Dodaj daty

Liverpool One, Liverpool

Liverpool One, Liverpool – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

1. Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

Weź udział w rejsie po rzece Mersey, by podziwiać hrabstwo Merseyside i znane nabrzeże Liverpoolu. Następnie zwiedź atrakcje miasta w ramach wycieczki wskakuj/wyskakuj na pokładzie autobusu z otwartym dachem i komentarzem na żywo. Rozpocznij przygodę w przystani Pier Head, gdzie wyruszysz w trwający 50 minut rejs po rzece (łodzie wypływają co godzinę). Płynąc po rzece Mersey, wsłuchaj się w komentarz, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o morskim dziedzictwie miasta. Po powrocie na ląd zwiedź miasto w ramach wycieczki autobusem z otwartym dachem. Podziwiaj główne atrakcje Liverpoolu z pokładu autobusu i wysłuchaj komentarza poświęconego historii miasta. Odwiedź interesujące Cię miejsca i dowiedz się więcej o kulturze oraz dziejach Liverpoolu od przewodnika obecnego w każdym autobusie. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach i zwiedzaj bez ograniczeń. Przystanki w ramach wycieczki autobusowej: • Kompleks Royal Albert Dock • Przystań Pier Head • Kompleks Liverpool ONE • Okolica Cavern Quarter • Muzea, galeria i biblioteka • Dworzec autobusowy Queen Square • Hotel Adelphi • Archikatedra Chrystusa Króla • Pub Philharmonic • Katedra w Liverpoolu • Kościół św. Łukasza (Bombed Out Church) • Łuk Chinese Arch • Cains Brewery Village • M&S Bank Arena i ACC

Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

2. Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

Poznaj historyczne Mercantile Maritime City UNESCO, podziwiając oszałamiającą architekturę Liverpoolu podczas tej zabawnej wycieczki po najważniejszych atrakcjach miasta i zabytkach. Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem w Royal Albert Dock i usiądź na górnym pokładzie, aby podziwiać najlepsze widoki. Dowiesz się o wszystkich głównych zabytkach Liverpoolu, w tym The Royal Albert Dock, kultowym nabrzeżu i światowej sławy Cavern Club. Usłyszysz także o World Museum, obu wspaniałych katedrach, jadalniach Filharmonii, China Town i wielu innych. Cała wycieczka trwa około 50 minut i wraca do pierwotnego punktu początkowego w Royal Albert Dock. Będziesz mieć również dostęp do ekskluzywnych ofert w całym mieście, w tym darmowego kieliszka szampana w salach restauracyjnych Filharmonii.

Liverpool: Transfer BUS z/na lotnisko Johna Lennona

3. Liverpool: Transfer BUS z/na lotnisko Johna Lennona

Skorzystaj z nowoczesnego autobusu z niezbędnymi udogodnieniami, aby przesiąść się między dworcem autobusowym Liverpool One a lotniskiem Liverpool John Lennon Airport. Relaks z bezpłatnym WiFi i zasilaniem na każdym siedzeniu jest również fantastycznym dodatkiem, ponieważ pozwala pasażerom pozostać w kontakcie i bawić się podczas podróży. Niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, przeglądasz Internet, czy pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, te udogodnienia mogą sprawić, że czas podróży minie szybko. Nasze autobusy są przystosowane dla wózków inwalidzkich, co jest dużym udogodnieniem dla pasażerów o specjalnych potrzebach. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami z wygodnego siedzenia. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście.

Lotnisko w Manchesterze: Transfer AUTOBUSEM do/z Liverpoolu

4. Lotnisko w Manchesterze: Transfer AUTOBUSEM do/z Liverpoolu

Ciesz się nowoczesnym autobusem z niezbędnymi udogodnieniami do transferu między dworcem autobusowym Manchester Airport a Liverpool One. Relaks z darmowym Wi-Fi i zasilaczem na każdym siedzeniu jest również fantastycznym dodatkiem, ponieważ pozwala pasażerom pozostać w kontakcie i bawić się podczas podróży. Niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, przeglądasz Internet, czy pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, te udogodnienia mogą sprawić, że czas podróży zleci błyskawicznie. Nasze autobusy są przystosowane dla wózków inwalidzkich, co jest dużym udogodnieniem dla pasażerów o specjalnych potrzebach. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami z wygodnego siedzenia. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o zmartwieniach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście.

Wycieczka z przewodnikiem po Liverpoolu i Beatlesach

5. Wycieczka z przewodnikiem po Liverpoolu i Beatlesach

Ta wycieczka z Beatlesami i historią zabierze Cię w dzień, którego nigdy nie zapomnisz! Jeśli odwiedzasz Liverpool, jest to dla Ciebie pozycja obowiązkowa. Wycieczkę rozpoczniemy przed Biblioteką Główną w Liverpoolu, gdzie będą na Ciebie czekać nasi przewodnicy z kolorowymi parasolami. Będziesz prowadzony przez lokalnego wykwalifikowanego przewodnika, który pokaże Ci ukryte skarby Liverpoolu. Amerykańska historia na William Brown Street poza Walker Art Gallery, Muzeum Światowe i wspaniałe wiktoriańskie okrągłe czytelnie. Ciesz się historią i architekturą podczas spaceru po Liverpool's World Heritage Site. Spacer z przewodnikiem po Royal Albert Dock. Dowiedz się, jak i dlaczego miasto stało się najbardziej tętniącym życiem miastem Wielkiej Brytanii poza Londynem. Mini Magical History Spacer wzdłuż Mathew Street i zobacz słynny Cavern Club. Zrób sobie selfie z nowymi posągami Beatlesów na nabrzeżu Liverpoolu przed kultowym Liver Birds. Twój przewodnik przedstawi Ci wiele pomysłów i sugestii dotyczących zwiedzania Liverpoolu i okolic. Czas wycieczki - 2-godzinna piesza wycieczka z przewodnikiem (czas rozpoczęcia może zostać zmieniony w przypadku rezerwacji grupowych) 11:00 - Start - przed główną biblioteką w Liverpoolu. 11:45 - Mathew Street Walk, pomnik Eleanor Rigby. 12:15 - Czas wolny w Liverpool One 12:30 - Doki Royal Albert 13:00 - Zakończenie - oficjalne pomniki Beatlesów

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Liverpool One, Liverpool: najlepsze atrakcje w pobliżu

Liverpool One, Liverpool: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Liverpool One, Liverpool? Kliknij tutaj.

Liverpool One, Liverpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(790 recenzji)

Moja rodzina i ja spędziliśmy fantastyczny dzień, załoga promu była bardzo miła i pomocna. Chcieliśmy rozrzucić część prochów moich rodziców do rzeki Mersey, ponieważ mój tata przyjechał z Liverpoolu, więc chciał mnie zabrać promem po Liverpoolu i przez Mersey. Wyjaśniłem to załodze i byli niesamowici, pozwolili nam to zrobić w prywatnej części z tyłu łodzi i powiedzieli, że możemy mieć jak najwięcej czasu, byli bardzo przyjaźni i sprawili, że czuliśmy się mile widziani. Przewodnik autobusowy Val był absolutnie cudowny, bardzo zabawny, przyjazny i pełen ciekawych faktów, dzięki czemu wycieczka była naprawdę przyjemna. Bardzo się cieszę, że zarezerwowaliśmy wycieczkę promem i autobusem, wszyscy byli bardzo przyjaźni, na pewno wkrótce wrócimy do Liverpoolu, takie przyjazne miejsce do odwiedzenia

Naprawdę podobała nam się wycieczka linią Mersey i autobusem typu hop on hop off. Obydwa sposoby to świetne sposoby na poznanie miasta i uzyskanie informacji, których nie można uzyskać, spacerując po okolicy. Spędziliśmy dobrze czas.

Świetny komentarz na temat autobusu, który przyniósł wiele informacji. Bardzo mi się podobało (nawet lepiej, gdy odkryłem się przed deszczem)

Naprawdę podobała nam się nasza wycieczka do Mersey i autobus po Liverpoolu. Bardzo przyjaźni, pomocni ludzie

Bardzo przyjemny rejs, gorąco polecam, szczególnie łatwy dla osób niepełnosprawnych, takich jak ja