Lisse

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lisse: największe atrakcje

Lisse – najciekawsze atrakcje

Lisse: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lisse? Kliknij tutaj.

Lisse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3477 opinii

Ogrody wspaniałe, urocze wioski, jazda kanałem bardzo przyjemna. Wycieczka dobra

Kierowca autobusu i przewodnik bardzo dobrze. Podczas naszej trasy było wiele grup językowych, które zabierały jej czas na mówienie w 3 językach, kiedy mogła poświęcić więcej czasu na dzielenie się historią Holandii. Chociaż większość pól tulipanów została już przycięta lub zaorana, starali się znaleźć obszar, w którym pozostało jeszcze kilka rzędów tulipanów. Wycieczka była na czas. Podobał nam się nasz rejs po kanałach. Czułam narrację poprzez nagranie z rejsu po kanale mogła być bardziej pouczająca.

Ogromny i zadbany ogród. Naprawdę wspaniałe!

Wiele tulipanów różnego rodzaju. Raj pełen kolorów. Niestety, nie było już powierzchni tulipanów na plantacjach poza ogrodami, ale w parku było naprawdę pełno kwiatów. Nawet wioska z wiatrakami na to zasługuje. Trasa po kanałach była interesująca, szczególnie ze względu na doskonałe wyjaśnienia audioprzewodnika ... jest to wysoce zalecana wycieczka.

Doskonała organizacja

W porządku, przepraszam, że zaplanowałem wizytę w okresie, w którym na polach nie było tulipanów. W każdym razie podziwialiśmy różne wystawy w środku. Niesamowity krajobraz z młynami

Przewodnik Carol był fantastyczny. Polecam zacząć od doświadczenia Heineken, ponieważ natychmiast udajesz się bezpośrednio do parku.

Moja mama i ja po prostu musimy zrobić wycieczkę po kanale ... wczoraj nie było czasu ...