Wybierz daty

Leonardo Interactive Museum

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Leonardo Interactive Museum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Leonardo Interactive Museum? Kliknij tutaj.

Leonardo Interactive Museum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6487 opinii

Musée Interactif, jeśli chcesz, aby twoja wyobraźnia mogła się uwolnić od Leonarda de Vinci. Vous pourrez essayer un large panel des innovations du génie, en commençant par son char à roues jusqu'à ses systèmes de poulies avancées pour l'époque. Un petit plus pour la cabine aux miroirs : très déroutante ! Le lieu est équipé de toilettes. Allez-y si vous voulez passer un bon moment avec vos enfants.

Nie sądziłem, że spodoba mi się interaktywne muzeum, ale mój partner pomyślał, że może być fajnie, więc poszliśmy. Bardzo się cieszę, że to zrobiliśmy, ponieważ nauczyłem się tak wiele o Leonardo i jego dziełach i myślę, że to było naprawdę zabawne, element interaktywny ułatwia naukę i zapamiętywanie rzeczy. Polecam wizytę!

Bardzo dobry pomysł, że te użyteczne modele, które pozwalają nam zrozumieć, jak Leonardo da Vinci widział rzeczy za pomocą środków czasu. Bardzo edukacyjny dla wszystkich grup wiekowych. Zwróć uwagę na adres, ponieważ numeracja ulicy wydaje się podwójna. Muzeum znajduje się w pobliżu Santa Maria del Fiori.

Świetne muzeum gdzie wszystkiego możesz dotknąć i zobaczyć jak działa. Super miejsce dla dzieci. Gorąco polecam

bardzo polecam ciekawe muzeum wynalazków Leonardo. można wypróbować ich działanie.