Londyn Audioprzewodniki

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Londyn

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Londyn?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Londyn to:

Stonehenge

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 18 283 opinii

Tak się cieszę, że zdecydowałem się wziąć udział w tej trasie. Transport autobusowy był bardzo wygodny i zabrał mnie do Stonehenge z dworca autobusowego Victoria. Całkowity czas podróży nawet przy małym natężeniu ruchu wyniósł nieco ponad dwie godziny. To im przydzielono 2 i pół godziny w Stonehenge. To było więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć stronę i przejrzeć sklep z pamiątkami. W Stonehenge była też przyjemna mała kawiarnia, w której można było zjeść lunch. Odwiedzający mają możliwość odbycia 30-minutowej wędrówki z parkingu autobusowego do Stonehenge lub skorzystania z usługi wahadłowej, która trwa pięć minut. Sama strona miała wokół siebie ścieżkę spacerową, co sprawiło, że oglądanie Stonehenge było bardzo uporządkowanym procesem. Polecam iść wcześniej w ciągu dnia, aby uniknąć tłumów.

John sprawił, że jazda była bardzo interesująca i przyjemna. Może nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby dobrze przyjrzeć się wystawie w centrum dla zwiedzających, a następnie zrelaksować się i pozwolić kamieniom zatopić się, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się to zrobić i ponownie rezerwowaliśmy wycieczkę .

bardzo sprawnie zorganizowana wycieczka, na miejscu mieliśmy dwie godziny na zwiedzanie i był to odpowiedni czas na zobaczenie wszystkiego. Szczerze polecam

kolejka do wagonika posuwa się bardzo szybko.Bardzo dobra organizacja

Great organization, easy to get tickets, unforgettable memories