Loch Lomond

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Loch Lomond: Wycieczki i bilety

Loch Lomond: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Loch Lomond? Kliknij tutaj.

Loch Lomond: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5907 opinii

Doskonała wycieczka, sceneria była niesamowita. Loch Lomond było oszałamiające, aberfoyle było dobrym przystankiem na lunch, zamek Stirling i zapierające dech w piersiach miasto. Nasz transport był bardzo wygodny. Tym, co naprawdę sprawiło, że ta wycieczka była, był nasz przewodnik Callum. Był bardzo przyjazny, zabawny i bardzo kompetentny. Był świetny komentarz do historii tego obszaru, z mnóstwem ciekawych faktów. Odpowiadał na każde pytanie i odpowiadał na nie szczegółowo. Ponownie skorzystam z firmy turystycznej. . bardzo profesjonalny i dobry stosunek jakości do ceny.

Naprawdę wspaniała wycieczka. Kelpies robią wrażenie, oszałamiająca sceneria i zamek Stirling, który trzeba zobaczyć. Jednak spacer brzegiem jeziora Loch Lomond był dla mnie punktem kulminacyjnym tego dnia. Naprawdę polecam tę wycieczkę, aw szczególności Rabbie's. Mieliśmy szczęście, że Duncan był naszym kierowcą / przewodnikiem z jego ogromną wiedzą historyczną i wspaniałym, przyjaznym sposobem, dzięki czemu był to naprawdę wspaniały dzień.

Mike był wspaniałym kierowcą i przewodnikiem podczas tej wycieczki. Historie i historia, które nam przekazał po drodze, były wspaniałym dodatkiem do zajęć dnia. Z pewnością będziemy planować kolejną trasę Rabbie's i możemy mieć tylko nadzieję, że Mike pewnego dnia znów będzie naszym kierowcą. Szczegóły rezerwacji były całkowicie dokładne i zrozumiałe.

To był fajny dzień. Działania obejmowały szeroki zakres doświadczeń. Słońce świeciło, gdy spokojnie płynęliśmy przez Loch Lomond, a nasz kierowca Gary był pomocny i pełen humoru, gdy oprowadzał nas po wycieczce. Przez cały dzień było mnóstwo oszałamiających krajobrazów, a możliwość zobaczenia z bliska bydła Highland była bonusem!

wycieczka była cudowna. Cameron był świetnym przewodnikiem. opowiedział dużo ciekawych historii był zabawny i dbał o wszystkich uczestników wycieczki.