Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Londyn

Od piętrowych autobusów po puby i musicale – w brytyjskiej stolicy każdy znajdzie coś dla siebie.

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 166 680 opinii

Po prostu niesamowite. . . Miejsce spotkania było bardzo łatwe do osiągnięcia, a czas był idealny. Chciałbym szczególnie podziękować naszemu niesamowitemu przewodnikowi „Amber”, który był tak miły, zabawny i pouczający, i dał nam świetne informacje o historii Oksfordu i miejscu filmowania. Nasz kierowca "Michael Angelo" był tak miły i profesjonalny. Spędziliśmy 2 godziny w Oksfordzie i wystarczyło, aby zobaczyć wszystkie ładne miejsca. Na koniec trasa WB Studios. To było coś wspaniałego poza wyobrażeniem, a jeśli jesteś prawdziwym fanem Harry'ego Pottera, to KONIECZNIE. Spędziliśmy w WB Studio 4 godziny i to było aż nadto. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę niesamowite doświadczenie we wszystkich jego aspektach.

Miejsce odbioru było łatwe do znalezienia, a przewodnik czekał, aby mnie odprawić. Autobus był bardzo wygodny z ładowarkami oprócz siedzeń. Przewodnik miał dużą wiedzę na temat Oksfordu i pokazał nam wiele budynków uniwersyteckich (ale wycieczka do Oksfordu była bardziej po to, aby zobaczyć sam Oksford, a nie żadne z miejsc, w których kręcono filmy o Harrym Potterze). Należy o tym pamiętać. Samo studio Warner Bros było niesamowite i mogłem zobaczyć wszystko w ciągu czterech godzin, a nawet zatrzymać się po drodze, aby napić się piwa kremowego. Odbiór przebiegł bardzo sprawnie i dotarliśmy na czas. Zdecydowanie polecam, ponieważ jest to wspaniała jednodniowa wycieczka.

Kierowca i przewodnik był niesamowity! Byli mili, bogaci w wiedzę, energiczni i punktualni; nacisk na punktualność. BĄDŹ NA CZAS, ponieważ są bardzo ostrożni, aby kontynuować. Zdecydowanie zrobiłbym tę wycieczkę ponownie! Chciałbym mieć pod ręką więcej gotówki, żeby im dać.

świetna obsługa, precyzyjna i punktualna, mieliśmy fantastycznego przewodnika, wygodny, czysty przestronny autokar, doskonała organizacja nie mógł wybrać lepszej wycieczki

Cudowne miejsce. Zaraz po wejściu świetne wprowadzenie przez Pana pracującego na miejscu. Warto zobaczyć.