Łaźnie Lukács

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Łaźnie Lukács: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Łaźnie Lukács? Kliknij tutaj.

Łaźnie Lukács: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 290 opinii

Na jednej karcie tyle możliwości, bardzo polecam. Załapaliśmy się tez na darmową wycieczkę po stronie Pestu (ze strony Buda tez jest ale nie starczyło nam czasu), pani przewodnik super. Wyraźnie i wolno opowiadała o zabytkach w języku Angielskim ;) Odpowiadała na każde pytania, można było z nią normalnie porozmawiać, na prawdę super. Wiele darmowych wejść, komunikacja, łaźnie. Idealne rozwiązanie jeżeli jedziemy w celach zwiedzających.

Bardzo, bardzo wygodny i łatwy sposób na korzystanie ze wszystkich środków transportu publicznego, zwłaszcza tramwajów kursujących w górę iw dół Dunaju. Wiele dobrych muzeów i atrakcji. Zachowaj ostrożność, na przykład rezerwując kąpiele przez Internet. Nie było możliwości uzyskania 20% zniżki oferowanej przez Budacard, gdy rezerwowaliśmy kąpiele Gellerta on-line. A kolejka linowa (podobno ze zniżką 100%) nie jest już częścią programu.

Karta jest potrzebna dla tych, którzy chcą aktywnego wypoczynku. A karta w tym projekcie to nie tyle oszczędności, co wygoda, ponieważ większość opcji nie jest darmowa, ale daje tylko zniżkę. Zapewnia jednak wygodne i bezproblemowe poruszanie się po mieście, aw niektórych przypadkach nawet ciekawe i zabawne wycieczki.

stworzone dla łatwego korzystania z atrakcji, a kiedy popełniłem błędy, nie kosztowało mnie to więcej

Karta była fantastyczna i bezproblemowo podróżowała i rezerwowała miejsca turystyczne