Hop-On Hop-Off

Londyn: wycieczka autobusem wskakuj/wyskakuj

Londyn: wycieczka autobusem wskakuj/wyskakuj

Zaoszczędź nawet 20%

Od 211,17 zł 168,93 zł za osobę

Zobacz słynne londyńskie zabytki podczas wycieczki wskakuj/wyskakuj. Posłuchaj komentarza w 1 z 5 języków i wybierz bilet Klasyczny (24-godzinny), Premium (48-godzinny) lub Premium Plus (72-godzinny). Wszystkie bilety obejmują rejs po Tamizie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Kierowca
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz bilet Classic (1-dniowy), Premium (2-dniowy) lub Deluxe (3-dniowy)
 • Wsiadaj i wysiadaj z autobusów dowolną liczbę razy
 • Podziwiaj najsłynniejsze atrakcje Londynu, w tym pałac Buckingham, Tower of London, Big Ben, London Eye, Tower Bridge i opactwo westminsterskie
Pełny opis

Najważniejsze informacje na temat trasy autobusowej:

Pałac Buckingham i zmiana warty

Budynki Parlamentu

Big Bena

opactwo Westminsterskie

10 Downing Street

Whitehall

Piccadilly Circus

Oxford Street

Regent Street

Londyńskie Oko

Londyńskie Lochy

Akwarium Sea Life w Londynie

Madame Tussauds

Ogród Covent

Bank Anglii

Pomnik

Katedra św. Pawła

Wieża w Londynie

Wieża most

Odłamek

Ratusz

Pałac Lambeth

Brytyjskie Muzeum

Marmurowy Łuk

Mayfair

Zielony park

Narożnik Hyde Parku

Harrods

Muzea South Kensington

Pałac Kensington

Notting Hill

Ta wycieczka Big Bus na otwartym, piętrowym autobusie zapewnia nieograniczone możliwości wsiadania i wysiadania na wszystkich trasach przez 24, 48 lub 72 godziny, zabierając Cię do najbardziej imponujących zabytków i kluczowych atrakcji Londynu. Dostępne są 3 rodzaje biletów:

Bilet klasyczny

Hop-on, hop-off przez 1 dzień (24 godziny od momentu wykupu) Rejs jedną rzeką między Westminster a Tower of London – w obu kierunkach

Bilet premium

Hop-on, hop-off przez 2 dni (48 godzin od momentu wykupu) Rejs po rzece z Westminster do Greenwich przez Tower of London Panoramiczna wieczorna wycieczka

Bilet Premium Plus

Hop-on, hop-off przez 3 dni (72 godziny od momentu wykupu) Rejs po rzece z Westminster do Greenwich przez Tower of London Panoramiczna wieczorna wycieczka Odkryj Londyn dwiema specjalnie zaprojektowanymi trasami obejmującymi 37 przystanków:

Najlepsze w centrum Londynu (trasa czerwona)

Poznaj pouczające i wciągające nagrane komentarze, dostępne w 5 różnych językach. Trasa czerwona prowadzi przez to, co najlepsze w historycznym Londynie, w tym Big Ben, London Eye i katedrę św. Pawła. Czas trwania: 2 godziny 30 minut. Częstotliwość: ok. co 20 minut.

Best of the West (Trasa niebieska)

Niebieska trasa oferuje nagrany komentarz w 5 różnych językach - angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Niebieska trasa obejmuje wszystkie główne zabytki zachodniego Londynu, w tym przystanki w Harrods, najlepszych londyńskich muzeach, Pałacu Kensington i Marble Arch. Czas trwania: 1 godzina 30 minut. Częstotliwość: ok. co 30 minut.

Rejs po rzece

Bilet Classic obejmuje rejs w jedną stronę z Westminster do Tower of London (w obu kierunkach), natomiast bilety Premium i Premium Plus obejmują rejs po rzece w obie strony między Westminster a Greenwich z opcją przerwania podróży w Tower of London. Rejs po rzece zawiera komentarz na żywo w 8 językach. Zobaczysz najważniejsze londyńskie atrakcje wzdłuż Tamizy, w tym Tower Bridge, HMS Belfast, Shakespeare's Globe i Tate Modern. Godziny odjazdów na rejs po rzece to mniej więcej co 45 minut. Panoramiczna wycieczka wieczorna Panoramiczna wycieczka wieczorna jest zawarta w typach biletów Premium i Premium Plus. Odkryj magię Londynu, gdy wieczorem miasto staje się oświetlone. Wskocz na jednokierunkową panoramiczną wycieczkę po najważniejszych zabytkach Londynu, gdy słońce zacznie zachodzić. Wycieczka rozpoczyna się codziennie o 18:00 z przystanku autobusowego 12 w London Eye. Trwa 90 minut.

Wliczone w cenę
 • Wycieczka autobusem wycieczkowym Hop-On Hop-Off przez 24 godziny (Classic), 48 godzin (Premium) lub 72 godziny (Premium Plus)
 • Rejs po Tamizie (w jedną stronę lub w obie strony w zależności od wybranej opcji)
 • wieczorna wycieczka (zawarta w biletach Premium lub Premium Plus)
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,1 /5

  na podstawie 1411 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,2/5
  • Transport
   3,9/5
  • Jakość/cena
   3,9/5
  • Bezpieczeństwo
   4,3/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Zawsze wybieram się do nowych miast, żeby się uczyć. Dość zaplanowane co 20 minut na 3-dniowy bilet, który mieliśmy. Łatwe do zobaczenia po całym mieście, zaoszczędziło nam taksówek / Uberów, po prostu wysiadając na bliższym przystanku do rzeczy, które chcieliśmy zobaczyć i zrobić w całym mieście. Uwaga: linia NIEBIESKA nie działa teraz – jest „sezonowa”. Musiałem tego przegapić w rezerwacji. Rejs po rzece jest naprawdę tego wart. Uwielbiam różne poglądy i komentarze. Łatwy, niezawodny. Spokojnie nawet po to, by jeździć po ich pętlach. Zdecydowanie polecam jako wycieczkę i taksówkę dla Ciebie!

  Czytaj dalej

  17 października 2021

  Rzeczywista trasa, poza tym, że nie widziałem frontu Pałacu Buckingham, była dobra. Tym, co naprawdę zawiodło całe doświadczenie, był komentarz słuchawkowy. Nasza grupa uznała to za dziecinne i pouczające w jakikolwiek namacalny sposób. Ta wycieczka byłaby znacznie lepsza, gdyby był ciągły komentarz mówiący o wszystkich miejscach i interesujących miejscach, które mijaliśmy. Zniszcz quiz i bezmyślne przekomarzanie się. Nikt nie jest zainteresowany.

  Czytaj dalej

  26 września 2021

  Świetny sposób na zwiedzenie najważniejszych atrakcji Londynu, aby zorientować się na kilkudniową wycieczkę lub gdy masz bardzo ograniczoną ilość czasu. Autobus był wygodny, przewodnik był kompetentny i było mnóstwo okazji do wsiadania i wysiadania. Łatwo było dostać bilety online, a bilet mobilny zeskanować łatwo i bez wysiłku. Na jednym kanale audio był przewodnik na żywo, a na innych kanałach nagrano fragmenty tras w wielu językach. Przewodnik dostarczył wystarczająco przyzwoite słuchawki.

  Czytaj dalej

  23 lutego 2020

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 5089