Dodaj daty

Liverpool Metropolitan Cathedral

Liverpool Metropolitan Cathedral – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

1. Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Wskocz na pokład otwartej wycieczki autobusowej po Liverpoolu i The Beatles. Posłuchaj historii społecznej miasta i miejsca, w którym Beatlesi urodzili się, wychowali, mieszkali i grali. Zobacz wszystkie historyczne zabytki miasta, w tym nabrzeże wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i 2 wspaniałe katedry. Twój pierwszy przystanek to Penny Lane i drugi Strawberry Field, gdzie możesz opuścić autobus, aby zrobić bezcenne zdjęcie. Następnie udasz się do domów z dzieciństwa Johna Lennona i Paula McCartneya, po czym wrócisz do miasta, gdzie usłyszysz wszystko o wspaniałej rzece Mersey. Po ukończeniu wycieczki City and Beatles wykorzystaj swój bilet, aby dołączyć do wycieczki hop-on hop-off po mieście. Przejedź przez historyczne zabytki i atrakcje, w tym The Royal Albert Dock, kultowe nabrzeże UNESCO, światowej sławy Cavern Club, Muzeum Światowe, obie wspaniałe katedry, filharmoniczne jadalnie, China Town i wiele więcej. Otrzymasz również ekskluzywne oferty w całym mieście, w tym darmowy kieliszek szampana w Philharmonic Dining Rooms.

Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

2. Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

Weź udział w rejsie po rzece Mersey, by podziwiać hrabstwo Merseyside i znane nabrzeże Liverpoolu. Następnie zwiedź atrakcje miasta w ramach wycieczki wskakuj/wyskakuj na pokładzie autobusu z otwartym dachem i komentarzem na żywo. Rozpocznij przygodę w przystani Pier Head, gdzie wyruszysz w trwający 50 minut rejs po rzece (łodzie wypływają co godzinę). Płynąc po rzece Mersey, wsłuchaj się w komentarz, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o morskim dziedzictwie miasta. Po powrocie na ląd zwiedź miasto w ramach wycieczki autobusem z otwartym dachem. Podziwiaj główne atrakcje Liverpoolu z pokładu autobusu i wysłuchaj komentarza poświęconego historii miasta. Odwiedź interesujące Cię miejsca i dowiedz się więcej o kulturze oraz dziejach Liverpoolu od przewodnika obecnego w każdym autobusie. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach i zwiedzaj bez ograniczeń. Przystanki w ramach wycieczki autobusowej: • Kompleks Royal Albert Dock • Przystań Pier Head • Kompleks Liverpool ONE • Okolica Cavern Quarter • Muzea, galeria i biblioteka • Dworzec autobusowy Queen Square • Hotel Adelphi • Archikatedra Chrystusa Króla • Pub Philharmonic • Katedra w Liverpoolu • Kościół św. Łukasza (Bombed Out Church) • Łuk Chinese Arch • Cains Brewery Village • M&S Bank Arena i ACC

Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

3. Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

Poznaj historyczne Mercantile Maritime City UNESCO, podziwiając oszałamiającą architekturę Liverpoolu podczas tej zabawnej wycieczki po najważniejszych atrakcjach miasta i zabytkach. Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem w Royal Albert Dock i usiądź na górnym pokładzie, aby podziwiać najlepsze widoki. Dowiesz się o wszystkich głównych zabytkach Liverpoolu, w tym The Royal Albert Dock, kultowym nabrzeżu i światowej sławy Cavern Club. Usłyszysz także o World Museum, obu wspaniałych katedrach, jadalniach Filharmonii, China Town i wielu innych. Cała wycieczka trwa około 50 minut i wraca do pierwotnego punktu początkowego w Royal Albert Dock. Będziesz mieć również dostęp do ekskluzywnych ofert w całym mieście, w tym darmowego kieliszka szampana w salach restauracyjnych Filharmonii.

Liverpool: Wycieczka piesza po mieście z atrakcjami

4. Liverpool: Wycieczka piesza po mieście z atrakcjami

Odkryj Liverpool podczas prywatnej wycieczki prowadzonej przez lokalnego przewodnika. Poznaj kultowe miejsca, w tym Pier Head i The Waterfront, The Albert Docks, The Three Graces, The Cavern Club, The Blitz, zanurzając się w tętniącej życiem kulturze Scouse. Zanurz się w widokach i dźwiękach miasta, podróżując przez wieki, aby odkryć jego burzliwą historię i sposób, w jaki ukształtowała Liverpool w tętniące życiem miejsce, które widzisz dzisiaj. Poznaj naszą historię, ale także uzyskaj autentyczny wgląd we współczesne życie w mieście i odkryj kilka ukrytych perełek po drodze. Od historii handlowej Liverpoolu, która stworzyła jego fundamenty, po Titanica i Beatlesów. Odkryj słynne atrakcje, takie jak Pier Head & The Waterfront, The Albert Docks, The Three Graces, The Cavern Club, The Blitz i pomnik Eleanor Rigby, jednocześnie poznając lokalną kulturę.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Liverpool Metropolitan Cathedral: najlepsze atrakcje w pobliżu

Liverpool Metropolitan Cathedral: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Liverpool Metropolitan Cathedral? Kliknij tutaj.

Liverpool Metropolitan Cathedral: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(2980 recenzji)

Moja rodzina i ja spędziliśmy fantastyczny dzień, załoga promu była bardzo miła i pomocna. Chcieliśmy rozrzucić część prochów moich rodziców do rzeki Mersey, ponieważ mój tata przyjechał z Liverpoolu, więc chciał mnie zabrać promem po Liverpoolu i przez Mersey. Wyjaśniłem to załodze i byli niesamowici, pozwolili nam to zrobić w prywatnej części z tyłu łodzi i powiedzieli, że możemy mieć jak najwięcej czasu, byli bardzo przyjaźni i sprawili, że czuliśmy się mile widziani. Przewodnik autobusowy Val był absolutnie cudowny, bardzo zabawny, przyjazny i pełen ciekawych faktów, dzięki czemu wycieczka była naprawdę przyjemna. Bardzo się cieszę, że zarezerwowaliśmy wycieczkę promem i autobusem, wszyscy byli bardzo przyjaźni, na pewno wkrótce wrócimy do Liverpoolu, takie przyjazne miejsce do odwiedzenia

Naprawdę podobała nam się wycieczka linią Mersey i autobusem typu hop on hop off. Obydwa sposoby to świetne sposoby na poznanie miasta i uzyskanie informacji, których nie można uzyskać, spacerując po okolicy. Spędziliśmy dobrze czas.

Świetny komentarz na temat autobusu, który przyniósł wiele informacji. Bardzo mi się podobało (nawet lepiej, gdy odkryłem się przed deszczem)

Naprawdę podobała nam się nasza wycieczka do Mersey i autobus po Liverpoolu. Bardzo przyjaźni, pomocni ludzie

Bardzo przyjemny rejs, gorąco polecam, szczególnie łatwy dla osób niepełnosprawnych, takich jak ja