Atrakcje i wycieczki
Liverpool

Przyjedź dla Beatlesów, a zostań dla kultury, piłki nożnej, życia nocnego i kuchni tego niezwykłego miasta portowego.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Liverpool: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Liverpool? Kliknij tutaj.

Liverpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 181 opinii

Niezapomniana podróż po północnej Walii. Trasa jest dobrze zorganizowana. Piękne malownicze zakątki przyrody, zabytki robią wrażenie. Przede wszystkim Adrian jest naszym przewodnikiem / kierowcą. Wspaniała piosenka „Ferry cross the Mersey” została zagrana, gdy przejeżdżaliśmy przez tunel rzeki Mersey, który rozpoczął nasz dzień. Cóż za wspaniała aranżacja! Adrian jest kompetentny, pełen humoru i znajduje różne sposoby interakcji z członkami grupy, a także dba o potrzeby członków grupy. Polecę ten wyjazd moim znajomym.

Wycieczka całodniowa była świetnym zwiedzaniem gór, wzgórz i wsi. Zatrzymywanie się, aby zobaczyć historyczne miejsca przełęczy i oglądanie wybrzeża Morza Irlandzkiego, to widoki, które musisz zobaczyć. Przewodnik był bardzo pomocny i rozumiał problemy z mową i poruszaniem się. Wrócimy wycieczka była dobra na jednodniową wycieczkę.

To fantastyczne doświadczenie. Mój mąż i ja byliśmy tu przez dobre 2 godziny. Dostajesz słuchawki, które opowiadają ci historię w miarę postępów. Bardzo, bardzo ciekawe i sprzedają się warte swojej ceny. Eksponaty są autentyczne i jest ich mnóstwo. Gorąco polecam to bez wahania. Byłbym szczęśliwy, gdybym zrobił to ponownie.

Wspaniały rejs statkiem.Rewelacyjna wycieczka,dużo przestrzeni na statku i wspaniale widoki na Liverpool.Czulam się bardzo bezpiecznie i relaksacyjne.

Wycieczka bardzo coelacanth polecam, najlepszy przewodnik , bardzo profesjonalny , zabawny