Atrakcje i wycieczki
Ljubljana

Stolica Słowenii to idealna baza wypadowa do odkrywania wszystkich kulturowych i naturalnych pereł tego kraju.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ljubljana – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Ljubljana

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Ljubljana?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Ljubljana obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Ljubljana: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ljubljana? Kliknij tutaj.

Ljubljana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1355 opinii

Spędziliśmy z Niną wspaniały dzień. Odbiór był na czas, a furgonetka była wygodna, a klimatyzacja była świetna. Pierwszym przystankiem był zamek Predjama, który nie przypominał niczego, co widziałem wcześniej i nie jestem pewien, jak wbudowali tę strukturę w górę. Jaskinie też były świetne. Nie badałem wcześniej jaskiń, więc nie mogę porównać, ale struktury w środku były fantastyczne. Koniecznie weź sweter lub lekką kurtkę. W dniu, który odwiedziliśmy, było bardzo gorąco, ale do czasu, gdy wyszliśmy, było zimno ze swetrem. Nina była świetnym przewodnikiem i kierowcą i czekała na nas w pobliżu, kiedy opuszczaliśmy każdą atrakcję. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Trasa była świetna, nasz przewodnikBarbara był miły i jasno wyjaśnił Lublanę i Słowenię. Wybraliśmy punkt odbioru w hotelu w parku, na stronie internetowej pokazuje 8:45, ale informacje o aktualizacji pokazują 8: 15-8: 30. Przyjechaliśmy, ale nie zobaczyłem przewodnika, na szczęście zadzwoniłem do agencji, powiedział mi, że powinien być 8:45 (dziwnie), ale wyjaśnił, że pomóż mi znaleźć mojego przewodnika. Wycieczka była dobra i miała wystarczająco dużo czasu na oba zabytki. Mini van był Mercedes, w dobrym stanie. Gorąco polecam „robić w Słowenii”

Zachwycający

Cudowne popołudnie!!! Nasz bardzo miły przewodnik miejski udzielił nam wyjaśnień na temat Słowenii w samochodzie. Zaczęliśmy od zamku, co jest niesamowite, jest więcej, przewodnik jest z tobą, aby ci wyjaśnić. Następnie wyjazd do wąwozów weź ciepły sweter bo 8 stopni w środku. Pokonujemy 2 km kolejką, a potem spacerujemy z przewodnikiem po rewelacyjnych piwnicach!!!

Łatwy, zabawny sposób na poznanie zamku i jaskini

Świetne doświadczenie, praca z firmą była łatwa, przewodnik był na czas, żywy i zabawny. Jaskinia była wyjątkowa, a infrastruktura doskonała. Castle był bardzo i na zewnątrz, a żywa narracja Urbana sprawiła, że wrażenia były jeszcze lepsze. Co najważniejsze, żadnych problemów, dzięki czemu możesz się zaangażować i cieszyć się doświadczeniem.

Świetne doświadczenie ogólnie.

Peter był świetnym przewodnikiem, który dotrzymał nam harmonogramu bez pośpiechu i miał wiedzę na temat miejsc i regionów. Odpowiedział na nasze pytania i utrzymał trasę w tempie odpowiednim dla wszystkich. Grupa była mała, więc była idealna. Gorąco polecam tę półdniową wycieczkę!