Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Llandudno

Llandudno: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Llandudno? Kliknij tutaj.

Llandudno: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 166 opinii

Kolejna bardzo dobrze zorganizowana wycieczka Busy Busem, warta każdego grosza! Odwiedziliśmy urocze walijskie miasteczko Llandudno, gdzie zaskoczyły nas naturalnie rosnące palmy. Stamtąd pojechaliśmy do Conwy, gdzie mogliśmy podziwiać imponujący zamek obronny z XIII wieku oraz pospacerować po murach miejskich. Szkoda, że nie starczyło czasu na zwiedzanie zamku. W Conwy na plaży ci z nas, którzy chcieli, mogli odwiedzić najmniejszy dom w Wielkiej Brytanii. Następny przystanek był w Snowdonii, gdzie wybraliśmy się na krótką wędrówkę w pobliżu małego wodospadu. Kolejnym i ostatnim przystankiem był akwedukt Pontcysyllte, przez który chętni mogli przejść, aby podziwiać okolicę z lotu ptaka. Na zrobienie zdjęć i podziwianie piękna walijskich krajobrazów starczyło czasu. Nasz przewodnik, Steward, uatrakcyjnił podróż, dostarczając nam faktów historycznych i innych ciekawostek dotyczących regionu. Podróż byłaby jeszcze przyjemniejsza, gdyby została przedłużona o godzinę, aby móc zwiedzić zamek

Niezapomniana podróż po północnej Walii. Trasa jest dobrze zorganizowana. Piękne malownicze zakątki przyrody, zabytki robią wrażenie. Przede wszystkim Adrian jest naszym przewodnikiem / kierowcą. Wspaniała piosenka „Ferry cross the Mersey” została zagrana, gdy przejeżdżaliśmy przez tunel rzeki Mersey, który rozpoczął nasz dzień. Cóż za wspaniała aranżacja! Adrian jest kompetentny, pełen humoru i znajduje różne sposoby interakcji z członkami grupy, a także dba o potrzeby członków grupy. Polecę ten wyjazd moim znajomym.

Zrobiłem trasę North Wales 22.09.2021. Nasz przewodnik / kierowca Shelly był fantastyczny, dowcipny i miał dużą wiedzę na temat miejsc, w których byliśmy - dała nam wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi naszymi przystankami, a nawet zasugerowała, gdzie zjeść lub znaleźć piękne pamiątki. Trasy są piękne i absolutnie cieszą się każdą minutą! Jeszcze raz dziękuję Shelly za wspaniałą wycieczkę!

Wycieczka całodniowa była świetnym zwiedzaniem gór, wzgórz i wsi. Zatrzymywanie się, aby zobaczyć historyczne miejsca przełęczy i oglądanie wybrzeża Morza Irlandzkiego, to widoki, które musisz zobaczyć. Przewodnik był bardzo pomocny i rozumiał problemy z mową i poruszaniem się. Wrócimy wycieczka była dobra na jednodniową wycieczkę.

To było wspaniałe doświadczenie z wycieczkami Busybusem, które dały Ci wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się tym miejscem i zabiorą Cię w miejsca, które przekroczą Twoje oczekiwania! A dodatkowo Shelly jest najlepszym przewodnikiem!