Lennusadam

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Lennusadam: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lennusadam – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Tallin: Muzea, transport publiczny i więcej Karta miejska

Tallin: Muzea, transport publiczny i więcej Karta miejska

Odkryj cały Tallinn z łatwością dzięki karcie Tallinn Card. Wykorzystaj w pełni tę wszechstronną kartę do zwiedzania, oferującą najwygodniejszy sposób na poznanie całego miasta. Uprawnia ona do darmowego wstępu do ponad 50 muzeów i zabytków, bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską oraz wielu innych wspaniałych ofert i zniżek. Dla dorosłych (18+) i dzieci (do 17 lat) wybierz kartę ważną przez 24, 48 lub 72 godziny, aby jak najlepiej wykorzystać swoją podróż do Tallina. Zabierz dwoje dzieci w wieku poniżej 7 lat do muzeów i zabytków za darmo z kartą dla dorosłych. Wraz z kartą otrzymasz szczegółową broszurę z mapą i informacjami o wszystkich miejscach, które możesz odwiedzić, aby niczego nie przegapić. Niektóre ze słynnych zabytków dostępnych do odwiedzenia z Twoją kartą obejmują: - Port wodnosamolotów, Estońskie Muzeum Morskie - Muzeum i Centrum Turystyczne Tłustej Małgorzaty, Estońskie Muzeum Morskie - Muzeum fortyfikacji Kiek in de Kök - Wieża telewizyjna w Tallinie - Pałac Kadriorg - Muzeum Sztuki Kadriorg - Cele więzienne KGB - Estońskie Muzeum Historyczne - Wielka Sala Gildii - Muzeum Sztuki Kumu - Fabryka Wynalazków PROTO

Tallinn Kulinarna wycieczka rowerowa

Tallinn Kulinarna wycieczka rowerowa

Poznaj estońskie jedzenie: proste i sezonowe, czasem dziwne, zdecydowanie nieodkryte, ale zawsze pyszne. Odkryj zróżnicowaną i fascynującą kuchnię Estonii, przemierzając z przewodnikiem malowniczą stolicę Tallina. Dowiedz się więcej o historii miasta i tradycjach kulinarnych. Trasa prowadzi do Kalamaji, znanej z drewnianej architektury, restauracji-kawiarni i artystycznej atmosfery, wyjątkowego portu hydroplanów i targu Balti Jaam. Po drodze zatrzymaj się w ulubionych miejscach miejscowych i spróbuj estońskiego jedzenia. Pod koniec wycieczki będziesz pełen dobrego jedzenia i zabawnych historii.

Prywatna wycieczka po Tallinie

Prywatna wycieczka po Tallinie

Odkryj urokliwe miasto Tallin podczas niezapomnianej 3-godzinnej prywatnej wycieczki po mieście. Zanurz się w bogatej historii i tętniącej życiem kulturze stolicy Estonii, odkrywając najważniejsze atrakcje miasta, w tym malowniczy park Kadriorg, kultowe tereny Festiwalu Piosenki i Tańca oraz hipnotyzujące miejsca na urokliwym Starym Mieście. Rozpocznij swoją podróż w parku Kadriorg, zielonej oazie ozdobionej pięknie utrzymanymi ogrodami i oszałamiającą architekturą barokową. Spaceruj krętymi ścieżkami, podziwiaj wspaniały Pałac Kadriorg i rozkoszuj się spokojną atmosferą, która Cię otacza. Następnie udaj się na słynne tereny Festiwalu Pieśni i Tańca, gdzie ożywa duch dziedzictwa kulturowego Estonii. Zachwyć się rozległą areną na świeżym powietrzu, która na przestrzeni dziejów była świadkiem niezliczonych poruszających występów i uroczystości. Zanurz się w dziedzictwie muzyki i tańca, które ukształtowały ten naród. Żadna wizyta w Tallinie nie byłaby kompletna bez zwiedzania urzekającego Starego Miasta. Spaceruj po brukowanych uliczkach, wzdłuż których znajdują się średniowieczne budynki i urocze kawiarnie. Podziwiaj strzeliste wieże kościoła św. Olafa, zagłębij się w fascynującą historię zamku Toompea i chłoń atmosferę tętniącego życiem Placu Ratuszowego. Podczas tej prywatnej wycieczki będziesz korzystać z wiedzy doświadczonego przewodnika, który podzieli się urzekającymi historiami i spostrzeżeniami historycznymi, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem historii, miłośnikiem przyrody, czy po prostu chcesz odkryć ukryte skarby Tallina, ta prywatna wycieczka po mieście zapewnia niezapomnianą przygodę, która pozostawi niezapomniane wspomnienia. Zarezerwuj wycieczkę już dziś i wyrusz w podróż po urzekającej przeszłości i tętniącej życiem teraźniejszości Tallina.

Tallinn: Najciekawsze atrakcje

Lennusadam: Wycieczki i bilety

Estonia: Ciekawe miejsca

Lennusadam: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lennusadam? Kliknij tutaj.

Lennusadam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(11 recenzji)