Leonardo Interactive Museum

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Leonardo Interactive Museum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Leonardo Interactive Museum? Kliknij tutaj.

Leonardo Interactive Museum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3809 opinii

To było tylko na bilet, co było w porządku. to małe muzeum, nie jest potrzebny przewodnik ani przewodnik audio. Na każdej stacji w muzeum znajdują się wyjaśnienia w około 6 lub 7 różnych językach. ponieważ muzeum jest małe, szybko się zapełnia i nie wpuszczają ludzi, dopóki ktoś nie wyjdzie. Poszedłem tam zaraz przy otwarciu (10 rano) i było pełne do 1130. To bardzo praktyczne, ale dobre dla dzieci i dorosłych. To muzeum dotyczy szkiców i wynalazków naukowych DaVinciego z jego kodeksu. Z tyłu jest mały pokój, w którym znajduje się około 5 jego bardziej znanych obrazów, ale nie są to prawdziwe monitory telewizyjne.

To bardzo miłe muzeum. Jeśli chcesz zobaczyć niektóre rzeczy wymyślone przez wielkiego da Vinci, jest to niesamowite, ale miej na uwadze, jest to ogólnie mały mesuem z około 5 pokojami. Jeśli chodzi o rozmiar, cena również mogła być mniejsza (7 € za osobę), ale co możesz zrobić. Bawiłem się, nauczyłem i zapamiętałem kilka szczegółów.

To było bardzo zabawne i interaktywne muzeum. To było bardzo interesujące i fajne muzeum, jedyną wadą byłoby to, że niektóre z rzeczywistości wirtualnej nie działają tak dobrze, albo po prostu nie działają, albo zatrzymują się w miejscach i nie mogą ich zatrzymać, przynajmniej moja wiedza.

Miło jest zobaczyć wiele pomysłów Leonardos osobiście i w formie roboczej. Jeśli interesujesz się nauką lub inżynierią, bardzo docenisz to muzeum. Dodatkowo, zobaczenie zajmuje tylko około 1-2 godzin, więc jest to przyjemna czynność, która nie zabierze Ci dnia we Florencji.

Super zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W muzeum dużo eksponatów które można dotykać i sprawdzać jak działają.