Bilet wstępu

Londyn: bilety do Muzeum Kuby Rozpruwacza

Londyn: bilety do Muzeum Kuby Rozpruwacza

Organizator atrakcji: Golden Tours - Gray Line London

Od 63,21 zł za osobę

Przekrocz próg muzeum i cofnij się w czasie do obrazów, dźwięków i morderstw w Londynie w 1888 roku. 6 pięter Muzeum Kuby Rozpruwacza oferuje unikatowe doświadczenie, pozwalające w pełni zanurzyć się w świat zabójcy i jego ofiar.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź jedyne na świecie muzeum poświęcone zbrodniom i ofiarom Kuby Rozpruwacza
 • Zobacz rekonstrukcje zbrodni i komisariatu Whitechapel
 • Wejdź do kostnicy i zobacz zdjęcia z prawdziwych sekcji zwłok
Pełny opis

Przechodząc przez frontowe drzwi Muzeum Kuby Rozpruwacza, cofniesz się w czasie do londyńskich morderstw z 1888 roku i zanurzysz się w mrocznym świecie Kuby Rozpruwacza i jego ofiar. Przeglądaj Mitre Square i zobacz realistyczne i przerażające woskowe odtworzenie PC Watkinsa odkrywającego ciało Catherine Eddowes. Po obejrzeniu morderstwa spotkaj się z mordercą, odwiedzając salon Kuby Rozpruwacza, wraz z instrumentami medycznymi, książkami, mapami, listami i fascynującą kolekcją dziwnych i wspaniałych pamiątek z epoki wiktoriańskiego Rozpruwacza. Pierwsze miejsce zajmuje oryginalny rysunek Waltera Sickerta przedstawiający ciało kobiety na metalowym łóżku, odpowiednio podpisany czerwonym atramentem. Posterunek policji w Whitechapel był epicentrum śledztwa Rozpruwacza. W odtworzonej przez muzeum komisariacie policji zobaczysz wszystkie dowody przedstawione na tablicach miejsca zbrodni. Sprawdź

Z piekła

oraz

drogi szefie

listy, oryginalne gazety i artefakty policyjne. Zobacz gwizdek, który zadął PC Watkins, aby wezwać pomoc, gdy znalazł ciało na Placu Mitre, wraz ze swoim notatnikiem, kajdankami i pałką, które po raz pierwszy są wystawione dla publiczności. Są to najważniejsze przedmioty związane z Rozpruwaczem poza prywatnym Muzeum Zbrodni w Scotland Yardzie. Na poddaszu muzeum zobaczysz odtworzenie sypialni Mary Jane Kelly, miejsca najbardziej przerażającego morderstwa Rozpruwacza. Zobacz, jak żyły jego ofiary i posłuchaj historii kobiet, które zamordował. Ten przejmujący i poruszający pokój wyświetla domowe fotografie kobiet i ich rodzin, buty, czepki, łóżko z metalową ramą ze słomianym materacem i skromny dobytek biednych wiktoriańskich kobiet z East Endu. Na koniec, jeśli się odważysz, wejdź do kostnicy, gdzie możesz obejrzeć rzeczywiste zdjęcia z autopsji i przeczytać raporty o straszliwym okaleczeniu i morderstwie 9 kobiet, które padły ofiarą noża Rozpruwacza.

Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu
  • Bilet wstępu do: Jack the Ripper Muzeum

 • Kto będzie Ci towarzyszyć
  • Ta atrakcja nie obejmuje przewodnika

 • Transport
  • Nie obejmuje: transport

 • Posiłki i napoje
  • Nie obejmuje: posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Jack the Ripper Museum, 12 Cable Street, London E1 8JG

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Muzeum jest nieczynne w Boże Narodzenie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 290 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nie wiem, dlaczego ludzie krytykują to muzeum. Zawiera wszystko, co możliwe w przypadku tego tajemniczego mordercy. Kim był, dlaczego to zrobił. Daje wskazówki, ma dobry wybór książek. Pracujący w nim pan był kompetentny, otwarty na pytania i moje teorie. To smutne, że wtedy, w 1888 roku, ludzie byli tak niedbali. Nie mogę go wystarczająco polecić. Byłem tym zachwycony i gdybym miał więcej czasu, poświęciłbym dużo więcej czasu na studiowanie wszystkiego. Proszę, nie czytaj negatywnych recenzji, idź, przeżyj czasy Kuby Rozpruwacza i wiktoriańską nędza i zdumiewaj się, jak ludzie to przeżyli. Nie zepsuję tego, mówiąc, kim moim zdaniem był Kuba Rozpruwacz, ale trzymam się swojej opinii. Po prostu pozwól się przenieść w czasie.

Czytaj dalej

30 maja 2022

Ciekawe, niezbyt przerażające.

Przyjazne powitanie, 1 godzina wizyty, z możliwością dotknięcia niektórych prezentowanych przedmiotów (akcesoria, takie jak peleryny, fajki, czapki do robienia zdjęć), a także czytania i kolb itp. Aby zrozumieć, dlaczego Jack l „Ripper był tak sławny, że lepiej wiedzieć, jak czytać po angielsku, ponieważ pomimo ulotki w języku francuskim większość wyjaśnień znajduje się na ścianach i tylko w języku angielskim.

Czytaj dalej

4 czerwca 2019

Niesamowite!

Zabrałem tu mamę na urodzinową ucztę. Ona to uwielbiała! Uważa się za detektywa rozpruwacza. Nauczyła się tutaj kilku nowych rzeczy. Jedno z nich to zdjęcie ofiar przed ich zamordowaniem, było z pewnością nieoczekiwane, biorąc pod uwagę, że do tej pory istniały tożsamości z kostnicy. Stawia wszystko na przyszłość. Sama kostnica była bardzo wzruszająca - wykonali świetną robotę, pamiętając o ofiarach i oddając im odpowiedni hołd, którego nie mieliby w swoim czasie. Odwiedziłbym ponownie!

Czytaj dalej

26 listopada 2017

Numer identyfikacyjny produktu: 58328