Dodaj daty

Lisse
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Lisse

Lisse

Lisse: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lisse? Kliknij tutaj.

Lisse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(16 recenzji)

Dzień był niesamowity. Mają doskonałe instrukcje dotyczące spotkań, a przetwarzanie biletów poszło dobrze. Pamiętaj, że tylko dlatego, że masz bilet w telefonie lub wydrukowany, nadal będziesz musiał stać w kolejce, aby otrzymać przydział autobusu. Mieliśmy cudownego przewodnika, zapomniałem jej imienia, ale była cudowna. Wszystkie 3 przystanki były fenomenalne. Przewodnik i kierowca byli bardzo profesjonalni i dobrze poinformowani.

Wycieczka do Keukenhof Tulip Garden była niesamowita, co za wspaniałe miejsce! Mieliśmy ogromne szczęście, że odwiedziliśmy ogród w tygodniu, kiedy większość kwiatów była otwarta! Park jest niesamowity, ma strukturę dla wszystkich grup wiekowych i miejsc do jedzenia. Następnie udaliśmy się do Giethoorn, które jest uroczym, niesamowitym przeżyciem nagevar przez „uliczki” tej małej wioski. Polecam!

Podobał nam się rejs po wiatraku, dobrze zorganizowany i odpowiedni opis kluczowych miejsc na trasie rejsu. Dalsza część wizyty w Keukenhof przebiegła bezproblemowo i została przyjęta przez przyjazną załogę autobusu „This is Holland”. Gorąco polecam ten pakiet łączony - doskonała jednodniowa wycieczka z centrum Amsterdamu.

Byłem bardzo wdzięczny, że dostałem bilet do Keukenhoff. Strona internetowa pokazała, że są wyprzedane, a ja podszedłem do Was i okazało się, że bilety nadal są dostępne. Byłbym bardzo zawiedziony, gdybym przegapił to doświadczenie. Transport był łatwy i skuteczny. Ogrody były spektakularne. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Transport i wejście do parku przebiegło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Niestety nasza wizyta została skrócona ze względu na dzień kwiatów, informacja ta nie została podana z wyprzedzeniem, więc wycieczka trwała 2 godziny krócej. Doceniam to, że miałeś swój własny czas w parku i mogłeś zwiedzać, co chciałeś.