Bilet wstępu

Londyn: bilet wstępu do Królewskich Ogrodów Botanicznych Kew

Londyn: bilet wstępu do Królewskich Ogrodów Botanicznych Kew

Od 73,40 zł za osobę

Przespaceruj się kładką w koronach drzew i zwiedź wielohektarowe szklarnie. Wejdź do pałacu królewskiego, odwiedź galerię sztuki botanicznej i poznaj 250 lat królewskiej historii w ogrodach Kew – największej londyńskiej atrakcji, wpisanej na listę UNESCO.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź największą atrakcję Londynu wpisaną na listę UNESCO
 • Zobacz egzotyczny las deszczowy w Palm House
 • Wybierz się na spacer po kładce zawieszonej 18 metrów nad ziemią między koronami drzew
 • Poznaj niezwykłe życie pszczół w atrakcji The Hive
 • Obejrzyj ponad 14 000 drzew w arboretum
Pełny opis

Ciesz się całodniowym wyjściem do Kew Gardens, największego londyńskiego wpisu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, położonego zaledwie 30 minut od centrum Londynu metrem i koleją naziemną. Twój bilet obejmuje wstęp do 326 akrów ogrodów, 3 galerii sztuki, chodnika w koronach drzew i pałacu Kew. Wejdź do pałacu Kew i odkryj piękne królewskie ustronie składające się z sypialni księżniczek, intymnej jadalni i nowo odrestaurowanych kuchni królewskich w stylu georgiańskim. Na stronie znajdują się rozległe ogrody pod szkłem, które wspierają różnorodne życie roślin przez cały rok. Będziesz zachwycony gigantycznymi liliami wodnymi w Waterlily House. Przeżyj egzotyczny las deszczowy w Palmiarni i podróżuj przez 10 stref klimatycznych w Konserwatorium Księżnej Walii. Inne atrakcje to Arboretum. Wysoki na 17 metrów, zbudowany ze 170 000 aluminiowych części i 1000 diod LED, konstrukcja Hive naśladuje efekty wizualne i dźwiękowe prawdziwego ula w Kew Gardens. Dowiedz się wszystkiego o niezwykłym życiu pszczół i kluczowej roli, jaką odgrywają w zdrowiu planety.

Ulepsz swoje wrażenia, aby uwzględnić przejażdżkę pociągiem lądowym Key Explorer z 7 różnymi przystankami, na których można wsiadać i wysiadać. Pełna pętla zajmuje 40 minut, ale na każdym przystanku możesz spędzić tyle czasu, ile chcesz. Doładuj energię w jednej z kawiarni i restauracji, które serwują gorące posiłki i klasyczne podwieczorki.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do ogrodów Kew
 • Wycieczka pociągiem Kew Explorer Land (jeśli wybrano opcję)
 • Bezpłatne piesze wycieczki odbywające się co najmniej dwa razy dziennie, w zależności od dostępności
 • Przewodnik po mapie i sezonowych atrakcjach
 • Jedzenie i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Staw się u dowolnego wejścia do ogrodów Kew. Wejście znajdujące się najbliżej stacji „Kew Gardens” (metro i pociągi naziemne) to Victoria Gate przy ulicy Kew Road.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Kew Explorer kursuje codziennie od 11:00 do 16:30
 • Kew Gardens jest w pełni przystosowany dla wózków inwalidzkich z windą, która zapewnia dostęp do wyższych pięter Kew Palace
 • Pałac Kew jest zamknięty zimą
 • Kew Gardens jest zamknięte w dniach 24 i 25 grudnia
 • Bezpłatne piesze wycieczki odbywają się co najmniej dwa razy dziennie, w zależności od dostępności
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 897 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ogrody są niesamowite, podobnie jak domy wystawowe itp., Ale całemu miejscu brakuje niestety umiejętności organizacyjnych, czekaliśmy 20 minut, aby wejść z zarezerwowanymi biletami na telefon komórkowy, założyliśmy, że po prostu zeskanują kod kreskowy, który ja jestem pewien, że zrobiła to ze skanerem w dłoni, ale potem musiała zapisać nasz numer rezerwacji i poprosić o to również nasze nazwiska! Mieliśmy przed sobą tylko 1 osobę w kolejce, która zajęła 15 minut, aby się zameldować. Układ jedzenia jest nieco nietypowy, zwykłe kawiarnie, w których poszliśmy tylko po napoje, powiedziano, że można je dostać z przenośnego wózka poza kawiarnią! Kew zamyka się o godzinie siódmej, ale wszystkie lokale gastronomiczne są zamykane o godzinie trzeciej, prosząc o toalety. Niektóre bloki toalet były nadal otwarte, ale niektóre zostały zamknięte z powodu konserwacji! Brak wskazówek, zwłaszcza jeśli nie masz mapy miejsca. Spodziewałbyś się znaków na końcu każdej ścieżki! Miejsce na poprawę ..... nie

Czytaj dalej

21 lipca 2021

Cieszyłem się, że zarezerwowaliśmy pierwszy slot, ponieważ parking Brentford Gate (z parkingiem Blue Badge) szybko się zapełnił. Ze względu na dodatkowe bezpieczeństwo dostanie się w dowolne miejsce jest w tej chwili bardziej czasochłonne, ale kiedy znaleźliśmy się w ogrodzie, czuliśmy się bezpiecznie spacerując po okolicy. Niemal natychmiast pojawiają się toalety, z osobną, ogromną dostępną. Idę o dwóch kulach, więc z przyjemnością dotarłem do kawiarni, żeby napić się drinka i odpocząć. Tylko 2 osoby dorosłe są obecnie wpuszczane do doskonałego placu zabaw dla dzieci, co jest zrozumiałe, więc nasza grupa rodzinna musiała się rozdzielić, aby moja 2-letnia siostrzenica mogła się dobrze bawić, za czym smutno mi brakowało. Nie poszliśmy dalej podczas tej wizyty, ponieważ celem naszej wizyty było zobaczenie się w bezpiecznym środowisku zewnętrznym. Warto dokładnie sprawdzić, co nadal pozostaje otwarte ze względu na obecne ograniczenia Covid.

Czytaj dalej

6 listopada 2020

The booking was smooth. Mobility scooter promptly available. Parking was easier than it looked on the website. The tour on the bus was interesting but microphone and dialogue not easy to follow. Better English speaking guide would have been great. Excellent choice of food facilities but very expensive. Membership with reduced catering prices would be a great help. Overall good experience with friendly staff

Czytaj dalej

2 października 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 34660