Londyn Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 60
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Londyn

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Londyn?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn to:

Stonehenge

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 20 168 opinii

Świetna aktywność, aby zrobić wszystko w jeden dzień, 3 różne trasy autobusu, łatwe znalezienie przystanków, bardzo praktyczna aplikacja do pobrania. Personel autobusu jest bardzo obecny i miły. To samo dotyczy transportu rzecznego, mały przewodnik w języku angielskim nie jest zapewniony, ale członek personelu był na tyle uprzejmy, aby przekazać nam swoją osobistą wiedzę o stolicy. London Eye, spodziewaj się czasu oczekiwania w porównaniu z naszym zarezerwowanym przedziałem czasowym, zajętym, łatwym półgodzinnym oczekiwaniem. Mimo tej dobrej aktywności do zrobienia, ładny widok na Londyn, klimatyzacja i nie jesteśmy stłoczeni w bańkach obserwacyjnych.

WOW! UWIELBIAŁEM TĘ NOCNĄ WYCIECZKĘ! Byłem w Londynie pięć razy i nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. Tak wiele się nauczyłem i wspaniale było zobaczyć to miasto, które kocham, z innej scenerii. Nie pamiętam nazwiska przewodnika, ale był zabawny i niesamowity! Jeśli myślisz o tym, zrób to!

Amazing views at night, all city lights are beautiful, buildings are beautiful. Comfortable seats, but it's worth to sit under the bus roof, as at the seats not covered it's a bit windy during the ride.

Great organization, easy to get tickets, unforgettable memories

Bardzo przyjemnie, świetna trasa doznania z autobusu wspaniale