Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Lublana: całodniowa wycieczka po Słowenii do Bledu, Postojny i Predjama

4,8 / 5

Opinie: 48

Organizator atrakcji: Slovenia Explorer

Lublana: całodniowa wycieczka po Słowenii do Bledu, Postojny i Predjama

Organizator atrakcji: Slovenia Explorer
Prawie wyprzedane

Od 456,26 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Odkryj trzy najlepsze atrakcje w Słowenii w jeden dzień. Zachwyć się pięknym jeziorem Bled i popłyń tradycyjną łodzią "pletna" na wyspę Bled. Zwiedź Zamek Bled, odwiedź zamek Predjama w klifie i przejedź mini-pociągiem do jaskini Postojna.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z miejsca zakwaterowania vanem lub samochodem ze znakiem Słowenii Explorer Przewodnik będzie ubrany w koszulkę Slovenia Explorer
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 8

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się pięknymi widokami z zamku Bled
 • Wybierz się na tradycyjną wycieczkę łodzią pletną na wyspę Bled
 • Ciesz się pełną przygód przejażdżką specjalnym pociągiem do jaskini Postojna
 • Odkryj słynne zwierzę jaskiniowe
 • Posłuchaj legend rycerza "Erazem" i podziwiaj niesamowity zamek Predjama
Pełny opis
Zaczynasz swoją małą wycieczkę grupową z pickupa ze swojego centralnego hotelu w Ljubljanie i wyruszysz do jeziora Bled w klimatyzowanym minivanie. Podczas 1-godzinnej podróży można podziwiać wiejską Słowenię i posłuchać, jak przewodnik opisuje jezioro uformowane przez lodowiec oraz legendy otaczające wyspę Bled, wysepkę w jej centrum. Po przyjeździe można wypić drinka, podziwiając widok na jezioro i wysokie góry, a także spojrzeć na średniowieczny zamek Bled, forteca wznosi się wysoko na klifie nad wodą. Następnie pojedziesz na wyspę z dwoma orenami i ciesz się wolnym czasem zwiedzania, odwiedź kościół Wniebowstąpienia Marii lub skosztuj przepysznej potiki w kawiarni na wyspie. Następnie zostaniesz przewieziony do zamku Bled i możesz zagłębić się w twierdzę z czerwoną wieżyczką. Odbij widoki ścian od strony jeziora i odwiedź muzeum, aby opisać historię zamku z jego XI wieku. Następnie wrócisz do jeziora, by spędzić wolny czas na spacerowaniu, a jeśli chcesz, skosztuj lokalnej specjalności kreminowej kremowej wanilii. Następnie, po przerwie na lunch, podróżuj dalej do następnego przystanku, Predjama Castle. Możesz podziwiać ten niezwykły zamek na klifie i usłyszeć, jak został rozbudowany przez wieki po wybudowaniu w 1202 roku. Wtedy możesz wybrać zwiedzanie schodów i komór samodzielnie lub z przewodnikiem. Wreszcie, będziesz kontynuować do pobliskiej jaskini Postojna, najczęściej odwiedzanej atrakcji Słowenii. Przejedź mini-pociągiem w głąb podziemnej sieci, a następnie podążaj za przewodnikiem przez jego niesamowite jaskinie. Ogłusz dziwaczne stalaktyty, stalagmity i formacje skalne i usłysz opowieści o tym, jak powstały jaskinie i rzadkie płazy żyjące w podziemnych rzekach - ślepe salamandry znane jako "ludzkie ryby". Następnie wróć do swojego minivana i zakończ swoją wycieczkę po Lublanie, korzystając ze zniżki w hotelu.
Wliczone w cenę
 • Profesjonalny przewodnik mówiący po angielsku
 • Transport klimatyzowanym minivanem
 • Odbiór i dowóz do centrum Lublany
 • Opłaty za wstęp (Zamek Bled 13 EUR za osobę, rejs statkiem Pletna 15 EUR za osobę, bilet łączony do jaskini Postojna i zamku Predjama 41 EUR za osobę, jaskinia Postojna tylko 28 EUR za osobę i zamek Predjama tylko 17 EUR za osobę)
 • Posiłki
 • Wydatki osobiste
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie
 • Ciepła odzież

Co trzeba wiedzieć

 • Niestety, ta trasa nie jest dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
 • Obowiązują minimalne numery grup. Istnieje możliwość anulowania po potwierdzeniu, jeśli nie ma wystarczającej liczby pasażerów, aby spełnić wymagania. W takim przypadku otrzymasz alternatywny lub pełny zwrot pieniędzy
 • Goście powinni przynosić ciepłe ubrania, ponieważ temperatura w jaskini Postojna wynosi około 8 ° C
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 48 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nasz przewodnik zrobił dla nas dodatkową milę (lub kilometr - to jest Europa). Pomiędzy korkami, a oczekiwaniem na łódź i lunchem, przekroczyliśmy harmonogram o około półtorej godziny. Ale upewniła się, że zobaczyliśmy wszystko, czego chcieliśmy. Była również pomocna z moimi maluchami, z fotelikami samochodowymi i utrzymywaniem nas wszystkich razem. Podzieliła się wieloma dobrymi informacjami na temat witryn i swojego kraju i ułatwiła nam wszystko, od toalet po lunch. Zrobiła też co w jej mocy, aby wynegocjować dodatkową szatę jaskiniową dla nas do wynajęcia (mieli tylko cztery na stojaku). Jestem bardzo wdzięczny. Byłem już w kilku jaskiniach, ale nie tak zimnej jak Predjama!

Czytaj dalej

21 czerwca 2022

To bardzo kompletna wycieczka. Szkoda, że zimą bardzo szybko robi się ciemno, ale dało nam to czas na podziwianie skarbów tego małego kraju. Karin, ze Słowenii Explorer, jest świetnym przewodnikiem. Uważny, nie przytłaczający, daje swobodę poruszania się bez poczucia, że jesteś w grupie, która liczyła tylko pięć osób, licząc na nas. Gorąco polecam.

Czytaj dalej

9 grudnia 2019

Gorąco polecam !!

Odbiór na czas i blisko hotelu. Jedź do jeziora Bled. Tam wycieczka statkiem na wyspę iz powrotem. Następnie odwiedź zamek. Następnie zatrzymaj się nad jeziorem (dłużej byłoby spędzić 2-3 dni w miejscu Bled, bardzo warto zobaczyć) tam obiad na własny koszt Następnie przejazd do jaskini Postojna. Tam wsiądź do pociągu i wyjdź z jaskini. Około 1-godzinna wycieczka po jaskini z przewodnikiem, ale bardzo duża grupa. Następnie do zamku Predjama. Możesz następnie odkryć to samemu z audioprzewodnikiem w wielu dostępnych językach. Podsumowując, tego dnia można zobaczyć wiele Słowenii. Sam przewodnik opowiada wiele o samej Słowenii podczas podróży i odpowiada na wszystkie pytania.

Czytaj dalej

6 września 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 198928