Atrakcje i wycieczki
Lejda

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Lejda: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lejda? Kliknij tutaj.

Lejda: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 499 opinii

Ten koncert był znakomity, z bardzo znakomitym kwartetem smyczkowym, grającym program ze znanymi i niezbyt znanymi kompozycjami Mozarta, Schuberta, Bacha i innych znanych kompozytorów. Miejscem spotkania był piękny kościół św. Piotra, a godzinny koncert wystarczył. Jedyną wadą były siedzenia, które nie były wygodne, nawet na tak krótkie wydarzenie. Ale ogólnie bardzo polecam ten koncert.

bardzo dobrze!

Koncert był niesamowity, jedynym problemem jest to, że bardzo małe dzieci są głośne, krzyczą, płaczą i zakłócają koncert. Wokół kościoła spacerowała matka z córką płaczącą i krzyczącą podczas koncertu. Nie było nikogo, kto mógłby poprosić rodziców, aby poszli na tyły lub do kościoła. Inne, że koncert e = był bardzo piękny.

Doskonała wydajność zespołu z doskonałą akustyką! Każdy z zagranych utworów był rozkoszą! Mała wada: fotele pierwszej kategorii zostały umieszczone zbyt blisko muzyków. To wspaniale, że zespół organizacyjny był tak elastyczny, że bardzo łatwo było rozwiązać tę ciasną sytuację.

To był ogólnie piękny występ. Zespół zagrał wiele pięknych utworów. Byłoby wspaniale, gdyby grali utwory bardziej znane szerszej publiczności. Pamiętaj, aby przyjechać znacznie wcześniej, aby mieć dobre miejsca. Miła atmosfera w kościele.