Dodaj daty

Lennusadam
rekreacja

Liczba znalezionych atrakcji: 3

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Tallinn: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 129
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Lennusadam rekreacja

Tallin: Muzea, transport publiczny i więcej Karta miejska

1. Tallin: Muzea, transport publiczny i więcej Karta miejska

Odkryj z łatwością cały Tallin dzięki karcie Tallin Card. Wykorzystaj w pełni ten all-inclusive karnet na zwiedzanie, który oferuje najwygodniejszy sposób na zapoznanie się z całym miastem. Uprawnia do bezpłatnego wstępu do ponad 50 muzeów i zabytków, bezpłatnego transportu publicznego oraz wielu innych wspaniałych ofert i zniżek. Dla dorosłych (18+) i dzieci (do 17 lat) wybierz kartę ważną przez 24, 48 lub 72 godziny, aby jak najlepiej wykorzystać swoją podróż do Tallina. Zabierz dwoje dzieci w wieku poniżej 7 lat do muzeów i zabytków za darmo z kartą osoby dorosłej. Wraz z kartą skorzystaj ze szczegółowej broszury z mapą i informacjami o wszystkich miejscach, które możesz odwiedzić, aby niczego nie przegapić. Niektóre ze słynnych zabytków, które możesz odwiedzić za pomocą karty, to: • Port hydroplanów, Estońskie Muzeum Morskie • Muzeum i Centrum Turystyczne Fat Margaret, Estońskie Muzeum Morskie • Muzeum Fortyfikacji Kiek in de Kök • wieża telewizyjna w Tallinie • Pałac Kadriorg – Muzeum Sztuki Kadriorg • cele więzienne KGB • Muzeum Historii Estonii – Wielka Hala Kupiecka • Muzeum Sztuki Kumu • Wieża Hellemanna i mur miejski • Fabryka Wynalazków PROTO

Tallinn Kulinarna wycieczka rowerowa

2. Tallinn Kulinarna wycieczka rowerowa

Poznaj estońskie jedzenie: proste i sezonowe, czasem dziwne, zdecydowanie nieodkryte, ale zawsze pyszne. Odkryj zróżnicowaną i fascynującą kuchnię Estonii, przemierzając z przewodnikiem malowniczą stolicę Tallina. Dowiedz się więcej o historii miasta i tradycjach kulinarnych. Trasa prowadzi do Kalamaji, znanej z drewnianej architektury, restauracji-kawiarni i artystycznej atmosfery, wyjątkowego portu hydroplanów i targu Balti Jaam. Po drodze zatrzymaj się w ulubionych miejscach miejscowych i spróbuj estońskiego jedzenia. Pod koniec wycieczki będziesz pełen dobrego jedzenia i zabawnych historii.

Prywatna wycieczka po Tallinie

3. Prywatna wycieczka po Tallinie

Odkryj urokliwe miasto Tallin podczas niezapomnianej 3-godzinnej prywatnej wycieczki po mieście. Zanurz się w bogatej historii i tętniącej życiem kulturze stolicy Estonii, odkrywając najważniejsze atrakcje miasta, w tym malowniczy park Kadriorg, kultowe tereny Festiwalu Piosenki i Tańca oraz hipnotyzujące miejsca na urokliwym Starym Mieście. Rozpocznij swoją podróż w parku Kadriorg, zielonej oazie ozdobionej pięknie utrzymanymi ogrodami i oszałamiającą architekturą barokową. Spaceruj krętymi ścieżkami, podziwiaj wspaniały Pałac Kadriorg i rozkoszuj się spokojną atmosferą, która Cię otacza. Następnie udaj się na słynne tereny Festiwalu Pieśni i Tańca, gdzie ożywa duch dziedzictwa kulturowego Estonii. Zachwyć się rozległą areną na świeżym powietrzu, która na przestrzeni dziejów była świadkiem niezliczonych poruszających występów i uroczystości. Zanurz się w dziedzictwie muzyki i tańca, które ukształtowały ten naród. Żadna wizyta w Tallinie nie byłaby kompletna bez zwiedzania urzekającego Starego Miasta. Spaceruj po brukowanych uliczkach, wzdłuż których znajdują się średniowieczne budynki i urocze kawiarnie. Podziwiaj strzeliste wieże kościoła św. Olafa, zagłębij się w fascynującą historię zamku Toompea i chłoń atmosferę tętniącego życiem Placu Ratuszowego. Podczas tej prywatnej wycieczki będziesz korzystać z wiedzy doświadczonego przewodnika, który podzieli się urzekającymi historiami i spostrzeżeniami historycznymi, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem historii, miłośnikiem przyrody, czy po prostu chcesz odkryć ukryte skarby Tallina, ta prywatna wycieczka po mieście zapewnia niezapomnianą przygodę, która pozostawi niezapomniane wspomnienia. Zarezerwuj wycieczkę już dziś i wyrusz w podróż po urzekającej przeszłości i tętniącej życiem teraźniejszości Tallina.

Tallinn

Tallinn

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Lennusadam

Oprócz atrakcji typu rekreacja w: Lennusadam jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tallinn?

Lennusadam: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lennusadam? Kliknij tutaj.