Dodaj daty

LondynAudioprzewodniki

Nasze najbardziej polecane Londyn Audioprzewodniki

Londyn: stadion Wembley z przewodnikiem

1. Londyn: stadion Wembley z przewodnikiem

Podążaj śladami legend. Podczas wycieczki po stadionie Wembley zajrzysz za kulisy największego obiektu sportowego i muzycznego w Wielkiej Brytanii. Ta wielokrotnie nagradzana wycieczka zabierze Cię w głąb stadionu, a jej trasa obejmuje m.in. szatnie, salę konferencji prasowych, tunel dla zawodników, płytę boiska i słynną lożę. Dzięki tej wycieczce możesz na nowo przeżyć najwspanialsze chwile na stadionie – od wspaniałego zwycięstwa Anglii w mistrzostwach świata w 1966 roku, przez triumfy w Lidze Mistrzów UEFA, tradycję finału Emirates FA Cup, niezliczone koncerty i wiele innych. Na wystawach The Crossbar i The Walk of Legends obejrzysz archiwa Wembley i poznasz początki stadionu, jego bogatą historię oraz dziedzictwo sięgające Wystawy Imperium Brytyjskiego z 1924 roku. Po przybyciu na miejsce zwiedzający będą mogli pobrać przewodnik w formie aplikacji. Kody QR umożliwiają zwiedzającym skanowanie i dostęp do treści cyfrowych na ich własnych urządzeniach. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu przez sieć komórkową, mogą skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Londyn: bilet wstępu na stadion Emirates i audioprzewodnik

2. Londyn: bilet wstępu na stadion Emirates i audioprzewodnik

Zajrzyj za kulisy stadionu Emirates Stadium i posłuchaj opowieści gwiazd Arsenalu o swoich piłkarskich doświadczeniach dzięki audioprzewodnikowi. Odwiedź szatnie zawodników, przespaceruj się tunelem prowadzącym na murawę i wyobraź sobie śpiewy 60 000 kibiców. Korzystaj z zapewnianych przez klub Arsenal słuchawek do słuchania audioprzewodnika. Zobacz statystyki zawodników oraz ich najlepsze momenty dzięki funkcji Shirt Cam i uzyskaj interaktywny dostęp do nigdy wcześniej nie publikowanych nagrań przez funkcję Tour Cam. Odwiedź założone w 1886 roku Muzeum Arsenalu i poznaj historię klubu z czasów, gdy jego siedzibami były stadiony w Woolwich i Highbury oraz stadion Emirates Stadium. W odnowionym muzeum na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Wiele z eksponatów podarowali byli zawodnicy Arsenalu. Są to takie przedmioty jak rękawice bramkarskie Jensa Lehmanna, których używał przez cały „niepokonany” sezon 2003/04, buty Michaela Thomasa z meczu na stadionie Anfield w 1989 roku oraz koszulka Charliego George’a z finałowego meczu Pucharu Anglii w 1971 roku. W muzeum znajdują się również 2 imponujące sale projekcyjne oraz 20 głównych wystaw przedstawiających bogatą historię Arsenalu. Po zakończeniu zwiedzania otrzymasz certyfikat. A jeśli zechcesz coś przekąsić po zakończeniu wycieczki, udaj się przed sklep Armoury Store, gdzie podawane są posiłki i napoje, w tym herbaty, kawy, kanapki (panini oraz wrapy) i nie tylko.

Londyn: wstęp do Westminster Abbey

3. Londyn: wstęp do Westminster Abbey

Zwiedź zabytkowe opactwo westminsterskie. Poznaj miejsce kultu, celebracji i ceremonii, w którym wydarzyło się wiele najważniejszych momentów w historii Wielkiej Brytanii. Zobacz krzesło koronacyjne – najstarszy mebel w kraju, który nadal jest używany zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem. Od 1066 roku w opactwie odbywały się koronacje wszystkich brytyjskich monarchów, w tym królowej Wiktorii i Elżbiety II. Poznaj historię opactwa jako miejsca spoczynku wielu słynnych monarchów, poetów, muzyków, naukowców i polityków. Odwiedź Poets' Corner (Kącik Poetów), zwany tak ze względu na pochowanych tu wielu poetów i pisarzy.

Bilet wstępu do zamku Windsor

4. Bilet wstępu do zamku Windsor

Zamek Windsor wybudował w XI wieku Wilhelm Zdobywca. Dzisiaj Windsor to najstarszy i największy wciąż zamieszkiwany zamek na świecie. Był przebudowywany przez wielu władców, w tym Henryka II, Karola II i Jerzego IV. Obecnie królowa spędza większość swoich weekendów w zamku Windsor, w którym często odbywają się także różnego rodzaju ceremonie. Dzięki swojemu biletowi możesz zwiedzić zamek w raz z jego komnatami reprezentacyjnymi pełnymi skarbów z królewskich zbiorów. Wśród arcydzieł znajdziesz obrazy Holbeina, Rubensa i van Dycka oraz wytworne angielskie i francuskie meble. W miesiącach zimowych udostępniane dla zwiedzających są także urządzone z przepychem prywatne apartamenty Jerzego IV. Bilet wstępu obejmuje też wstęp do kaplicy św. Jerzego. Jest to jeden z najpiękniejszych budynków kościelnych w Anglii oraz miejsce pochówku 10 monarchów, w tym Henryka VIII i Karola I. W zamku Windsor znajdziesz całe mnóstwo ciekawy atrakcji, więc pamiętaj o zaplanowaniu odpowiedniej ilości czasu na zwiedzanie, które zazwyczaj trwa od 2,5 do 3 godzin. Zamek znajduje się na szczycie stromego wzgórza, a trasa zwiedzania jest dość długa, dlatego zaleca się założenie wygodnych butów.

Londyn: rejs Tamizą z Westminster do Greenwich

5. Londyn: rejs Tamizą z Westminster do Greenwich

Podziwiaj główne atrakcje Londynu w trakcie rejsu po Tamizie. Popłyń do Greenwich, aby móc podziwiać historyczne zakątki Londynu z Tamizy. Trasa przebiega w pobliżu kultowych atrakcji, takich jak budynek Parlamentu, Tower Bridge i Tate Modern. Wybierz podróż w jedną stronę lub w obie strony z możliwością ominięcia kolejki, aby udać się bezpośrednio na pokład statku, bez czekania przy kasach biletowych. Słuchaj komentarza audio na żywo, ciesząc się komfortem, jaki zapewnia tradycyjny, ale jednocześnie nowoczesny statek. Podziwiaj piramidową strukturę The Shard i zobacz inne zabytki Londynu z historycznego szlaku wodnego. Wyjdź na otwarty pokład i podziwiaj panoramiczny widok na najciekawsze zabytki Londynu. Dotrzyj do Greenwich Pier, zatrzymując się po drodze na Embankment Pier, Festival Pier i Tower Bridge Quay. Zwiedzaj urokliwe Greenwich we własnym tempie. Zobacz Greenwich Market, Cutty Sark, National Maritime Museum, Greenwich Park oraz Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich. Wszystkie te obiekty znajdują się w bliskiej odległości od molo.

Londyn: bilet wstępu do katedry św. Pawła

6. Londyn: bilet wstępu do katedry św. Pawła

Odwiedź katedrę św. Pawła – cud architektury i miejsce obchodów najważniejszych wydarzeń w Anglii. Katedra św. Pawła pełni funkcje sakralne w kościele anglikańskim, jednocześnie będąc jedną z największych atrakcji turystycznych. Turyści mogą teraz korzystać z multimedialnych ekranów dotykowych – obejrzyj filmy i najnowsze zdjęcia oraz posłuchaj wciągającej narracji, która pozwala poznać magię tego wyjątkowego miejsca. Możesz również zwiedzić salę katedralną i krypty z tradycyjnym przewodnikiem – wycieczki bez dodatkowych opłat odbywają się 4 razy dziennie. Pozwalają spędzić 60 minut na poznawaniu budowli, jej sztuki i historii oraz znaczenia religijnego. O dowolnej porze możesz także wysłuchać krótkich informacji o katedrze. Te wycieczki z przewodnikiem i prezentacje są dostępne według kolejności zgłoszeń. Po dotarciu na miejsce należy się zarejestrować.  Katedrę wypełnia łagodne, naturalne światło, które doskonale uwypukla roziskrzone mozaiki i malowidła wypełniające jej wnętrze. Po zwiedzeniu kaplic możesz wejść do Galerii Szeptów (prowadzi do niej 257 stopni) i samodzielnie sprawdzić jej wyjątkową akustykę. Następne 119 schodów dzieli Cię od Galerii Kamienia, po czym ostatnie 152 schody prowadzą do Galerii Złotej – z obu pomieszczeń rozciąga się niesamowity widok na miasto. Odwiedź także krypty, aby obejrzeć grobowce i pomniki najsłynniejszych Brytyjczyków, m.in. lorda admirała Nelsona i księcia Wellington. Galeria Szeptów jest zamknięta dla zwiedzających do odwołania. Wstęp do Galerii Złotej jest możliwy w zależności od dostępności ze względu na obowiązujące ograniczenia dotyczące liczby zwiedzających. Ponadto mogą obowiązywać ograniczenia czasowe.

Londyn: wycieczka hop-on hop-off

7. Londyn: wycieczka hop-on hop-off

Zwiedź Londyn podczas wycieczki autobusowej z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Poznaj historię, kulturę i architekturę miasta dzięki komentarzom audio na pokładzie. Podziwiaj panoramiczne widoki, jakie zapewnia jazda autobusem z otwartym dachem. Twój bilet obejmuje również trasę autobusu wahadłowego. Odwiedź wszystkie najważniejsze zabytki Londynu, podróżując trasą obejmującą 36 przystanków – od Grosvenor Gardens po pałac Buckingham. Zobacz Bramę Królowej Elżbiety w Hyde Parku oraz nabrzeże Tamizy. Przejedź przez most Westminster Bridge i rzuć okiem na pałac Westminsterski, Big Bena oraz London Eye. Podziwiaj katedrę św. Pawła, opactwo westminsterskie i most Tower Bridge. Poczuj blichtr i splendor londyńskiego West Endu, jadąc autobusem na Leicester Square, a następnie w kierunku pałacu Buckingham – głównej rezydencji królewskiej. Ciesz się możliwością zwiedzania zabytków w swoim tempie. Możesz wysiąść na dowolnym z 36 przystanków na 3 trasach, aby zobaczyć pobliskie atrakcje. Kup bilet 24-, 48- lub 72-godzinny i weź udział w bezpłatnym rejsie po Tamizie, płynąc między Westminster Pier i Tower Pier. Przepłyń pod najsłynniejszymi mostami w mieście i zobacz Londyn z poziomu wody. Przystanki trasy czerwonej: Belvedere Road Aldwych (hotel One Aldwych) Ludgate Hill (katedra św. Pawła) Queen Victoria Street (The City) London Bridge Tooley Street (Tower Bridge) Tower Hill (Tower of London) Victoria Embankment Westminster Bridge (Big Ben) Horseferry Road Brama Buckingham (pałac Buckingham) – zamknięta do odwołania Buckingham Palace Road (Victoria Station) Buckingham Palace Road, przystanek Z12 Grosvenor Gardens Queen Elizabeth Gate, Hyde Park Marble Arch (Speakers Corner) Marble Arch (Park Lane) Haymarket Pall Mall East (Trafalgar Square) Westminster Bridge (South) Trasa zielona – autobus wahadłowy: Belvedere Road, miejsce 3788, za London Eye Aldwych (przed hotelem One Aldwych) Southampton Row, przystanek Y, w kierunku British Museum Woburn Place, przystanek H przed Royal National Hotel Bedford Way, przystanek BP 4580, za Royal National Hotel Southampton Row, przystanek B, w kierunku sklepu City Sightseeing i centrum informacyjnego Lancaster Place, Somerset House, przystanek B Przystanki trasy niebieskiej: Marble Arch (Park Lane) Knightsbridge Royal Albert Hall Kensington Road Gloucester Road Muzeum Wiktorii i Alberta Harrods Queen Elizabeth Gate, Hyde Park Marble Arch (Speakers Corner)

Londyn: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

8. Londyn: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Odkryj główne atrakcje Londynu w jeden dzień podczas wycieczki autobusowej Tootbus. Wejdź na pokład autobusu z odkrytym dachem, który zabierze Cię w podróż po mieście, zapewniając wspaniałe widoki na najważniejsze zabytki, takie jak Tower of London, Tower Bridge, Opactwo Westminsterskie i wiele innych. Zobaczysz również London Eye, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Covent Garden, Pałac Westminsterski, Big Bena, pałac Buckingham, katedrę św. Pawła, St. James’s Palace i inne atrakcje miasta. Wykorzystaj przejazd autobusem, aby sporządzić listę miejsc, które chcesz zwiedzić, po czym wysiądź na najbliższym przystanku autobusowym, aby bliżej poznać każdą z atrakcji. Możesz podziwiać klejnoty koronne w Tower of London, obejrzeć zmianę warty przy pałacu Buckingham lub wejść na kopułę katedry św. Pawła.  Miłośnicy jedzenia mogą odwiedzić Borough Market, jeden z najlepszych targów spożywczych w Londynie, a osoby, które chcą się zabawić, mogą wybrać się do Soho lub na przejażdżkę kołem obserwacyjnym London Eye. Korzystaj z łatwego sposobu przemieszczania się z jednego punktu do drugiego, jednocześnie słuchając komentarza audio, który poprowadzi Cię przez miasto i zapewni ciekawe informacje. Dla dzieci przygotowano specjalny kanał audio w języku angielskim i francuskim, który zapewni im rozrywkę podczas całej wycieczki. Bilet jest ważny przez 24 lub 48 godzin, w zależności od wybranej opcji. W okresie jego ważności możesz wsiadać i wysiadać z autobusu bez żadnych ograniczeń. Nie czekaj i zacznij odkrywać atrakcje Londynu podczas tej wycieczki autobusowej hop-on hop-off.

Wycieczka helikopterem VIP po Londynie z transportem

9. Wycieczka helikopterem VIP po Londynie z transportem

Poczuj uosobienie luksusu podczas naszej ekskluzywnej wycieczki. Zaczyna się od tego, że nasz szofer odbierze Ciebie i Twoją grupę z wybranego hotelu, zapewniając komfortową podróż wraz z wyborem przekąsek, w tym napojami bezalkoholowymi i wodą. Następnie zostaniesz przeniesiony na miejsce dla helikoptera, gdzie otrzymasz szczegółową odprawę przed wyruszeniem w inspirujący 30-minutowy lot po niebie. Na zakończenie tej niezapomnianej podróży nasz łaskawy kierowca odwiezie Cię do hotelu, pozostawiając cenne wspomnienia.

Londyn: wycieczka poranna lub popołudniowa do Stonehenge

10. Londyn: wycieczka poranna lub popołudniowa do Stonehenge

Odwiedź jeden z najsłynniejszych prehistorycznych zabytków świata. Wyrusz z Londynu autobusem, by zobaczyć mityczną budowlę Stonehenge. Zakończ wycieczkę opcjonalnym posiłkiem – brytyjskim klasykiem, jakim jest smażona ryba z frytkami. Poznaj obiekt z listy światowego dziedzictwa UNESCO. Pobierz audioprzewodnik z nagraniem w wielu językach, by dowiedzieć się więcej o tajemnicach towarzyszących niesamowitej megalitycznej budowli. Podziwiaj ważące 40 ton skały, które stoją samotnie na ogromnej otwartej przestrzeni. Osobliwa budowla Stonehenge, która stanowi osiągnięcie inżynierii i sztuki projektowania sprzed prawie 5000 lat, nadal dzieli historyków w zakresie jej dokładnego przeznaczenia. Istnieją teorie mówiące o tym, iż Stonehenge było świątynią związaną z kultem Słońca lub rozbudowanym cmentarzem. Jest również taka, wedle której to Merlin nakazał olbrzymowi stworzyć dla niego tę budowlę. Wyrób sobie własne zdanie, zwiedzając ten cud starożytnego świata w swoim tempie. Dowiedz się więcej o jego początkach. Zakończ wycieczkę, delektując się opcjonalnym posiłkiem – smażoną rybą z frytkami. Ta uwielbiana przez Brytyjczyków potrawa zostanie podana w klasycznym londyńskim lokalu.

Liczba znalezionych atrakcji: 92
Sortuj wg::
Strona 1 z 6

Najważniejsze atrakcje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Audioprzewodniki w: Londyn

Oprócz atrakcji typu Audioprzewodniki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W których atrakcjach typu Audioprzewodniki w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 18 283 opinii

Należałoby zostawić jakiś znak na przystankach, przez które ten autobus przejeżdża. Dobrze byłoby wysłać mapę z tymi, które otrzymaliśmy, gdy wycieczka jest zakontraktowana, aby móc ją zorganizować przed rozpoczęciem. Kazali nam wsiąść do autobusu, ale na Twojej stronie ustawili kilka przystanków, ale nie mogłem zobaczyć te zebrane. Bardzo mili kierowcy

It was an amazing experience!our guide Valentina did her best to make us satisfied and cares about evey detail.Loved the trip very much,and the Harry Potter tour was just wonderfull.

Wycieczka sama w sobie to nic innego jak przejazd do miejsca zwiedzania plus audio przewodnik.

Bardzo wygodny sposób na szybkie odwiedzenie kluczowych miejsc w Londynie.

Polecam, super ze mogliśmy słuchać audioprzewodnika w j. Polskim