Wybierz daty
Ljubljana

Natura i przygoda

Natura i przygoda: Popularne w kategorii Ljubljana

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Ljubljana

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Ljubljana?

W: Ljubljana są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Ljubljana: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ljubljana? Kliknij tutaj.

Ljubljana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 523 opinii

Mieliśmy cudowną wycieczkę po triglav NP. Przewodnik turystyczny Primo z pewnością pokaże Ci niektóre z najlepszych miejsc i widoków w północno-wschodniej części parku. Spacery były stosunkowo łatwe i satysfakcjonujące. Istniała przyjemna równowaga między wędrówkami a jazdą. Primo jest bardzo dobrze poinformowany o okolicy i była to świetna nauka od niego. Zadbano o sprawdzenie, czy wszyscy byli zadowoleni i zadowoleni podczas całej trasy, a nawet zrobiliśmy kilka świetnych zdjęć. W sumie bardzo fajna wycieczka, z przyjemnością zarezerwujemy kolejną wycieczkę następnym razem!

Jeśli nawet wahasz się w związku z tą trasą, PO PROSTU ZRÓB TO. To naprawdę najlepsza trasa, jaką kiedykolwiek odbyliśmy. Przewodnik był niesamowity i bardzo dobrze poinformowany, a malownicze trasy są po prostu szalone. Mieliśmy najlepszy czas od dłuższego czasu, nie mogłem nic zarzucić. Dziękuję Ci!

Zarezerwowałem tę wycieczkę dla siebie i moich braci i okazuje się - to była najlepsza decyzja w historii! Widzieliśmy tyle pięknej przyrody, wodospadów, dolin... A wędrówki są bardziej zabawne niż trudne. Mieliśmy idealny dzień i polecamy zarezerwować tę wycieczkę na przygodę! !

Spędziliśmy bardzo dobry czas z naszym przewodnikiem, który ma wyjątkową wiedzę na temat okolicy. Z całego serca mogę polecić tę wycieczkę, jeśli chcesz cieszyć się wieloma różnymi lokalizacjami w Parku Narodowym.

To była bardzo ciekawa wycieczka z fantastyczną roślinnością!