Łaźnie termalne Rudas

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Łaźnie termalne Rudas: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Łaźnie termalne Rudas? Kliknij tutaj.

Łaźnie termalne Rudas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 118 opinii

Dzień relaksu i wyśmienitej kuchni!

Ostatni dzień mojej podróży do Budapesztu spędziłem w tych pięknych uzdrowiskach, korzystając z doskonałej restauracji. Obiekt posiada duży basen (wymagane są czepki), kilka basenów w strefie wellness o różnych temperaturach oraz ścieżkę saun z kilkoma pomieszczeniami o różnych temperaturach. Na tarasie prawdziwa perełka, wspaniała okrągła wanna z widokiem na miasto i wzgórze Gellerta, widok trudny do znalezienia w innych uzdrowiskach miasta. Polecam również zarezerwować doznania kulinarne w bistro, ponieważ jedzenie jest doskonałej jakości i można zjeść na tarasie z widokiem na Dunaj, wspaniałe przeżycie!

Rudas wydawały się trochę niezorganizowane, kiedy przyjechaliśmy, ale kiedy zjedliśmy nasz trzydaniowy obiad, była to czysta przyjemność. menu było zróżnicowane, a mój przyjaciel i ja podobało nam się wszystko, co mieliśmy. wtedy spa było niesamowite. mieliśmy relaksujący czas i spędziliśmy czas w panoramicznym basenie. co za widok. bardzo lubiane, zapierające dech w piersiach widoki i warte odwiedzenia?

To była najbardziej relaksująca rzecz, jaką kiedykolwiek w życiu zrobiłem. Zrobiłbym to wielokrotnie, gdybym ponownie przyjechał do twojego miasta. Bardzo fajne smaki w restauracji i bardzo dobra obsługa. Jedyne, co mi się nie podobało, to brak ręczników i klapek..

10/10 bardzo polecam rezerwację tego z opcją 3 posiłków. To było super relaksujące i niesamowite przeżycie, a na zakończenie 3-daniowa kolacja z widokiem była wysublimowana?

Relaks i wypoczynek po zwiedzaniu

Warto zakończyć zwiedzanie Cytadeli i po wspinaczce po setkach schodów odpocząć u podnóża wzniesienia w kąpielisku Rudas. Nie było tam kolejek ani tłoku w basenach.