Więcej zdjęć

Od 362 zł za osobę

Harry Potter: Studio Warner Bros. i transport

Numer identyfikacyjny produktu: 16403
Najważniejsze informacje
Czas trwania
7 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Wycieczka do studia Warner Bros. z wyjazdem z centrum Londynu
  • Wejdź za kulisy planu filmowego i przyjrzyj się dekoracjom, rekwizytom i kostiumom z filmów o Harrym Potterze
  • Odkryj rzeczywiste scenerie, w których kręcono filmy
  • Przejdź się ulicą Pokątną śladami swoich ulubionych bohaterów
Wycieczka w skrócie
Wsiadając do autobusu w centrum Londynu, możesz odbyć magiczną, całodniową wycieczkę do studia Warner Brothers. Wejdź za kulisy planów filmowych Harry’ego Pottera, obejrzyj magiczne rekwizyty i kostiumy i przejdź się śladami swoich ulubionych bohaterów.
Tego możesz się spodziewać
Przeżyj czarodziejską przygodę z Harrym Potterem w studiu Warner Bros. Wsiądź do autobusu w centrum Londynu i udaj się w podróż do krainy latających mioteł, czekoladowych żab i czarodziejskich eliksirów. Przekonaj się na własne oczy, jak wyglądają zaczarowane plany filmowe, kultowe rekwizyty oraz kostiumy noszone przez Harry’ego, Rona i Hermionę. Odkryj niektóre z najpilniej strzeżonych sekretów Hogwartu, w tym zabawne ciekawostki i tajniki efektów specjalnych oraz animatroniki.

W samym studio masz około 4 godziny na podziwianie planu filmowego, rekwizytów oraz wizytę w sklepie z pamiątkami. Nie zapomnij zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia w ulubionym miejscu planu filmowego, na przykład w imponującej Wielkiej Sali, gabinecie Dumbledore’a lub Pokoju Wspólnym Gryffindoru. Przejdź się brukowaną ulicą Pokątną, a mijając sklep Ollivandera, księgarnię „Esy i Floresy” oraz Centrum Handlowe Eeylopa wyobraź sobie życie miejscowych czarownic i czarodziejów.

Odwiedzający mogą wejść na słynny „Peron numer dziewięć i trzy czwarte” i wybrać się na przejażdżkę Ekspresem Hogwart! Podziwiaj więc doskonałą rekonstrukcję peronu i samego pociągu. Przeżyj magię podróży do Hogwartu, przechodząc z wózkiem bagażowym przez ścianę, w której z pozoru nie ma przejścia, a następnie przespaceruj się po wagonie pociągu. Zakończ swoją przygodę z Ekspresem Hogwart w sklepie z pamiątkami pełnym gadżetów zainspirowanych filmami o Harrym Potterze.

Po skosztowaniu słynnego piwa kremowego i przejażdżce na miotle czas na powrót autobusem do Londynu. Nie zapomnij zabrać ze sobą kilku pamiątek przed powrotem do Świata Mugoli!


Wliczone w cenę
  • Transport w obie strony
  • Wstęp
Niewliczone w cenę
  • Posiłki i napoje
  • Odbiór z hotelu
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Wsiądź do autobusu pod adresem 4 Fountain Square, 121-151 Buckingham Palace Road, Londyn SW1W 9SH. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Rezerwując wycieczkę, określ jej „czas początkowy”, czyli moment, w którym wejdziesz do autobusu w Londynie. Wejście do studia będzie miało miejsce 2 godziny od momentu odjazdu (zapoznaj się z listą miejsc i terminów zbiórki).

Piwo kremowe Butterbeer™ może zawierać orzechy i inne składniki wywołujące alergie. Operator wycieczki nie odpowiada za ewentualne szkodliwe efekty uboczne.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 1701)

Organizator:

Golden Tours - Gray Line London

Numer identyfikacyjny produktu: 16403