Liverpool
Atrakcje na deszczowy dzień

Atrakcje na deszczowy dzień
Liczba znalezionych atrakcji: 65
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Liverpool Atrakcje na deszczowy dzień

Wejdź do Muzeum Liverpool Football Club i na Anfield

1. Wejdź do Muzeum Liverpool Football Club i na Anfield

Odkryj stadion Anfield i poznaj historię Liverpool FC w interaktywnym muzeum. Odwiedź ekskluzywne obszary, w tym tunel dla graczy i szatnie, z przewodnikami na żywo i audioprzewodnikami pod ręką. Rozpocznij zwiedzanie na trybunie głównej i podziwiaj widoki na boisko i panoramę Liverpoolu. Przekonaj się, jak stadion ożywa w dni meczowe dzięki wciągającej technologii. Uzyskaj wgląd w historię klubu i dostęp do obszarów, które trzeba zobaczyć, takich jak sala konferencji prasowych, słynny znak This Is Anfield, tunel dla zawodników, czółno menedżerskie i szatnie. Wycieczka po stadionie będzie wzbogacona o multimedialny zestaw słuchawkowy wraz z Twoimi przewodnikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Następnie udaj się do Muzeum Liverpool Football Club. Odkryj historię Liverpoolu FC, w której możesz podziwiać osiągnięcia drużyny z sezonu 19/20. Zobacz kolekcję Jamiego Carraghera, która znajduje się obok istniejącej kolekcji Stevena Gerrarda, tworząc nową wystawę zatytułowaną "Two Local Lads Who Shook The Kop".

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

2. Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Wskocz na pokład otwartej wycieczki autobusowej po Liverpoolu i The Beatles. Posłuchaj historii społecznej miasta i miejsca, w którym Beatlesi urodzili się, wychowali, mieszkali i grali. Zobacz wszystkie historyczne zabytki miasta, w tym nabrzeże wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i 2 wspaniałe katedry. Twój pierwszy przystanek to Penny Lane i drugi Strawberry Field, gdzie możesz opuścić autobus, aby zrobić bezcenne zdjęcie. Następnie udasz się do domów z dzieciństwa Johna Lennona i Paula McCartneya, po czym wrócisz do miasta, gdzie usłyszysz wszystko o wspaniałej rzece Mersey. Po ukończeniu wycieczki City and Beatles wykorzystaj swój bilet, aby dołączyć do wycieczki hop-on hop-off po mieście. Przejedź przez historyczne zabytki i atrakcje, w tym The Royal Albert Dock, kultowe nabrzeże UNESCO, światowej sławy Cavern Club, Muzeum Światowe, obie wspaniałe katedry, filharmoniczne jadalnie, China Town i wiele więcej. Otrzymasz również ekskluzywne oferty w całym mieście, w tym darmowy kieliszek szampana w Philharmonic Dining Rooms.

Liverpool: Rejs po rzece Mersey

3. Liverpool: Rejs po rzece Mersey

Cofnij się w czasie podczas tego rejsu po rzece w Liverpoolu, wysłuchując opowieści o Beatlesach i promach pływających po Mersey. Podziwiaj znane nabrzeże Liverpoolu, płynąc na pokładzie promu legendarnego przewoźnika Mersey Ferries. Wejdź na pokład promu na terenie liverpoolskiej przystani Pier Head, by rozpocząć swoją wodną przygodę. Skorzystaj z możliwości zakupu wyśmienitych przekąsek, które uprzyjemnią Ci podziwianie miasta z poziomu wody. Wysłuchaj komentarza przewodnika, który zwróci Twoją uwagę na zabytki. Przepłyń obok budowli wykonanych z żeliwa, cegieł i kamieni, które tworzą kompleks Royal Albert Dock. Zachwyć się widokiem na zespół architektoniczny Three Graces, który powstał w latach 00. XX wieku. W jego skład wchodzi oszałamiający drapacz chmur w stylu gotyckim. Promy Mersey Ferries pełne są wspomnień – wysłuchaj opowieści o występach Beatlesów w ramach wydarzeń Riverboat Shuffles na początku lat 60. i procederze przemytu. Przekonaj się, jak wiele historii łączy się z Mersey Ferries. Usiądź wygodnie, ciesząc się wciągającym komentarzem i otaczającym Cię dziedzictwem.

Liverpool: Bilet do muzeum „The Beatles Story”

4. Liverpool: Bilet do muzeum „The Beatles Story”

Wyrusz w magiczną, tajemniczą podróż i zobacz, jak czterech młodych chłopaków z Liverpoolu osiągnęło zawrotne wyżyny sławy i fortuny od skromnych początków dzieciństwa. Repliki Mathew Street i The Cavern wiernie odwzorowują wczesne lata 60., pozwalając ci doświadczyć z pierwszej ręki miejsc, które pomogły uczynić The Beatles największym zespołem na świecie. Posłuchaj historii dzięki audioprzewodnikom „Living History” dostępnym w 11 różnych językach (angielskim, brazylijskim-portugalskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, mandaryńskim, koreańskim, polskim, rosyjskim i hiszpańskim). Niech to wszystko zabierze Cię do Beatles Story. W 2018 roku The Beatles Story obchodzi 50. rocznicę podróży The Beatles do Indii, otwierając specjalną wystawę. Beatles In India przygląda się temu kluczowemu okresowi dzięki nowym pamiątkom, zdjęciom i osobistym relacjom ludzi, którzy byli tam z nimi.

Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

5. Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

Weź udział w rejsie po rzece Mersey, by podziwiać hrabstwo Merseyside i znane nabrzeże Liverpoolu. Następnie zwiedź atrakcje miasta w ramach wycieczki wskakuj/wyskakuj na pokładzie autobusu z otwartym dachem i komentarzem na żywo. Rozpocznij przygodę w przystani Pier Head, gdzie wyruszysz w trwający 50 minut rejs po rzece (łodzie wypływają co godzinę). Płynąc po rzece Mersey, wsłuchaj się w komentarz, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o morskim dziedzictwie miasta. Po powrocie na ląd zwiedź miasto w ramach wycieczki autobusem z otwartym dachem. Podziwiaj główne atrakcje Liverpoolu z pokładu autobusu i wysłuchaj komentarza poświęconego historii miasta. Odwiedź interesujące Cię miejsca i dowiedz się więcej o kulturze oraz dziejach Liverpoolu od przewodnika obecnego w każdym autobusie. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach i zwiedzaj bez ograniczeń. Przystanki w ramach wycieczki autobusowej: • Kompleks Royal Albert Dock • Przystań Pier Head • Kompleks Liverpool ONE • Okolica Cavern Quarter • Muzea, galeria i biblioteka • Dworzec autobusowy Queen Square • Hotel Adelphi • Archikatedra Chrystusa Króla • Pub Philharmonic • Katedra w Liverpoolu • Kościół św. Łukasza (Bombed Out Church) • Łuk Chinese Arch • Cains Brewery Village • M&S Bank Arena i ACC

Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

6. Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

Poznaj historyczne Mercantile Maritime City UNESCO, podziwiając oszałamiającą architekturę Liverpoolu podczas tej zabawnej wycieczki po najważniejszych atrakcjach miasta i zabytkach. Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem w Royal Albert Dock i usiądź na górnym pokładzie, aby podziwiać najlepsze widoki. Dowiesz się o wszystkich głównych zabytkach Liverpoolu, w tym The Royal Albert Dock, kultowym nabrzeżu i światowej sławy Cavern Club. Usłyszysz także o World Museum, obu wspaniałych katedrach, jadalniach Filharmonii, China Town i wielu innych. Cała wycieczka trwa około 50 minut i wraca do pierwotnego punktu początkowego w Royal Albert Dock. Będziesz mieć również dostęp do ekskluzywnych ofert w całym mieście, w tym darmowego kieliszka szampana w salach restauracyjnych Filharmonii.

Bilet wstępu do Muzeum Beatlesów w Liverpoolu

7. Bilet wstępu do Muzeum Beatlesów w Liverpoolu

Poznaj Liverpool Beatles Museum, w którym znajduje się jedna z największych kolekcji Beatlesów na świecie, zawierająca ponad 1000 nigdy wcześniej nie widzianych autentycznych przedmiotów z trzech podłogi. Ciesz się nowym spojrzeniem na największy rock and rollowy zespół wszechczasów. Zabytkowy budynek znajduje się w sercu Liverpoolu, przy słynnej na całym świecie Mathew Street, zaledwie kilka metrów od kultowy Cavern Club. Odwiedź muzeum i wyrusz w podróż przez wczesne dni w Liverpoolu i Hamburgu, ich drogę do światowej sławy i innowacyjne lata w studio. Zobacz oryginalne gitary i perkusję z czasów zespołu w Hamburgu, medale Sgt Pepper Johna Lennona, białą wiolonczelę z Magical Mystery Tour, Wzmacniacz basowy Paula McCartneya i nie tylko w Liverpool Beatles Museum. Przejrzyj setki innych przedmiotów osobistych, w tym nigdy wcześniej niepublikowane listy, ekskluzywne wywiady z członkami zespołu i wcześniej niewidziane nagrania The Beatles w tym jedynym w swoim rodzaju muzeum.

Liverpool: bilet wstępu na truskawkowe pole

8. Liverpool: bilet wstępu na truskawkowe pole

Odwiedź Strawberry Field, dawny dom dziecka Armii Zbawienia na przedmieściach Liverpoolu, rozsławiony przez piosenkę Beatlesów "Strawberry Fields Forever" z 1967 roku. Dzięki archiwalnym materiałom filmowym, zdjęciom, osi czasu i specjalistycznemu przewodnikowi medialnemu poznasz świat, w którym John Lennon bawił się jako dziecko i co wydarzyło się za słynną czerwoną bramą. Zanurz się w życiu i czasach Lennona dzięki interaktywnym wystawom, a następnie ciesz się spacerem po ogrodzie i lesie, który według niektórych odwiedzających jest duchowo podnoszącym doświadczeniem. W Strawberry Field możesz również dowiedzieć się o powiązaniach z Armią Zbawienia i pracy wykonywanej tutaj dzisiaj w ramach programu "Steps to Work". Po zwiedzaniu zrelaksuj się przy przekąskach w Imagine More Cafe i odwiedź sklep z pamiątkami na miejscu.

Liverpool: Bilet British Music Experience

9. Liverpool: Bilet British Music Experience

Podróż przez ponad 6 dekad kultury popularnej w British Music Experience w sercu Liverpoolu. Bez względu na to, ile masz lat i czym się interesujesz, znajdziesz tu coś dla siebie. Są tu stroje noszone przez artystów od Freddiego Mercury'ego i Dusty'ego Springfielda po Spice Girls i Adama Anta oraz instrumenty muzyczne, na których grają niektórzy z najbardziej znanych artystów na świecie, od Noela Gallaghera po Sex Pistols. Zobacz ponad 600 artefaktów, takich jak odręczne teksty piosenek Adele, oryginalne posągi Brytyjczyków i drzwi wejściowe Apple Corp z Saville Row. Ty też możesz się zaangażować. Możesz nauczyć się gry na instrumencie muzycznym z najlepszym dostępnym sprzętem muzycznym, od zestawów perkusyjnych po klawisze, i tańczyć przez dziesięciolecia w naszym studio tańca! Po głównym wydarzeniu przejrzyj ekskluzywną ofertę prezentów, odzieży, książek i pamiątek ze sklepu, a następnie zrelaksuj się przy pysznych przekąskach i posiłkach w kawiarni Star Café.

Liverpool: 360-stopniowa wycieczka po wieżowcu Royal Liver Building

10. Liverpool: 360-stopniowa wycieczka po wieżowcu Royal Liver Building

Uzyskaj wstęp do Royal Liver Building dzięki temu biletowi wstępu i wycieczce z przewodnikiem. Odwiedź zachodnią wieżę zegarową budynku, obejrzyj audiowizualne wrażenia i podziwiaj panoramę Liverpoolu z różnych zewnętrznych platform widokowych. Rozpocznij swoją wycieczkę w centrum dla zwiedzających w zachodniej piwnicy. Zobacz unikalne zdjęcia i fragmenty konstrukcji budynku, a także informacje o powstaniu najsłynniejszych mieszkańców Liverpoolu. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w obszarze prezentacji i obejrzyj krótki film dotyczący bezpieczeństwa, zanim poznasz pierwotnych właścicieli budynku, Royal Liver Friendly Society, a także historię powstania budynku. Wskocz do windy na pierwszą platformę widokową i udaj się na dach 10. piętra, aby podziwiać widoki na rzekę Mersey w kierunku walijskich gór. Rób zdjęcia z najwyższego zewnętrznego punktu, dzięki czemu masz wyraźny widok na Wielkie Zegary Wątrobowe Jerzego. Wejdź 89 schodów na 14. piętro, aby wziąć udział w 270-stopniowym doświadczeniu audiowizualnym. Pokaz projekcji, ustawiony za tarczami zegarów w Zachodniej Wieży, wykorzystuje mieszankę świateł, dźwięku i elementów 4D, takich jak maszyny wiatrowe, które pozwalają spojrzeć w przeszłość. Ciesz się wyświetlaczem AV, który trwa 9 minut i opowiada historię miasta w ciągu ostatnich 100 lat od powstania Liver Birds i Liver Building. Korzystając z mapowania cyfrowego, architektura pokoju jest wykorzystywana jako część opowiadania historii, aby zapewnić wrażenia niepodobne do innych w Liverpoolu. Przejdź do ostatecznego celu, wchodząc 35 schodami na szczyt Royal Liver Building i wychodząc na 15. piętro. Podziwiaj rzeźby Liver Bird, które znajdują się na szczycie budynku i podziwiaj zapierające dech w piersiach 360-stopniowe widoki na miasto.

Najważniejsze atrakcje

Liverpool

Liverpool

Nasze najbardziej polecane Liverpool Atrakcje na deszczowy dzień

Wejdź do Muzeum Liverpool Football Club i na Anfield

Wejdź do Muzeum Liverpool Football Club i na Anfield

Odkryj stadion Anfield i poznaj historię Liverpool FC w interaktywnym muzeum. Odwiedź ekskluzywne obszary, w tym tunel dla graczy i szatnie, z przewodnikami na żywo i audioprzewodnikami pod ręką. Rozpocznij zwiedzanie na trybunie głównej i podziwiaj widoki na boisko i panoramę Liverpoolu. Przekonaj się, jak stadion ożywa w dni meczowe dzięki wciągającej technologii. Uzyskaj wgląd w historię klubu i dostęp do obszarów, które trzeba zobaczyć, takich jak sala konferencji prasowych, słynny znak This Is Anfield, tunel dla zawodników, czółno menedżerskie i szatnie. Wycieczka po stadionie będzie wzbogacona o multimedialny zestaw słuchawkowy wraz z Twoimi przewodnikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Następnie udaj się do Muzeum Liverpool Football Club. Odkryj historię Liverpoolu FC, w której możesz podziwiać osiągnięcia drużyny z sezonu 19/20. Zobacz kolekcję Jamiego Carraghera, która znajduje się obok istniejącej kolekcji Stevena Gerrarda, tworząc nową wystawę zatytułowaną "Two Local Lads Who Shook The Kop".

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Wskocz na pokład otwartej wycieczki autobusowej po Liverpoolu i The Beatles. Posłuchaj historii społecznej miasta i miejsca, w którym Beatlesi urodzili się, wychowali, mieszkali i grali. Zobacz wszystkie historyczne zabytki miasta, w tym nabrzeże wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i 2 wspaniałe katedry. Twój pierwszy przystanek to Penny Lane i drugi Strawberry Field, gdzie możesz opuścić autobus, aby zrobić bezcenne zdjęcie. Następnie udasz się do domów z dzieciństwa Johna Lennona i Paula McCartneya, po czym wrócisz do miasta, gdzie usłyszysz wszystko o wspaniałej rzece Mersey. Po ukończeniu wycieczki City and Beatles wykorzystaj swój bilet, aby dołączyć do wycieczki hop-on hop-off po mieście. Przejedź przez historyczne zabytki i atrakcje, w tym The Royal Albert Dock, kultowe nabrzeże UNESCO, światowej sławy Cavern Club, Muzeum Światowe, obie wspaniałe katedry, filharmoniczne jadalnie, China Town i wiele więcej. Otrzymasz również ekskluzywne oferty w całym mieście, w tym darmowy kieliszek szampana w Philharmonic Dining Rooms.

Liverpool: Rejs po rzece Mersey

Liverpool: Rejs po rzece Mersey

Cofnij się w czasie podczas tego rejsu po rzece w Liverpoolu, wysłuchując opowieści o Beatlesach i promach pływających po Mersey. Podziwiaj znane nabrzeże Liverpoolu, płynąc na pokładzie promu legendarnego przewoźnika Mersey Ferries. Wejdź na pokład promu na terenie liverpoolskiej przystani Pier Head, by rozpocząć swoją wodną przygodę. Skorzystaj z możliwości zakupu wyśmienitych przekąsek, które uprzyjemnią Ci podziwianie miasta z poziomu wody. Wysłuchaj komentarza przewodnika, który zwróci Twoją uwagę na zabytki. Przepłyń obok budowli wykonanych z żeliwa, cegieł i kamieni, które tworzą kompleks Royal Albert Dock. Zachwyć się widokiem na zespół architektoniczny Three Graces, który powstał w latach 00. XX wieku. W jego skład wchodzi oszałamiający drapacz chmur w stylu gotyckim. Promy Mersey Ferries pełne są wspomnień – wysłuchaj opowieści o występach Beatlesów w ramach wydarzeń Riverboat Shuffles na początku lat 60. i procederze przemytu. Przekonaj się, jak wiele historii łączy się z Mersey Ferries. Usiądź wygodnie, ciesząc się wciągającym komentarzem i otaczającym Cię dziedzictwem.

Liverpool: Bilet do muzeum „The Beatles Story”

Liverpool: Bilet do muzeum „The Beatles Story”

Wyrusz w magiczną, tajemniczą podróż i zobacz, jak czterech młodych chłopaków z Liverpoolu osiągnęło zawrotne wyżyny sławy i fortuny od skromnych początków dzieciństwa. Repliki Mathew Street i The Cavern wiernie odwzorowują wczesne lata 60., pozwalając ci doświadczyć z pierwszej ręki miejsc, które pomogły uczynić The Beatles największym zespołem na świecie. Posłuchaj historii dzięki audioprzewodnikom „Living History” dostępnym w 11 różnych językach (angielskim, brazylijskim-portugalskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, mandaryńskim, koreańskim, polskim, rosyjskim i hiszpańskim). Niech to wszystko zabierze Cię do Beatles Story. W 2018 roku The Beatles Story obchodzi 50. rocznicę podróży The Beatles do Indii, otwierając specjalną wystawę. Beatles In India przygląda się temu kluczowemu okresowi dzięki nowym pamiątkom, zdjęciom i osobistym relacjom ludzi, którzy byli tam z nimi.

Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

Liverpool: rejs po rzece i wycieczka wskakuj/wyskakuj

Weź udział w rejsie po rzece Mersey, by podziwiać hrabstwo Merseyside i znane nabrzeże Liverpoolu. Następnie zwiedź atrakcje miasta w ramach wycieczki wskakuj/wyskakuj na pokładzie autobusu z otwartym dachem i komentarzem na żywo. Rozpocznij przygodę w przystani Pier Head, gdzie wyruszysz w trwający 50 minut rejs po rzece (łodzie wypływają co godzinę). Płynąc po rzece Mersey, wsłuchaj się w komentarz, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o morskim dziedzictwie miasta. Po powrocie na ląd zwiedź miasto w ramach wycieczki autobusem z otwartym dachem. Podziwiaj główne atrakcje Liverpoolu z pokładu autobusu i wysłuchaj komentarza poświęconego historii miasta. Odwiedź interesujące Cię miejsca i dowiedz się więcej o kulturze oraz dziejach Liverpoolu od przewodnika obecnego w każdym autobusie. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach i zwiedzaj bez ograniczeń. Przystanki w ramach wycieczki autobusowej: • Kompleks Royal Albert Dock • Przystań Pier Head • Kompleks Liverpool ONE • Okolica Cavern Quarter • Muzea, galeria i biblioteka • Dworzec autobusowy Queen Square • Hotel Adelphi • Archikatedra Chrystusa Króla • Pub Philharmonic • Katedra w Liverpoolu • Kościół św. Łukasza (Bombed Out Church) • Łuk Chinese Arch • Cains Brewery Village • M&S Bank Arena i ACC

Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

Liverpool City Sights 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off Open Top Bus Tour

Poznaj historyczne Mercantile Maritime City UNESCO, podziwiając oszałamiającą architekturę Liverpoolu podczas tej zabawnej wycieczki po najważniejszych atrakcjach miasta i zabytkach. Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem w Royal Albert Dock i usiądź na górnym pokładzie, aby podziwiać najlepsze widoki. Dowiesz się o wszystkich głównych zabytkach Liverpoolu, w tym The Royal Albert Dock, kultowym nabrzeżu i światowej sławy Cavern Club. Usłyszysz także o World Museum, obu wspaniałych katedrach, jadalniach Filharmonii, China Town i wielu innych. Cała wycieczka trwa około 50 minut i wraca do pierwotnego punktu początkowego w Royal Albert Dock. Będziesz mieć również dostęp do ekskluzywnych ofert w całym mieście, w tym darmowego kieliszka szampana w salach restauracyjnych Filharmonii.

Bilet wstępu do Muzeum Beatlesów w Liverpoolu

Bilet wstępu do Muzeum Beatlesów w Liverpoolu

Poznaj Liverpool Beatles Museum, w którym znajduje się jedna z największych kolekcji Beatlesów na świecie, zawierająca ponad 1000 nigdy wcześniej nie widzianych autentycznych przedmiotów z trzech podłogi. Ciesz się nowym spojrzeniem na największy rock and rollowy zespół wszechczasów. Zabytkowy budynek znajduje się w sercu Liverpoolu, przy słynnej na całym świecie Mathew Street, zaledwie kilka metrów od kultowy Cavern Club. Odwiedź muzeum i wyrusz w podróż przez wczesne dni w Liverpoolu i Hamburgu, ich drogę do światowej sławy i innowacyjne lata w studio. Zobacz oryginalne gitary i perkusję z czasów zespołu w Hamburgu, medale Sgt Pepper Johna Lennona, białą wiolonczelę z Magical Mystery Tour, Wzmacniacz basowy Paula McCartneya i nie tylko w Liverpool Beatles Museum. Przejrzyj setki innych przedmiotów osobistych, w tym nigdy wcześniej niepublikowane listy, ekskluzywne wywiady z członkami zespołu i wcześniej niewidziane nagrania The Beatles w tym jedynym w swoim rodzaju muzeum.

Liverpool: bilet wstępu na truskawkowe pole

Liverpool: bilet wstępu na truskawkowe pole

Odwiedź Strawberry Field, dawny dom dziecka Armii Zbawienia na przedmieściach Liverpoolu, rozsławiony przez piosenkę Beatlesów "Strawberry Fields Forever" z 1967 roku. Dzięki archiwalnym materiałom filmowym, zdjęciom, osi czasu i specjalistycznemu przewodnikowi medialnemu poznasz świat, w którym John Lennon bawił się jako dziecko i co wydarzyło się za słynną czerwoną bramą. Zanurz się w życiu i czasach Lennona dzięki interaktywnym wystawom, a następnie ciesz się spacerem po ogrodzie i lesie, który według niektórych odwiedzających jest duchowo podnoszącym doświadczeniem. W Strawberry Field możesz również dowiedzieć się o powiązaniach z Armią Zbawienia i pracy wykonywanej tutaj dzisiaj w ramach programu "Steps to Work". Po zwiedzaniu zrelaksuj się przy przekąskach w Imagine More Cafe i odwiedź sklep z pamiątkami na miejscu.

Liverpool: Bilet British Music Experience

Liverpool: Bilet British Music Experience

Podróż przez ponad 6 dekad kultury popularnej w British Music Experience w sercu Liverpoolu. Bez względu na to, ile masz lat i czym się interesujesz, znajdziesz tu coś dla siebie. Są tu stroje noszone przez artystów od Freddiego Mercury'ego i Dusty'ego Springfielda po Spice Girls i Adama Anta oraz instrumenty muzyczne, na których grają niektórzy z najbardziej znanych artystów na świecie, od Noela Gallaghera po Sex Pistols. Zobacz ponad 600 artefaktów, takich jak odręczne teksty piosenek Adele, oryginalne posągi Brytyjczyków i drzwi wejściowe Apple Corp z Saville Row. Ty też możesz się zaangażować. Możesz nauczyć się gry na instrumencie muzycznym z najlepszym dostępnym sprzętem muzycznym, od zestawów perkusyjnych po klawisze, i tańczyć przez dziesięciolecia w naszym studio tańca! Po głównym wydarzeniu przejrzyj ekskluzywną ofertę prezentów, odzieży, książek i pamiątek ze sklepu, a następnie zrelaksuj się przy pysznych przekąskach i posiłkach w kawiarni Star Café.

Liverpool: 360-stopniowa wycieczka po wieżowcu Royal Liver Building

Liverpool: 360-stopniowa wycieczka po wieżowcu Royal Liver Building

Uzyskaj wstęp do Royal Liver Building dzięki temu biletowi wstępu i wycieczce z przewodnikiem. Odwiedź zachodnią wieżę zegarową budynku, obejrzyj audiowizualne wrażenia i podziwiaj panoramę Liverpoolu z różnych zewnętrznych platform widokowych. Rozpocznij swoją wycieczkę w centrum dla zwiedzających w zachodniej piwnicy. Zobacz unikalne zdjęcia i fragmenty konstrukcji budynku, a także informacje o powstaniu najsłynniejszych mieszkańców Liverpoolu. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w obszarze prezentacji i obejrzyj krótki film dotyczący bezpieczeństwa, zanim poznasz pierwotnych właścicieli budynku, Royal Liver Friendly Society, a także historię powstania budynku. Wskocz do windy na pierwszą platformę widokową i udaj się na dach 10. piętra, aby podziwiać widoki na rzekę Mersey w kierunku walijskich gór. Rób zdjęcia z najwyższego zewnętrznego punktu, dzięki czemu masz wyraźny widok na Wielkie Zegary Wątrobowe Jerzego. Wejdź 89 schodów na 14. piętro, aby wziąć udział w 270-stopniowym doświadczeniu audiowizualnym. Pokaz projekcji, ustawiony za tarczami zegarów w Zachodniej Wieży, wykorzystuje mieszankę świateł, dźwięku i elementów 4D, takich jak maszyny wiatrowe, które pozwalają spojrzeć w przeszłość. Ciesz się wyświetlaczem AV, który trwa 9 minut i opowiada historię miasta w ciągu ostatnich 100 lat od powstania Liver Birds i Liver Building. Korzystając z mapowania cyfrowego, architektura pokoju jest wykorzystywana jako część opowiadania historii, aby zapewnić wrażenia niepodobne do innych w Liverpoolu. Przejdź do ostatecznego celu, wchodząc 35 schodami na szczyt Royal Liver Building i wychodząc na 15. piętro. Podziwiaj rzeźby Liver Bird, które znajdują się na szczycie budynku i podziwiaj zapierające dech w piersiach 360-stopniowe widoki na miasto.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień w: Liverpool

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Liverpool?

W: Liverpool są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Liverpool: Najciekawsze atrakcje

Liverpool: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Przeglądaj Liverpool

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Liverpool lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .

Liverpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(60 recenzji)

Ekscytująca wycieczka po Anfield. Mieliśmy plecaki, bo po południu mieliśmy samolot i po odpowiedniej kontroli nas wpuścili. Nadaje się również dla osób niepełnosprawnych, ponieważ są windy. Wewnątrz bary i napoje. Słuchawki Liverpoolu pozostają dla klientów. Możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów. Obecność różnych projekcji niemal wszędzie. Trawa na boisku jest idealna, właściwie wszystko jest idealne! Towarzyscy i uważni przewodnicy. Tylko czerwone serce!!

Podobałoby mi się bardziej, gdyby przewodnik nie był w formie urządzenia audio, ale był człowiekiem. W przeciwnym razie wycieczka była świetna.

Przewodnik Tom i Bob są najlepszymi przewodnikami. Pokazują Anfild najlepiej czuć z nimi super atmosferę

Wycieczka super. Czadowo, że można było wejść do szatni i na murawę. Polecam

stadion jest niesamowity... Wolałbym mieć przewodnik niż audioprzewodnik