London Dungeon

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Godziny otwarcia

  Zwykle muzeum jest czynne w godz. 10.00-17.00 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, w godz. 11.00-17.00 w czwartki oraz w godz. 10.00-18.00 w weekendy.

 • Ile kosztuje bilet wstępu?

  Zwykły bilet dla osoby dorosłej kosztuje 25,95 GBP, ale jeśli dokonasz wcześniejszej rezerwacji przez internet, otrzymasz zniżkę!

 • Ile trwa wycieczka?

  Wycieczki trwają około 90 minut, ale pamiętaj o kolejkach. Bądź na miejscu przed czasem nawet, jeśli Twój bilet został zarezerwowany z wyprzedzeniem!

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Muzeum jest czynne w godz. 10.00-17.00 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, w godz. 11.00-17.00 w czwartki oraz w godz. 10.00-18.00 w weekendy.
 • Cena
  Bilety wstępu kupione na miejscu kosztują 25,95 GBP, ale jeśli dokonasz wcześniejszej rezerwacji, zapłacisz mniej.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Przewodnik nie jest konieczny, ale rzuć okiem na naszą ofertę – mamy parę fajnych wycieczek i możliwość zarezerwowania wstępu bez kolejki!
 • Jak tam dotrzeć?
  Jedź metrem do stacji „Waterloo” – stamtąd można łatwo dojść na piechotę.
 • Dodatkowe wskazówki

  • W London Dungeon nie ma przechowalni bagażu ani wózków dziecięcych.

  • Muzeum nie nadaje się do zwiedzania przez osoby cierpiące na padaczkę światłoczułą lub mające trudności z wchodzeniem po schodach.

London Dungeon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu London Dungeon? Kliknij tutaj.

London Dungeon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 4492 opinii

Wykonałem te czynności pierwszego pełnego dnia mojego pobytu w Londynie i było warto! Autobus pomógł mi w orientacji w kierunku ulic, ponieważ jest to sieć, a nie siatka. Podobało mi się, że dostajesz zestaw słuchawek do słuchania przewodnika audio w autobusie, gdy odwiedzasz punkty orientacyjne i okolice. Jeśli chcesz odwiedzić punkt orientacyjny, pomnik lub odkryć więcej, po prostu wyskocz i wsiądź do innego Big Busa, gdy skończysz. Świetny i wygodny sposób na zwiedzanie miasta - jest ich tak dużo! London Eye i jednokierunkowy rejs po Tamizie były wisienką na torcie, oba miały piękne widoki.

Zawsze wybieram się do nowych miast, żeby się uczyć. Dość zaplanowane co 20 minut na 3-dniowy bilet, który mieliśmy. Łatwe do zobaczenia po całym mieście, zaoszczędziło nam taksówek / Uberów, po prostu wysiadając na bliższym przystanku do rzeczy, które chcieliśmy zobaczyć i zrobić w całym mieście. Uwaga: linia NIEBIESKA nie działa teraz – jest „sezonowa”. Musiałem tego przegapić w rezerwacji. Rejs po rzece jest naprawdę tego wart. Uwielbiam różne poglądy i komentarze. Łatwy, niezawodny. Spokojnie nawet po to, by jeździć po ich pętlach. Zdecydowanie polecam jako wycieczkę i taksówkę dla Ciebie!

Warte swojej ceny. Naprawdę podobała mi się każda jego część i czułem się, jakbym znał Londyn od razu po tej całodniowej aktywności. Widziałem punkty orientacyjne, których nie miałbym, gdybym nie zarezerwował zajęć. Rejs był bardzo przyjemnym akcentem. Rano odbyliśmy pełną wycieczkę autobusem. Wyruszyliśmy w rejs około godziny 13, a następnie kontynuowaliśmy połowę trasy autobusem, aż do godziny 16, kiedy mieliśmy czas na London Eye.

Świetna orgaznizaja , autobusy jeżdżą co chwile , wiec nawet jeśli się spóźnisz , to nic się nie stanie ! Na prawie każdym przystanku stoi ktoś kto ci pomoże !

Dobra informacja i możliwość anulowania w ostatniej chwili z pełnym zwrotem pieniędzy, jeśli plany ulegną zmianie, szczególnie w przypadku covid!