Londyn Bilety wstępu

  • Bilety wstępu
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Londyn

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Londyn?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn to:

Stonehenge

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 50 272 opinii

W Tower of London jest wiele do zobaczenia, ale tak naprawdę zależy to od tego, co cię interesuje. Klejnoty koronne są warte ceny wstępu tylko po to, aby zobaczyć je z bliska. Wszystkie starożytne tortury były również bardzo interesujące, podobnie jak to, jak kiedyś żyli tam król i królowa. Wycieczka z przewodnikiem Beefeater, na którą żałuję, że nie mamy czasu, więc pamiętaj, aby znaleźć czas na tę 45-minutową wycieczkę, która brzmiała niesamowicie

Fantastyczny stosunek jakości do ceny. Czyste pomieszczenia ogólnodostępne. Uprzejmy i pomocny personel w sklepach itp. Yeoman Guards jesteśmy kompetentni i zabawni. Spędziłem tu cały ranek, poradę przyjdź tu wcześnie, aby uniknąć długich długich kolejek. Wstępna rezerwacja biletów online. Pogoda była piękna i dostaliśmy kilka magicznych zdjęć, aby upamiętnić wizytę. Dużo się dowiedziałem o naszej historii - UWIELBIAŁEM TO.

Bardzo miło spędzony czas w świetnej atmosferze. Stare budynki robią ogromne wrażenie. Na wewnętrznym dziedzińcu siedzieliśmy w słońcu pod wielkimi drzewami i cieszyliśmy się widokiem wieży i mostu na wieży. Nawet moje nastolatki (13/16) uważały, że to było naprawdę dobre!

Koniecznie kup audioprzewodnik zaraz po wejściu! Łatwy w użyciu i pełen ciekawych informacji! W sumie wspaniałe doświadczenie, nawet jeśli musisz czekać w kolejce, aby zobaczyć klejnoty koronne...

Poświęć co najmniej 3 godziny na pełne zwiedzanie różnych pomieszczeń i budynków. Dostęp w sekundę, omijając całą kolejkę i co z… cud! Gorąco polecam nawet z dziećmi.