Lochy Berlin Dungeon

Lochy Berlin Dungeon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lochy Berlin Dungeon? Kliknij tutaj.

Lochy Berlin Dungeon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 5388 opinii

Doświadczenie wycieczki autobusowej było wspaniałe, chociaż kierowca autobusu zatrzymywał się kilka razy na 20 minut bez przeprosin ani powodu. Dźwięk był bardzo dziwaczny, gdy dwóch mężczyzn rozmawiało ze sobą, chociaż więcej informacji historycznych i wyjaśnień sprawiłoby, że ta trasa byłaby znacznie lepsza. Ogólnie rzecz biorąc, w krótkim czasie udało mi się zobaczyć najważniejsze zabytki w Berlinie, więc zawsze warto odbyć wycieczkę.

Wycieczka cieszy się dużym zainteresowaniem, więc zarezerwuj bilety z wyprzedzeniem. Najlepiej wejść na pokład na początku trasy w Ku'damm 231 w Karstadt, gdzie miejsce jest prawie gwarantowane. Bilety online musiały zostać wymienione na bilet papierowy przed wejściem na pokład. Czas trwania 2 godzin jest całkowicie rozsądny. Komentarz przewodnika na żywo jest bardzo pozytywny.

Mieliśmy świetną wycieczkę z naszym gawędziarzem, Andreasem i jego kierowcą (Zahidem?) w pierwszym autobusie kabrioletu w Berlinie! To duża różnica w stosunku do nowoczesnych autobusów z nagranymi ogłoszeniami, ta trasa jest pełna miłości, dowcipu i berlińskiego uroku. Taaaak wiele wskazówek i wszystko bardzo indywidualne.

Dobra wycieczka. Przystanki autobusowe muszą mieć lepsze oznakowanie. Spóźniliśmy się na nasz ostatni autobus, którego nie znaliśmy, a odebrał nas bardzo miły kierowca, który wrócił na przystanek 3.

Typowa fajna robota od HoHo. Zawsze trzeba to zrobić w każdym mieście i to nie był wyjątek.