Atrakcje i wycieczki
Liège

Liège – nasze najbardziej polecane atrakcje

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

1. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Liege: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

2. Liege: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Liege we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzesz pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Liege. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Sfotografuj pomnik Karola Wielkiego, poznaj wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège, nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książęcych Biskupów zapiera dech w piersiach swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej. Wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja będzie kolejnym krokiem, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, historyczna rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Stavelot: Bilet wstępu do parku rozrywki Plopsa Coo Ardennes

3. Stavelot: Bilet wstępu do parku rozrywki Plopsa Coo Ardennes

Położony u podnóża wodospadów Coo, Plopsa Coo to park z wyboru na niezapomniany dzień pełen przygód. Dzięki ponad 25 rewelacyjnym atrakcjom będziesz cieszyć się wspaniałym połączeniem natury i przygody dla całej rodziny. Czy jesteś prawdziwym śmiałkiem? Odważ się przejechać 600-metrowym bobslejem lub wejdź do Mega Mindy Flyer, skąd na wysokości 65 metrów będziesz cieszyć się wspaniałym widokiem na Plopsa Coo i piękne wodospady Coo. Nie masz dość tych mrowiących brzuszków? W takim razie koniecznie wypróbuj Maya Splash lub wybierz się na przejażdżkę po Smerfowym Lesie w zupełnie nowej atrakcji Smurfer. Miłośnikom wysokości spodoba się również niezapomniany widok z wyciągu krzesełkowego Bel rtl. Najmłodsi mają czas swojego życia na Farmie Zwierzęcej, gdzie są otoczeni przez kurczaki, kozy i wiele więcej. Fan zwierząt? To dobrze! Odwiedź Monkey Island lub odkryj park z tyłu The Rabbits. Odkryj to i wiele więcej w Plopsa Coo!

„Sprawa Waltera” Liège: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

4. „Sprawa Waltera” Liège: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

🕵️‍♀️ OBUDOWA WALTERA 💣 Badając banalną historię szantażu szefa miliardera, dowiadujesz się, że w mieście ukryta jest bomba, która może wybuchnąć za dwie godziny! Tylko ty masz wystarczające umiejętności, aby rozwiązać sprawę. Graj jako prywatny detektyw i przeżyj wciągające śledztwo w sercu miasta. Przesłuchaj świadków i zbierz po drodze wskazówki, aby móc rozbroić bombę na czas! TWOJA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj zagadki po drodze, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki, które są ukryte na pomnikach wokół ciebie 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte klejnoty 🔐 Odblokuj zabawne fakty o odwiedzanych miejscach ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i wstrzymuj grę, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny 7/7 przez czat na żywo (9:00-20:00)

Liege: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Liege: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Zrób zdjęcie pomnika Karola Wielkiego, poznaj historię wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège. Nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książąt Biskupów zachwyci Cię swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart Twojego czasu i miejsca w Twojej mobilnej pamięci. Twoim kolejnym krokiem będzie wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, zabytkowa rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami! Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Gra eksploracyjna i wycieczka po mieście Liege

6. Gra eksploracyjna i wycieczka po mieście Liege

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki po Liege na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij zwiedzanie katedry św. Pawła, symbolu miasta! Odwiedź kolegiatę Saint-Jacques z architekturą Bnadian. Sfotografuj pomnik Karola Wielkiego, poznaj wielkiego króla i podziwiaj życie morskie w Akwarium-Muzeum. Wspaniały Théâtre de Liège zadziwi Cię. W takim razie czeka na Ciebie doskonała akustyka Opéra Royal de Wallonie-Liège, nie zapomnij zrobić zdjęć. Zabytkowy Pałac Książęcych Biskupów zapiera dech w piersiach swoim pięknem. Podziwiaj centralny Place Lambert! Cudowny kościół św. Andrzeja jest wart twojego czasu i miejsca w pamięci mobilnej. Wyjątkowe piękno i architektura kościoła św. Bartłomieja będzie kolejnym krokiem, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Muzeum Le Grand Curtius, historyczna rezydencja przekształcona w muzeum, która zaskoczy Cię swoimi eksponatami!

„Piotruś Pan” Liège: polowanie na padlinożerców dla dzieci (8–12 lat)

7. „Piotruś Pan” Liège: polowanie na padlinożerców dla dzieci (8–12 lat)

🧚‍♀️ Piotruś Pan 🐊 Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy Twoje sny są naprawdę tylko snami, czy też kryje się za nimi coś więcej? Co by było, gdybyś mógł przeżyć magiczną przygodę, pomagając jedynemu Piotrusiowi Panowi? Walcz ze Smee i Hakiem, ścigaj cień Piotrusia Pana i lataj nad miastem z pomocą wspaniałego Dzwoneczka! Czy potrafisz odnaleźć wszystkie Zaginione Dzieci i bezpiecznie sprowadzić je z powrotem do Nibylandii?! Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 8-12 lat. Twoja przygoda zaczyna się teraz! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj po drodze zagadki, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki ukryte na otaczających Cię pomnikach 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte skarby 🔐 Odblokuj ciekawe fakty na temat odwiedzanych miejsc ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i pauzuj, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny dla Ciebie 7 dni w tygodniu na czacie na żywo (9:00-20:00)

Liege: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

8. Liege: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Ucieknij z XVI-wiecznego Liège podczas tej ekscytującej wycieczki. Poznaj Jana i pomóż mu znaleźć tajne przejścia Liege. Jan chciał zostać najbogatszym człowiekiem w Liege. W czasie wojny Hiszpanie potrzebowali amunicji i Jan postanawia zrobić własny proch strzelniczy. Sprzedał go Hiszpanom i stał się bardzo bogatym człowiekiem. Ale kiedy wojna dobiegła końca, skończyły się też jego zarobki. Jan wydał już mnóstwo pieniędzy i nie mógł już za nic zapłacić... Mieszkańcy Liege byli wściekli, więc Jan musiał uciekać! Pomożesz mu uciec? Wybierz czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, zaznaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź się obok pomnika Grétry'ego, podziwiaj Place Saint-Lambert i miej oko na wiele zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Liège: Eksploracja miasta „Alchemik”

9. Liège: Eksploracja miasta „Alchemik”

🧙‍♀️ ALCHEMIK 🧪 Jesteśmy w roku łaski 1555 iw mieście dzieją się dziwne zjawiska. Josyne, wieśniaczka oskarżona o czary, zostaje aresztowana na twoich oczach przez straż miejską. Zbadaj, aby ustalić prawdę i zidentyfikować przyczyny tego oskarżenia. Idź i spotkaj się z różnymi świadkami i zbadaj znalezione po drodze wskazówki. Czy jako alchemik będziesz w stanie wykorzystać swoje umiejętności w tym dochodzeniu, opartym na prawdziwych faktach, na czas? Czy zdecydujesz się bronić Josyne, czy też poprzesz oskarżenie o czary? TWOJA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj zagadki po drodze, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki, które są ukryte na pomnikach wokół ciebie 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte klejnoty 🔐 Odblokuj zabawne fakty o odwiedzanych miejscach ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i wstrzymuj grę, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny 7/7 przez czat na żywo (9:00-20:00)

Liege: Gra eksploracyjna tajemniczego morderstwa

10. Liege: Gra eksploracyjna tajemniczego morderstwa

ClueBreak to duże wydarzenie plenerowe, które odbywa się centralnie w Twoim mieście i miastach na całym świecie. W drodze po centrum Liege odwiedzisz wiele znanych miejsc, takich jak Pl. Saint-Lambert, Collégiale Saint-Denis, Monument Jean Del Cour, a po drodze zobacz także wiele znanych miejsc w centrum miasta. Najpierw pobierz aplikację CLUEbreak i za pomocą kodu, który otrzymasz e-mailem, zalogujesz się i rozpoczniesz swoją przygodę. Będziesz szukać świadków, znajdować wskazówki, sprawdzać swoją wiedzę i rozwiązywać zagadkę morderstwa. Jeden bilet ważny jest dla 1-6 osób. Otrzymasz ekskluzywny kod i dalsze informacje potrzebne do zalogowania się do naszej aplikacji i rozpoczęcia gry. W aplikacji znajdziesz mapę z zaznaczonymi miejscami i świadkami. Odwiedzaj świadków i odpowiadaj na pytania i zagadki, aby uzyskać ich zeznania. Zeznania mają formę filmów i zawierają informacje, które pozwolą ci wyeliminować podejrzanych oraz broń. Miejmy nadzieję, że w końcu znajdziesz właściwe rozwiązanie zagadki morderstwa! WALIZKA Akcja gry toczy się w fikcyjnym małym miasteczku Glenndale. Mężczyzna nazwiskiem Carl Brown został znaleziony zamordowany we własnym domu. Dlaczego ktoś chciał zabić Carla? Kto miał motyw i okazję? Twoim zadaniem jest ustalenie, kto jest winny i jakiego narzędzia zbrodni użyto. To nasz pierwszy przypadek i będzie ich więcej. Szacujemy, że wykonanie zadania zajmie co najmniej 2h. Zwykle zajmuje to więcej czasu, ponieważ możesz chcieć obejrzeć referencje dłużej, zatrzymać się na filiżankę kawy lub udać się w miejsce, w którym cały zespół dotrzyma kroku. To nie najszybsza drużyna wygrywa, ale ta, która zdobędzie najwięcej punktów!

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Liège

Liège: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Liège? Kliknij tutaj.