszczenie.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 1634 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  3,4/5
 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wycieczka autobusowa dobrze zorganizowana i wszyscy bardzo pomocni! Absolutnie świetnie! Nie jestem fanem, ale syn na pewno jest! Mimo to bardzo mi się podobało, świetnie się bawisz. W międzyczasie „przystanek” na lunch jest również miły i punktualny. Kolejka do zamówienia wydaje się długa, ale mija bardzo szybko, więc nie jest tak źle. Toalety bardzo czyste. Po prostu dobrze zorganizowana.

Czytaj dalej

9 maja 2022

To jest spektakularne!! Wybraliśmy się po moje córki, które są wielkimi fankami i byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Wciąż nie będąc naśladowcami ani nie znając książek ani filmów, uważam, że warto to doświadczenie. Praca tylu lat przy kręceniu tych 8 filmów jest fantastyczna i jak udało im się ją przekształcić w niesamowite przeżycie dla zwiedzających. Polecam w 100%, jeśli masz czas na wizytę w Londynie. Transport bardzo dobrze. Jedyną złą rzeczą jest ilość ludzi tam, na początku robi się trochę ciężko. Polecam zakup audioprzewodnika i wysłuchanie wszystkich filmów i audio, które wyjaśniają wiele anegdot i ciekawostek na temat tego, jak powstały filmy.

Czytaj dalej

10 kwietnia 2022

Bardzo miłe doświadczenie! Jazda autobusem była długa, ale mój syn (10 lat) był w siódmym niebie, ponieważ był to autobus z Harry'ego Pottera i mógł obejrzeć film o Harrym Potterze. Same studia to wspaniałe doświadczenie! Mieliśmy za mało czasu, żeby wszystko dobrze zobaczyć (mieliśmy 4 godziny). Potrzebowaliśmy więcej czasu na przetłumaczenie wszystkiego (znamy tylko holenderskie imiona Harry'ego Pottera) Zapłaciliśmy dodatkowo za audioprzewodnik w studiach, ale nie polecam tego. Znowu straciliśmy czas, ponieważ był po angielsku i musiałem tłumaczyć dla mojego syna. Nie oglądaliśmy też dodatkowych filmów podczas tej wycieczki audio, ponieważ było ich dużo. Czasami były to bardzo ładne filmy (efekty specjalne), ale czasami były to tylko wyjaśnienia udzielone przez reżysera lub innego pracownika. Dodatkowy komplement dla złotych wycieczek, bo zapomniałem telefonu komórkowego i następnego dnia upewnili się, że jest w biurze niedaleko mojego hotelu. Dziękuję Ci!

Czytaj dalej

22 marca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 82665