LEGOLAND Dubai
dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

LEGOLAND Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu LEGOLAND Dubai? Kliknij tutaj.

LEGOLAND Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 346 opinii

fajna zabawa dla dużych i małych

Super sprawa legoland, fajny waterlegoland choć nie jest zbyt duży ale warto sie pochlapać, trzeba pamiętać że szafki są dodatkowo płatne mała 45 aed, średnia 60 aed a duza 70 aed, na miejscu w kasie wydają normalne bilety na podstawie pokazanych w telefonie, nam udało sie pojechać darmowym autobusem do dubai park resorts https://www.dubaiparksandresorts.com/en/location poniżej na stronie są opisane darmowe autobusy i skąd odjerzdzają te spod hoteli: https://www.dubaiparksandresorts.com/sites/default/files/dpr_route_hotel_shuttle_bus_schedule.pdf a te z galerii: https://www.dubaiparksandresorts.com/sites/default/files/dpr_route_hotel_shuttle_bus_schedule.pdf. z dubai mariny odjerzdzaliśmy z wyndham marina hotel niedaleko parków jest outlet village.

dużo zabawy dla dzieci i dorosłych, ale upał nie jest przyjemny, czekając na gry specjalnie w Legolandzie, zaleca się rozpoczęcie od Motiongate, a następnie Legoland, gdy jest chłodniej

Super legoland!!!

Nie mam porównania do innych parków rozrywki ale tu było świetnie! Budowle, figury wielkie wszystko z klocków. Zero kolejek, dobra organizacja. Polecam getourguide!!!

Polecam rodzinom z dziećmi. Świetna rozrywka. Dzieci zachwycone. Mu również.

Miejsce godne polecenia dla całej rodziny.Super zabawa cały dzień:)