Więcej zdjęć

Od 105 zł 52 zł Zaoszczędź do 50% za osobę

Duchy Londynu: 2,5-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Numer identyfikacyjny produktu: 44674
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedzaj najbardziej nawiedzony park w Londynie
  • Poznaj historię kobiety w czerni, nawiedzającej kościół All Hallows
  • Poznaj zagadkę zabójstwa w pałacu św. Jakuba
Wycieczka w skrócie
Poznaj nawiedzone zakamarki Londynu i ich duchy. O Londynie mówi się, że jest jednym z miast skupiających największą liczbę zjawisk paranormalnych na świecie. Ta przerażająca wycieczka piesza ukaże Ci niepokojące oblicze tej wielkiej metropolii.
Tego możesz się spodziewać
Podczas tej 2,5-godzinnej wycieczki po najbardziej nawiedzonych zakamarkach Londynu zwiedzisz park, zobaczysz zapomniany masowy grób z czasów epidemii dżumy, teren XVII-wiecznego pojedynku, najbardziej nawiedzony dom w Londynie i wiele innych miejsc. Wysłuchaj mrożących krew w żyłach opowieści grozy.

Opisy duchów bardzo się od siebie różnią. Czasem mówią o niewidzialnej obecności, czasem o ledwo widocznych smugach, a niekiedy nawet o realistycznych, wyglądających niemal jak żywe, zjawach. Zazwyczaj uważa się je za samotne dusze, które nawiedzają konkretne miejsca, przedmioty lub ludzi, z którymi związane były za życia. Istnieją jednak historie, które mówią o armiach zjaw, widmowych pociągach lub nawet duchach zwierząt.

Przy pałacu św. Jakuba poznasz ponurą zagadkę odrażającego morderstwa. Nieco dalej, przy Royal Academy, dowiesz się o współczesnym przypadku nawiedzenia przez krzyczące i trzaskające drzwiami zakonnice! Przy opactwie Westminsterskim Twój przewodnik opowie Ci o widmowych mnichach i egzekucji króla Karola I.

Wysłuchaj historii o kobiecie w czerni, zjawie-celebrytce kościoła All Hallows i o duchu św. Magnusa Męczennika, człowieka, który po raz pierwszy przetłumaczył Biblię na język angielski. W trakcie tej mrożącej krew w żyłach wycieczki poczujesz dreszcze, słuchając opowieści o upiorach, duchach i innych stworach.
Wliczone w cenę
  • Profesjonalny przewodnik
Niewliczone w cenę
  • Przejazdy
  • Napiwki
Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem naprzeciwko pomnika przy wejściu do Green Park (wyjdź ze stacji metra „Green Park” wyjściem „Green Park”). (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Przejazdy metrem stanowią część wycieczki. Koniecznie upewnij się, że posiadasz ważną Travelcard na strefę 1 lub Oyster Card.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 111)

Organizator:

BestTours.com

Numer identyfikacyjny produktu: 44674