Więcej zdjęć

Od 101 zł 50 zł Zaoszczędź do 50% za osobę

Duchy Londynu: 2,5-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Atrakcja z certyfikatem GetYourGuide
Najważniejsze informacje
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedzaj najbardziej nawiedzony park w Londynie
  • Poznaj historię kobiety w czerni, nawiedzającej kościół All Hallows
  • Poznaj zagadkę zabójstwa w pałacu św. Jakuba
Wycieczka w skrócie
Poznaj nawiedzone zakamarki Londynu i ich duchy. O Londynie mówi się, że jest jednym z miast skupiających największą liczbę zjawisk paranormalnych na świecie. Ta przerażająca wycieczka piesza ukaże Ci niepokojące oblicze tej wielkiej metropolii.
Tego możesz się spodziewać
Podczas tej 2,5-godzinnej wycieczki po najbardziej nawiedzonych zakamarkach Londynu zwiedzisz park, zobaczysz zapomniany masowy grób z czasów epidemii dżumy, teren XVII-wiecznego pojedynku, najbardziej nawiedzony dom w Londynie i wiele innych miejsc. Wysłuchaj mrożących krew w żyłach opowieści grozy.

Opisy duchów bardzo się od siebie różnią. Czasem mówią o niewidzialnej obecności, czasem o ledwo widocznych smugach, a niekiedy nawet o realistycznych, wyglądających niemal jak żywe, zjawach. Zazwyczaj uważa się je za samotne dusze, które nawiedzają konkretne miejsca, przedmioty lub ludzi, z którymi związane były za życia. Istnieją jednak historie, które mówią o armiach zjaw, widmowych pociągach lub nawet duchach zwierząt.

Przy pałacu św. Jakuba poznasz ponurą zagadkę odrażającego morderstwa. Nieco dalej, przy Royal Academy, dowiesz się o współczesnym przypadku nawiedzenia przez krzyczące i trzaskające drzwiami zakonnice! Przy opactwie Westminsterskim Twój przewodnik opowie Ci o widmowych mnichach i egzekucji króla Karola I.

Wysłuchaj historii o kobiecie w czerni, zjawie-celebrytce kościoła All Hallows i o duchu św. Magnusa Męczennika, człowieka, który po raz pierwszy przetłumaczył Biblię na język angielski. W trakcie tej mrożącej krew w żyłach wycieczki poczujesz dreszcze, słuchając opowieści o upiorach, duchach i innych stworach.
Wliczone w cenę
  • Profesjonalny przewodnik
Niewliczone w cenę
  • Przejazdy
  • Napiwki
Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem naprzeciwko pomnika przy wejściu do Green Park (wyjdź ze stacji metra „Green Park” wyjściem „Green Park”).

To musisz wiedzieć
Przejazdy metrem stanowią część wycieczki. Koniecznie upewnij się, że posiadasz ważną Travelcard na strefę 1 lub Oyster Card.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 69)

Organizator:

BestTours.com

Numer identyfikacyjny produktu: 44674