Atrakcje i wycieczki Liverpool

Przyjedź dla Beatlesów, a zostań dla kultury, piłki nożnej, życia nocnego i kuchni tego niezwykłego miasta portowego.

Często zadawane pytania dotyczące: Liverpool

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Liverpool?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Liverpool

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Liverpool to:

Betws-y-Coed

Liverpool: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Liverpool? Kliknij tutaj.

Liverpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 12 564 opinii

Naprawdę przyjemne. Wszyscy bardzo pomocni i przyjaźni. Ir był spokojnym czasem, kiedy poszliśmy i mogliśmy nie spieszyć się i cieszyć się w pełni tym doświadczeniem. Parking w Stanley Park był świetny KIEDY udało nam się znaleźć drogę. Projekt budowlany i objazdy bardzo nas zestresowały, ponieważ mogliśmy zobaczyć park, ale nie mogliśmy się tam dostać. Bardzo przyjazny Liverpudlian, którego zapytałem, kto dostaje paliwo pobliski garaż kazał nam iść za nim, co zrobiliśmy. Pomogłyby lepsze znaki na zewnątrz stadionu. Ale dziękuję za wspaniałe doświadczenie.

To było absolutnie fantastyczne, muszę dla każdego gościa w Liverpoolu, aby nie przegapić tej historii wspaniałego klubu to było wszystko, na co liczyłem jako wielki fan Liverpoolu FC, przyniosło mi łzy w oku i dostałem gęsiej skórki wow dobrze warto, a przewodnik i personel są pierwszej klasy, więc nie przegap tego, co jest koniecznością?

Prom przez Mersey był świetny. 50 minutowa podróż. Wycieczka autobusowa typu hop on, hop off też była naprawdę dobra. Zabawne i pouczające. Nasz przewodnik Paddy wykonał świetną robotę, wskazując miejsca historyczne i kulturalne, a także zapewniając rozrywkę wszystkim pasażerom. Świetny stosunek jakości do ceny.

Skorzystaj z bezpłatnego parkingu Stanley Park. Jest to krótki spacer po ziemi do wejścia na wycieczki. Po drodze miniesz pomnik kibicom Liverpoolu, którzy stracili życie w tragedii na Hillsborough. Poświęć chwilę na zatrzymanie się i zastanowienie. Bardzo wzruszające doświadczenie!

Super atrakcja. Można siedzieć na zewnątrz lub w środku. Można kupić sobie coś ciepłego do picia. Statek podpływa pod obie strony brzegu i opowiada o budynkach/atrakcjach. Dużo ciekawych i interesujących faktów można się dowiedzieć.