Londyn
Harry Potter

Harry Potter: Popularne w kategorii Londyn

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 21 815 opinii

Niesamowita podróż do świata, który tylko się oglądało na ekranie kina lub telewizora. Wspaniały wstęp, otoczka zorganizoeana przed wejściem do studia a potem to już tylko rozkosz :) prawdziwe przedmioty, pomieszczenia, zakazany Las w którym można spotkać hipogryfa i wywołać samemu burze, ulica pokatna i wiele innych wspaniałych miejsc :) unikatowe doświadczenie. Polecam!!!

Rewelacja - o takich magicznych miejscach w Londynie nie miałam pojęcia aż do czasu tej wycieczki. Warto iść i ze względu na HP i dzieciaki, które były mega wkręcone i na wiele informacji ogólnych o Londynie, które były przekazane w mega wciągający sposób.

Obowiązkowy punkt na mapie Londynu do zwiedzenia, jeśli jest się fanem Harrego Pottera. Cena może trochę zniechęcić, ale jak już się tam jest to zapomina się o pieniądzach i jest się momentalnie pochłoniętym całym potterowym uniwersum.

It was excellent. Very interesting, we have visited, a lot of interesting places and heared about many interesting things about London. But our guide was marvelouse. Natalie thank You very very much for everything.

Harry Potter Warner Bros Studio to wycieczka obowiązkowa dla każdego potteromaniaka. Świetna zabawa gwarantowana i przyszne kremowe piwo. Polecam serdecznie.