Atrakcje i wycieczki
Lisse

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Lisse – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Lisse: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lisse? Kliknij tutaj.

Lisse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1977 opinii

Ogrody wspaniałe, urocze wioski, jazda kanałem bardzo przyjemna. Wycieczka dobra

Kierowca autobusu i przewodnik bardzo dobrze. Podczas naszej trasy było wiele grup językowych, które zabierały jej czas na mówienie w 3 językach, kiedy mogła poświęcić więcej czasu na dzielenie się historią Holandii. Chociaż większość pól tulipanów została już przycięta lub zaorana, starali się znaleźć obszar, w którym pozostało jeszcze kilka rzędów tulipanów. Wycieczka była na czas. Podobał nam się nasz rejs po kanałach. Czułam narrację poprzez nagranie z rejsu po kanale mogła być bardziej pouczająca.

Miejsce warte zobaczenia, najlepiej na przełomie kwietnia i maja. Mimo wielonarodowego tłumu, nie czuć przytłoczenia. Na terenie ogrodu restauracja, punkty sprzedaży sadzonek, placyk zabaw dla dzieci, mini-zoo, labirynt... Dobra organizacja - wjazd na 2 parkingi: główny i zapasowy (położone po dwóch stronach ogrodu), płatność w automatach przy wyjściach, należy zachować paragon, który jest skanowany przy wyjeździe. Polecam nie tylko dla miłośników tulipanów :-)

Nawet jako mieszkaniec Holandii: zaskakująco interesujący

Pojechałem na wycieczkę z kolegą z zagranicy, który to zasugerował. Pomyślałem, że to trochę zabawne, ponieważ mieszkam w Holandii. Ale byłem naprawdę zaskoczony, jakie to wszystko było interesujące i rozważałbym to przy przyszłych wizytach zagranicznych przyjaciół. Ostatnim razem, kiedy odwiedziłem Keukenhof, było ... 25 lat temu i widzę, dlaczego przyjeżdżają tu ludzie z całego świata, chociaż dla większości kwiatów był to koniec sezonu. Ładny!

Unikalne doświadczenie dla miłośników kwiatów

Jeśli lubisz kwiaty i kolory, ten park jest koniecznością. 32 hektary lasów, parków i kwiatów. Setki różnych tulipanów i innych kwiatów na zewnątrz i wewnątrz w pawilonach wystawowych. Masz również miejsca do odpoczynku, jedzenia lub wypicia kawy w całym parku. Lepiej przyjść w kwietniu, kiedy wszystkie rodzaje tulipanów zostaną otwarte. W maju wiele rodzajów zostało już wyciętych, ponieważ jest to już koniec sezonu.

Doskonała organizacja

W porządku, przepraszam, że zaplanowałem wizytę w okresie, w którym na polach nie było tulipanów. W każdym razie podziwialiśmy różne wystawy w środku. Niesamowity krajobraz z młynami