Dodaj daty

LjubljanaWycieczki jednodniowe

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj wg::
Strona 1 z 3

Ljubljana: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ljubljana? Kliknij tutaj.

Ljubljana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 688 opinii

Nasza ulubiona wycieczka z całego naszego pobytu w Słowenii! Nasz przewodnik Jascha był wyjątkowy i robił wszystko, aby pokazać nam najlepsze miejsca w Triglav National Park i jego okolicach. Niesamowite wodospady, widoki na góry i wspaniałe jeziora. Najważniejsze: wąwóz Vintgar, jezioro Jasna i wodospad Pericnik. Na pewno warto odwiedzić! Wskazówka: Jeśli zatrzymujesz się w Lublanie, poproś swojego przewodnika, aby pod koniec dnia wypuścił Cię na jezioro Bled, aby złapać ostatnią łódź na wyspę na jeziorze - musimy przeżyć to w ciszy i spokoju oraz o zachodzie słońca. Następnie wróć autobusem do stolicy za zaledwie kilka dolców.

Odwiedziliśmy miejsca, których zobaczenie możemy śmiało rekomendować każdemu. Przepiękna jaskinia Postojna, ale i zamek Predjama, po którym my nie oczekiwaliśmy zbyt dużo, a bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Przepięknie opowiedziana historia z audioprzewodnikiem. Do tego, nasz przewodnik Vladimir tak naprawdę "zrobił" nam całą wycieczkę. Był bardzo miły, chętny do opowiadania o Słowenii, do tego z dobrym poczuciem humoru. Świetnie się go słuchało. Dziękujemy!

Mieliśmy niesamowity dzień! Naprawdę podobała nam się przyroda i sceneria. Wycieczka była pełna pięknych miejsc - jeśli masz czas tylko na jedną wycieczkę z Lublany, bardzo polecam tę. Jaša był niesamowitym przewodnikiem (i kierowcą)! Wiele się nauczyliśmy podczas podróży i świetnie się bawiliśmy. Wędrówki były naprawdę niesamowite i mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby popływać w jeziorze Bohinj - co było naszą główną atrakcją dnia.

Przewodnik/kierowca był punktualny i uważny i udzielił przydatnych informacji. Jaskinie Postojna były spektakularne !! Obawiałem się, że tak długo będę w podziemiu, ale byłem tak zniewolony, że zupełnie zapomniałem o swojej fobii. Zamek Predjama był nieco antyklimatyczny, ale nadal bardzo interesujący i wart zachodu. Nie przegap deseru Gibanica serwowanego w pobliskiej restauracji Gostilna Požar.

Cała trasa była naprawdę niesamowita! Nasz przewodnik/kierowca Vladimir był naprawdę kompetentny i jest również bardzo ciekawą i zabawną postacią. Był punktualny i cała podróż przebiegła bez pośpiechu. Jaskinie są piękne, a bilety bez kolejki były bardzo wygodne, biorąc pod uwagę gorący dzień, w którym poszliśmy. To samo dla zamku, jakie piękne zabytki! Kochamy to.