Dodaj daty

LEGOLAND Discovery Center Chicago

LEGOLAND Discovery Center Chicago – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: Go City Explorer Pass Wybór 2-7 atrakcji

1. Chicago: Go City Explorer Pass Wybór 2-7 atrakcji

Dzięki Chicago Explorer Pass od Go City możesz odwiedzić najważniejsze miejsca, takie jak Navy Pier, Skydeck Chicago lub The Field Museum, a wszystko to na jednej poręcznej karcie. Ciesz się dużymi oszczędnościami na wstępie do wybranych od 2 do 7 najlepszych atrakcji i wycieczek w Chicago i nie płać nic przy wejściu. Zwiedzaj we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej po Chicago lub na pokładzie jednego z dwóch rejsów po jeziorze. Masz 60 dni na wykorzystanie karty od pierwszej wizyty w atrakcji. Aby pomóc Ci stworzyć własny plan podróży, otrzymasz również bezpłatny przewodnik cyfrowy. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Najpopularniejsze atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji, sprawdź instrukcje w dołączonym przewodniku Go City i upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Dołączone atrakcje Chicago do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Hop-On Hop-Off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka - 360 CHICAGO (wymagana rezerwacja) - Skydeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Diabelski młyn i przejażdżki Navy Pier - Planetarium Adlera - 10pin Chicago: 90-minutowa gra w kręgle i pizza (wymagana rezerwacja) - Muzeum Pisarzy Amerykańskich - Rejs po rzece z architekturą brzegową - Muzeum Fielda - Muzeum Nauki i Przemysłu - LEGOLAND Discovery Center - Bike Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum dla dzieci w Chicago - Zwiedzanie domu i studia Franka Lloyda Wrighta - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Nowoczesny dom - zwiedzanie wnętrz z przewodnikiem - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - Park rozrywki Forge - Zniżka 20 USD na jedzenie i napoje w The Cauldron Chicago - Wycieczka piesza po obowiązkowych miejscach w Chicago - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries - Chicago Pizza i napoje w zestawie - Wycieczka Skyline Tour i rejs po jeziorze *Oszczędności na podstawie planów podróży na stronie Go City.

Chicago: Go City All-Inclusive Pass z ponad 25 atrakcjami

2. Chicago: Go City All-Inclusive Pass z ponad 25 atrakcjami

Wybierz się na wycieczkę do SkyDeck Chicago, odwiedź Field Museum, baw się na Navy Pier i ciesz się rejsem. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w karcie Chicago All-Inclusive Pass by Go City. Wybierz czas trwania 1, 2, 3 lub 5 dni w niskiej, opłaconej z góry cenie i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. All-Inclusive Pass zawiera cyfrowy przewodnik zawierający przydatne informacje o atrakcjach. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Aktywności, atrakcje i wycieczki objęte karnetem Chicago All-Inclusive Pass: - Shedd Aquarium (wymagana rezerwacja) - SkyDeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Hop-On Hop-Off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka - 360 CHICAGO - Planetarium Adlera - Muzeum Nauki i Przemysłu - Muzeum Fielda - Architektoniczna wycieczka po rzece i jeziorze - Muzeum dla dzieci w Chicago - LEGOLAND Discovery Center - Bike and Roll Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzu nowoczesnego domu - Dom i studio Franka Lloyda Wrighta z przewodnikiem - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - 90-minutowa gra w kręgle i pizzę 10pin Chicago (wymagana rezerwacja) - Muzeum pisarzy amerykańskich - Wycieczka łodzią motorową nad jeziorem - Ekstremalna przejażdżka - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago (wymagana rezerwacja) - Chicago Theatre Marquee Tour - Chicago Must-See Architecture Walking Tour (wymagana rezerwacja) - Mobsters and Haunted Mysteries Walking Tour (wymagana rezerwacja) - Kredyt na jedzenie i napoje o wartości 20 USD w The Cauldron Chicago - Park rozrywki The Forge - Chicago Pizza and Drink Combo Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów podróży na stronie Go City.

LEGOLAND® Discovery Center Chicago

3. LEGOLAND® Discovery Center Chicago

Odkryj wiele atrakcji LEGO w LEGOLAND Discovery Centre Chicago. Wskocz na pokład królewskiego rydwanu, aby uratować księżniczkę podczas interaktywnej podróży podczas przygodowej przejażdżki Kingdom Quest. Zobacz słynne postacie LEGO na dużym ekranie, takie jak The LEGO Movie™: A New Adventure, w 4D LEGO Cinema. Jedź szybciej i wyżej na Merlin's Apprentice Ride, gdzie rodziny kontrolują zaczarowany wóz, aby wyczarować zaklęcie czarnoksiężnika. Poznaj MINILAND, panoramę Chicago wykonaną w całości z ponad 1,5 miliona klocków LEGO. Stwórz samochód wyścigowy LEGO w LEGO Build & Test i ścigaj się pojazdami na torze testowym o jak najszybszy czas. Buduj przyjaźń w LEGO Friends Heartlake City i twórz nowe kolorowe dodatki, aby dodać je do rozwijającego się miasta. Podczas wizyty zrób sobie selfie z LEGO Friend. Wybierz się na wyprawę LEGO Jungle Expedition i stań twarzą w twarz z niesamowitymi zwierzętami dżungli LEGO naturalnej wielkości, w tym tygrysami, hipopotamami i małpami. Podążaj ścieżką quizu, aby poznać zabawne fakty o przyjaciołach LEGO Jungle Friends.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

LEGOLAND Discovery Center Chicago: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu LEGOLAND Discovery Center Chicago? Kliknij tutaj.