Atrakcje i wycieczki
Lejda

Wszystkie atrakcje

Lejda: najczęściej polecane atrakcje

Lejda: Rejs po kanałach miejskich z przewodnikiem

Lejda: Rejs po kanałach miejskich z przewodnikiem

Poznaj Leiden z innej perspektywy podczas wygodnego rejsu po kanałach. Dowiedz się o mieście od swojego kapitana, zobacz ratusz Leiden z wody i przejdź pod wieloma słynnymi mostami Leiden. Wejdź na pokład rejsu w centrum miasta i rozpocznij swoją przygodę przez 17 mil kanałów Lejdy. Przejedź przez zabytkowe centrum miasta i mijając ratusz, bujny ogród botaniczny Hortus i Muzeum De Lakenhal. Podczas zwiedzania kanałów Lejdy przepłyń pod wieloma z 88 mostów. Usiądź wygodnie i ciesz się widokiem, podczas gdy twój kapitan opowie Ci fascynujące fakty o Leiden i mijanych zabytkach. Jeśli chcesz wypić drinka lub przekąskę podczas rejsu, możesz je kupić w punkcie wyjścia przed wejściem na pokład.

Lejda: wypożyczalnia łodzi elektrycznych

Lejda: wypożyczalnia łodzi elektrycznych

Zobacz wiele kanałów Lejdy na pokładzie prywatnej łodzi. Rejs do własnych miejsc docelowych, bez planu podróży, i sam jako kapitan pokieruj przygodą. Najpierw wejdź na pokład łodzi ze znajomymi i rodziną. Wyjdź z przystani i rozpocznij eksplorację 88 kanałów otaczających centrum miasta. Następnie zacumuj w jednym z wielu parków nad wodą i dowiedz się, dlaczego niektórzy nazywają miasto Singelpark. Wskocz z powrotem na pokład łodzi i kontynuuj podróż przez 28 kilometrów kanałów. W końcu dotrzesz z powrotem do przystani i wrócisz na suchy ląd, podziwiając miasto na nowo. Wyjdź z rejsu z lepszym zrozumieniem kanałów, umiejętności pływania łodzią i Leiden.

Leiden: Bilet wstępu do Hortus Botanicus

Leiden: Bilet wstępu do Hortus Botanicus

Odkryj wyjątkowe kolekcje roślin Hortus Botanicus Leiden w półtorej godziny dzięki temu biletowi wstępu. Ciesz się kwitnącymi cebulkami na wiosnę lub wybierz się na relaksujący spacer pod kolorowymi, starymi pomnikowymi drzewami jesienią, ogród jest wart odwiedzenia o każdej porze roku. Po wymianie biletu przy głównej bramie Hortus Botanicus rozpocznij swoją przygodę we własnym tempie przez najstarszy ogród botaniczny w Holandii. Zobacz historyczny ogród założony w 1590 r., w którym uprawiano pierwsze w Europie tulipany. Przejdź się po Front Garden i podziwiaj niedawno wybudowaną szklarnię, ogród Clusius i ogród japoński, gdzie można podziwiać historyczną wymianę roślin między Japonią a Holandią. Wyobraź sobie siebie w dżungli Azji Południowo-Wschodniej, otoczony przez kolekcję tropikalnych orchidei i nie tylko. Zrelaksuj się w ogrodach i zrelaksuj się na spacerze pod monumentalnymi drzewami. Zobacz kolekcję roślin mięsożernych, rzadkich storczyków tropikalnych i sezonowych faworytów, takich jak Jadevine (kwitnie w marcu-kwietniu), Victoria amazonica (kwitnie czerwiec-wrzesień) i chiński lotos (kwitnie w lipcu). Zachwyć się kolekcją prawie trzydziestu drzew, z których niektóre mają ponad sto lat, i koniecznie odwiedź sklep z pamiątkami i Grand Café, zanim Twoje doświadczenie się skończy.

Leiden: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

Leiden: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

Marie Swanenburg, znana również jako Good Mie, jest trucicielką i seryjnym mordercą, która została złapana pewnego wieczoru w 1883 roku. Chciała podać swojemu kuzynowi i zięciowi trującą substancję, ale to poszło nie tak. W rezultacie musiała jak najszybciej opuścić ukochaną Lejdę. Pomożesz jej znaleźć sekretne wyjście? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Pieterskerk, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Ukryte historie Lejdy - wycieczka audio z przewodnikiem

Ukryte historie Lejdy - wycieczka audio z przewodnikiem

Ta wycieczka to wszystko, czego potrzebujesz, aby odkryć Lejdę! Poprowadzi Cię przez ukryte skarby i słynne zabytki, opowiadając jednocześnie wspaniałe historie o tych miejscach. Dowiedz się, gdzie Rembrandt chodził do szkoły, dlaczego Lejda jest miastem kluczy i wiele innych faktów, a wszystko to opowiedziane w formie wciągających historii zarówno w formie tekstowej, jak i dźwiękowej. Ta wycieczka została stworzona przez Awesome Places, twórcę treści mającego ponad 400 tysięcy obserwujących na różnych platformach społecznościowych i lokalnego mieszkańca Lejdy. Ta wycieczka zabierze Cię przez najbardziej niesamowite miejsca w Lejdzie. Teraz przygotuj się na niesamowitą podróż po pięknym mieście Leiden.

Leiden Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Leiden Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Lejda: Muzeum Kultur Świata

Lejda: Muzeum Kultur Świata

Rozwiń swoje spojrzenie na świat odwiedzając Wereldmuseum Leiden – Narodowe Muzeum Etnologiczne – muzeum o ludziach zlokalizowane zaledwie 5 minut od głównego dworca kolejowego w Lejdzie. Muzeum mieszczące się w zabytkowym budynku jest domem dla dużych, udanych wystaw, małych, zaskakujących wystaw dla entuzjastów, innowacyjnych programów publicznych, wiodących badań naukowych i wielu projektów współpracy międzynarodowej. Po wejściu do muzeum obejrzyj wystawy, które zabiorą Cię z Bali do Gwatemali, od Oceanii do Arktyki i od Mekki do Djenné. Przyjdź i przekonaj się, że pomimo wszystkich naszych różnic wszyscy jesteśmy pod jednym względem tacy sami: jesteśmy ludźmi. Poczuj, jak rozszerza się Twoje poczucie świata, gdy każdy przedmiot w kolekcji opowiada ludzką historię. Poruszaj historiami, które dotyczą uniwersalnych ludzkich tematów, takich jak świętowanie, żałoba, dekoracje, modlitwa, miłość i konflikt.

Leiden: wypożyczalnia paddleboardów do odkrywania kanałów Lejdy

Leiden: wypożyczalnia paddleboardów do odkrywania kanałów Lejdy

Ciesz się Leiden w najbardziej wyjątkowy i sportowy sposób w poszukiwaniu najpiękniejszych i najpiękniejszych miejsc. Czy masz doświadczenie? Wsiadaj natychmiast i przepłyń obok wielu zabytków w ciągu 2 godzin. Czy to pierwszy raz? Następnie zaczynasz od instrukcji w biurze portowym, aby szybko opanować wieczerzę. Po instruktażu Twoja wycieczka rozpocznie się w wielu pięknych miejscach, które miasto ma do zaoferowania. Miasto, w którym urodził się Rembrandt, z budynkiem Akademii, w którym studiował, kanałami, bramami miejskimi, mostami, wiatrakami i dziedzińcami wzdłuż wody.

Space Expo Noordwijk: Podróż przez kosmos (bilet wstępu)

Space Expo Noordwijk: Podróż przez kosmos (bilet wstępu)

Space Expo to muzeum kosmiczne w Noordwijk. Położone tuż za morzem i wydmami muzeum oferuje dogłębne spojrzenie na fascynujący świat podróży kosmicznych. Od projektowania i budowania misji kosmicznych na Ziemi po wystrzeliwanie ich w kosmos, możesz poznać każdy aspekt tej ekscytującej dziedziny. Jedną z głównych atrakcji muzeum jest oryginalna kapsuła Sojuz używana przez astronautę André Kuipersa podczas jego podróży kosmicznej. Ponadto możesz zwiedzić naturalnej wielkości model Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) i przekonać się, jak to jest żyć i pracować na orbicie. Ekskluzywne wycieczki i atrakcje W weekendy i podczas wakacji szkolnych Space Expo oferuje ekskluzywne wycieczki na pokładzie pociągu kosmicznego, aby odwiedzić sąsiednią Europejską Agencję Kosmiczną (ESA). Ta wyjątkowa okazja zapewnia wgląd w najnowocześniejsze prace prowadzone w dziedzinie technologii kosmicznej i eksploracji.

Gra polegająca na samodzielnym odkrywaniu tajemnic Lejdy

Gra polegająca na samodzielnym odkrywaniu tajemnic Lejdy

Gra Secrets of Exploration to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób na odkrywanie miasta. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Eksploruj miasto i obcuj z jego otoczeniem, odkrywając najbardziej ukryte sekrety miasta! Aby osiągnąć postęp, napotkasz trudne łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały eksploracji miasta. Podczas gry dowiesz się więcej o historii, postaciach specjalnych, kulturze i odkryjesz wiele unikalnych faktów na temat wybranego miasta. Odkryliśmy tajemnice nieznane nawet prawdziwym mieszkańcom! WAŻNA INFORMACJA: - Poziom trudności: średni - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby). Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę eksploracyjną, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Odkryj najlepiej strzeżone sekrety historycznego centrum miasta dzięki grze Secrets of Exploration, ekscytującej grze eksploracyjnej opartej na GPS! Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście. Rozwiązuj zabawne łamigłówki i pytania, wykonuj zadania fotograficzne i nie tylko, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zyskać dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci w ostatniej zagadce. Możesz nawet zdobyć miejsce w tabeli liderów! Nasza gra eksploracyjna oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz.

Często zadawane pytania dotyczące: Lejda

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Lejda?

Najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Lejda to:

Lejda – zobacz wszystkie oferty i zniżki w na GetYourGuide

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Lejda?

Najpopularniejsze muzea i wystawy w: Lejda to:

Lejda – zobacz wszystkie muzea i wystawy na GetYourGuide

Lejda: Najciekawsze atrakcje

Lejda: Wycieczki i bilety

Holandia: Ciekawe miejsca

Lejda: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lejda? Kliknij tutaj.

Lejda: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(108 recenzji)