Londyn
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 20 168 opinii

Zawsze wybieram się do nowych miast, żeby się uczyć. Dość zaplanowane co 20 minut na 3-dniowy bilet, który mieliśmy. Łatwe do zobaczenia po całym mieście, zaoszczędziło nam taksówek / Uberów, po prostu wysiadając na bliższym przystanku do rzeczy, które chcieliśmy zobaczyć i zrobić w całym mieście. Uwaga: linia NIEBIESKA nie działa teraz – jest „sezonowa”. Musiałem tego przegapić w rezerwacji. Rejs po rzece jest naprawdę tego wart. Uwielbiam różne poglądy i komentarze. Łatwy, niezawodny. Spokojnie nawet po to, by jeździć po ich pętlach. Zdecydowanie polecam jako wycieczkę i taksówkę dla Ciebie!

To była doskonała wycieczka. Przewodnik był przyjazny i bardzo kompetentny. Wyszedł poza moją mamę i mnie i nigdy nie czuliśmy się pospieszani pomimo dobrej ilości chodzenia, mimo że ma 69 lat i miała kontuzjowaną nogę. Na każdym przystanku było mnóstwo czasu. Na koniec przewodnik wysadził nas na plaży po tym, jak wszyscy wysiedli na stacji kolejowej. Gorąco polecam. To musi zrobić. Przewodnik nosi maskę, a minibus był bardzo czysty.

Naprawdę podobała mi się moja podróż do Seven Sisters z Brighton & Beyond Tours. Podróż przebiegła gładko, przewodnik Lawrence jest bardzo kompetentny, ciepły i zabawny. Trochę się denerwowałem, że podróżowałem sam, ale wszystko było dobrze i fajnie. I zaprowadził nas w najlepsze miejsce, aby popatrzeć na piękny widok. Wysoce rekomendowane!

To jedna z najlepszych wycieczek, jakie odbyłem. Lawrence był bardzo zabawny, będąc jednocześnie pouczającym. Znał najlepsze miejsca na najlepsze widoki i zdjęcia, grał fajną muzykę i po prostu sprawił, że to doświadczenie było takie cudowne. Chciałbym zrobić tę podróż ponownie!! Bardzo podobał mi się mini autobus, czysty, wygodny i uroczy!!

Naprawdę warto. Obsługa ze strony biura w pełni profesjonalna. Ludzie mili i rzeczowi, transport komfortowy. Samo Harry Potter Studio robi ogromne wrażenie. Dobrze wydane pieniądze.