Titlis Cliff Walk

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Titlis Cliff Walk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Titlis Cliff Walk? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 1 opinii

To był świetny sposób na odwiedzenie Titlis. Cristina była doskonałym przewodnikiem, pełnym energii i bardzo profesjonalnym, jej instrukcje były bardzo jasne, więc cała podróż przebiegła bardzo gładko bez żadnych problemów. Polecam tę wycieczkę, ponieważ dbają o wszystkie szczegóły i po prostu musisz się cieszyć. Ta wycieczka zatrzymuje się w Lucernie, ale tylko na godzinę, więc zwróć uwagę na ten mały szczegół, ponieważ jeśli ktoś jest zainteresowany zwiedzaniem Lucerny dogłębnie, musi to zrobić podczas osobnej wycieczki. W centrum uwagi jest Titlis i było świetnie!

To była zdecydowanie najlepsza trasa, jaką kiedykolwiek odbyłem. Uwielbiałem przewodnika, a on naprawdę się nami zaopiekował, wyjaśnił wszystko i był miły, gdy 3 osoby zatrzymały nas przez 45 minut, a także autobus bez klimatyzacji, zatrzymał się i naprawił to dla wszystkich i rozdał darmowe wody . Był niesamowity. Były to okoliczności poza jego kontrolą i poradził sobie z nimi z klasą. Poza tym, kiedy zwrócił uwagę na krowy „jedzące lunch”, prawie umarłem ze śmiechu! był naprawdę zabawny!

Pomimo tego, że nie mogliśmy się wspiąć z powodu złej pogody, była to fajna okazja do poznania Alp pod śniegiem. Poznaliśmy też miasto Lucerna. Dziękuję Ximenie za współczucie, a także kierowcy i przewodnikowi, który był na treningu.

Wycieczka w pełni warta swojej ceny! Mnóstwo atrakcji i widoki zapierajace dech w piersiach. Każdy znajdzie cos dla siebie- zwiedzanie Lucerny albo Titlis z mnóstwem atrakcji dla lubiących sport!

Organizator wycieczek był fantastyczny i pouczający. Chociaż było pochmurno, nadal dobrze się bawiliśmy, a trasa była dobrze zaplanowana.