Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Little Venice

Często zadawane pytania dotyczące: Little Venice

Jakie są najlepsze atrakcje w tym tygodniu w: Little Venice?

Na jakich wycieczkach w: Little Venice obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Little Venice obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Little Venice: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Little Venice? Kliknij tutaj.

Little Venice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 884 opinii

Zabraliśmy naszą 3-letnią córkę na przejażdżkę łodzią z Little Venice do Camden. To było takie cudowne! Absolutnie kochała każdą min. Kobiety, które go prowadziły, też były takie miłe. Freya mówiła przez mikrofon, opowiadając nam lokalne fakty, przez cały czas było świetnie i dodawała tu i tam własne zabawne dowcipy, wszyscy chichotaliśmy! Chrissy nawigowała łodzią i dowiozła nas tam bardzo sprawnie. Poleciłbym w 100% i na pewno zarezerwujemy ponownie. Dzięki!

Naprawdę podobała nam się nasza wycieczka autobusem wodnym z Małej Wenecji do Camden. Pogoda była okropna, mocno padało, ale mimo to zespół nadal był szczęśliwy, przyjazny i gościnny. Informacje, które prezentował przewodnik, były pouczające i zawierały dziwny żart, ale czułem, że trzeba się mocno skoncentrować, aby usłyszeć / nadążyć za tym, co mówi pani. Na pewno pojedziemy ponownie, gdy pogoda będzie ładniejsza!

To było po prostu wspaniałe doświadczenie, ponieważ zabraliśmy naszą wnuczkę na jej pierwszą wycieczkę łodzią po kanałach. Personel był uroczy i przyjazny. Byliśmy zdystansowani społecznie, zamaskowani, sanitarni, gdy wsiadaliśmy na pokład, a łódź była bardzo czysta i uporządkowana. Przewodnik był najbardziej pouczający. tylko skarga mogła trwać godzinami! ! !

Zrobiliśmy trasę z Małej Wenecji do Camden Locks. Bardzo pouczający, gospodarz wskazał wszystkie ciekawostki dotyczące kanału, a dom sławnych ludzi właśnie mija. Bardzo relaksujący sposób, aby zobaczyć uroczą spokojną część miasta. Plus świetne miejsce na zakończenie w Camden, aby dostać pyszne uliczne jedzenie i zimne piwo. Zalecane 100%

Świetna wycieczka prowadzona przez Nicky! Sama wycieczka miała piękne widoki, ożywione przez super ciekawą, historyczną wiedzę Nicky'ego. Bezpieczeństwo przez cały czas było traktowane poważnie, ale nie wpływało na radość z podróży. Statek odpłynął na czas z Camden do Małej Wenecji. Świetny stosunek jakości do ceny, bardzo polecam!