Wybierz daty

Londyn Bilety wstępu

Liczba znalezionych atrakcji: 56
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Londyn

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Londyn?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn to:

Warner Bros. Studio London

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 50 272 opinii

Chronometraż był lil. Wybrałem 14:45 jako moją pierwszą aktywność w Madame Tussaud's, więc zostało mi 2 i pół godziny na pozostałe 2 miejsca docelowe. Które przegapiłem 1, ponieważ zostało zamknięte o 17:00. Miejsca docelowe nie są w tym samym miejscu, więc podróż zajęła nam trochę czasu. Tak rozczarowany, że Getyourguide nas nie powiadomił. Mówi tylko, aby wybrać czas dla pierwszego miejsca docelowego. Odpoczynek należy do Ciebie. Zaplanuj cały dzień i zacznij od samego rana, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Zapłaciliśmy za szybką ścieżkę i byliśmy zadowoleni, że zrobiliśmy to w mroźnych warunkach. Obawiałem się jazdy z niechęcią do wysokości i małych przestrzeni, ale jest to duża przestrzeń i przez cały czas jesteś zajęty wyglądaniem, a także tak naprawdę nie czujesz, jak się porusza. Poszedłem z mężem i dwulatkiem, który również na szczęście uwielbiał to doświadczenie. Gorąco polecam to.

Byliśmy początkiem stycznia, weszliśmy praktycznie "z marszu", zupełnie bez kolejki, w sumie 45 minut przed zakupionym terminem. Widok z góry niesamowity - trzeba zobaczyć.

Was there and the view is spectacular i was speechless

Tom jest super! Mógłby książki pisać ma tak gadane!