Liverpool
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Liverpool

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Liverpool?

Liverpool: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Liverpool? Kliknij tutaj.

Liverpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2304 opinii

Niezapomniana podróż po północnej Walii. Trasa jest dobrze zorganizowana. Piękne malownicze zakątki przyrody, zabytki robią wrażenie. Przede wszystkim Adrian jest naszym przewodnikiem / kierowcą. Wspaniała piosenka „Ferry cross the Mersey” została zagrana, gdy przejeżdżaliśmy przez tunel rzeki Mersey, który rozpoczął nasz dzień. Cóż za wspaniała aranżacja! Adrian jest kompetentny, pełen humoru i znajduje różne sposoby interakcji z członkami grupy, a także dba o potrzeby członków grupy. Polecę ten wyjazd moim znajomym.

Wycieczka całodniowa była świetnym zwiedzaniem gór, wzgórz i wsi. Zatrzymywanie się, aby zobaczyć historyczne miejsca przełęczy i oglądanie wybrzeża Morza Irlandzkiego, to widoki, które musisz zobaczyć. Przewodnik był bardzo pomocny i rozumiał problemy z mową i poruszaniem się. Wrócimy wycieczka była dobra na jednodniową wycieczkę.

Bardzo interesująco przeprowadzona wycieczka a to dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego przewodnika Wspaniałe miejsce dla każdego kibica i nie tylko Bardzo polecam

Wspaniały rejs statkiem.Rewelacyjna wycieczka,dużo przestrzeni na statku i wspaniale widoki na Liverpool.Czulam się bardzo bezpiecznie i relaksacyjne.

Wycieczka dobrze zorganizowana.Dostep do ciekawych miejsc,ale szkoda,ze brak jezyka.Polskiego w przewodniku.