Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).

Franz Josef & Fox Glaciers Helicopter Flight & Snow Landing

4,7 / 5

Opinie: 21

Franz Josef & Fox Glaciers Helicopter Flight & Snow Landing

Od 256,23 US$ za osobę

Wybierz się na lot bliźniaczymi lodowcami i napotkamy spadające szczęki lodowce Franz Josef i Fox. Ciesz się dreszczem lądowania na śniegu i doświadcz dwóch bardzo różnych formacji lodowcowych. Zobacz epicki ogrom tych stromych i odległych krajobrazów.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 30 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Kierowca
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wznieś się ponad lodowce Franz Josef i Fox na 30-minutowym locie helikopterem, włączając w to ekscytujące lądowanie na śniegu na jednym z lodowców
 • Podziwiaj panoramiczne widoki lodowcowe z punktu obserwacyjnego w powietrzu
 • Ciesz się ciekawym komentarzem od swojego profesjonalnego pilota
Pełny opis
Poznaj starożytne lodospady lodowców Fox i Franz Josef podczas 30-minutowego lotu helikopterem. Poczuj dreszczyk śnieżnego lądowania ze spektakularnymi możliwościami fotografowania i stwórz niezapomniane wspomnienia. Franz Josef i Fox Glaciers zapewniają oszałamiającą architekturę lodową i są dwoma lodowcami na świecie, które istnieją w tak bliskiej odległości od oceanu i lasu deszczowego.

Udaj się do centralnej lokalizacji w miasteczku Franz Josef, gdzie odprawisz swój lot. Zapnij się na swoje miejsce i przygotuj się na przejażdżkę raz w życiu, wzbijającą się ponad dziewiczą scenerię, aby zobaczyć spektakularne widoki z lotu ptaka na lodowce. Słuchaj angażującego komentarza z lotu od doświadczonego pilota i podziwiaj oszałamiający krajobraz poniżej przez panoramiczne okna.

W połowie lotu helikopter unosi się nad lodem i śniegiem, po czym wykonuje ekscytujące lądowanie na śniegu na szczycie jednego z lodowców. Wyjdź na zapierający dech w piersiach, zamarznięty krajobraz, aby rozkoszować się widokami i uchwycić niesamowite zdjęcia. Następnie wróć do helikoptera, aby wrócić do bazy.
Wliczone w cenę
 • 30-minutowy sceniczny lot helikopterem <br> • Lądowanie na śniegu <br> • Wezwij komentarz doświadczonego pilota

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Baza śmigłowca w Franz Josef, Main South Road SH6, Franz Josef 7856, Nowa Zelandia.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Wszystkie loty podlegają korzystnym warunkom pogodowym. Zaleca się zarezerwować pierwszy dostępny dzień w Franz Josef, aby mieć maksymalną elastyczność, aby przejść do następnej dostępnej daty <br> Data i / lub godzina lotu mogą być inne niż żądana. Lokalny operator potwierdzi dokładny czas lotu e-mailem po dokonaniu rezerwacji <br> Dzieci w wieku 4-14 lat i ważące 15 kilogramów (33 funty) lub więcej będą miały własne miejsce <br> Niemowlęta (poniżej 4 lat i ważące poniżej 15 kilogramów) muszą siedzieć na kolanach osoby dorosłej. Niemowlęta o wadze powyżej 15 kg będą wymagały własnego siedzenia <br> Wszyscy pasażerowie są ważeni w dniu podróży. Niemowlęta, które w dniu podróży ważą 15 kilogramów i więcej, będą obciążone opłatą według stawek dziecka <br> Obowiązują minimalne liczby. Istnieje możliwość odwołania, jeśli nie ma wystarczającej liczby pasażerów, a otrzymasz alternatywny lub pełny zwrot pieniędzy <br> Droga prowadząca na północ od Franza Josefa jest zamknięta do odwołania z powodu powodzi
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 / 5

  na podstawie 21 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość usług
   4.9 / 5
  • Organizacja
   5 / 5
  • Jakość/cena
   4,3 / 5
  • Bezpieczeństwo
   5 / 5
  Sortuj wg

  absolutely breathtaking views.

  The activity we booked was weather related,which we were aware of,so we didnt get to go on the day we had booked.We were rescheduled for the next day but the weather was also a problem but we got to do the 20minute flight with a glacier landing instead of the 30minute one.We highly recommend this activity but make sure you allow extra time in the area in case of the weather

  Czytaj dalej

  23 września 2019

  Przetłumacz

  Worth the money

  As The pilot said, it always looks so brilliant up on the top because when the weather is not suitable, they cannot fly. Seeing the pristine snow close up and landing on it was awesome . Seeing the multiple crevasses as you fly over highlights the danger. First time in a helicopter and felt really safe. To busy looking at scenery to really listen to what the pilot pointed out which I think was just which mountain peak each was . No education content.

  Czytaj dalej

  1 maja 2019

  Przetłumacz

  Do it!!

  25 lutego 2020

  Przetłumacz
  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 181103