Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Łaźnie arabskie, Palma de Mallorca

Łaźnie arabskie, Palma de Mallorca

Łaźnie arabskie, Palma de Mallorca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

1. Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Odkryj Palma de Mallorca na rowerze podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po historycznym Starym Mieście. Zobacz zabytki od czasów bizantyjskich po muzułmańskie, a także wspaniałe przykłady architektury modernistycznej wyspy. Spotkaj się z przewodnikiem w pobliżu katedry w Palmie na Plaza del Rosari. Następnie pedałuj jednymi z najbardziej urokliwych ulic miasta. Poznaj historię miasta i jego najważniejszych budynków, gubiąc się w zaułkach Starego Miasta. Spójrz na imponującą fasadę Seu (katedry w Palmie) i udaj się do Pałacu Królewskiego La Almudaina, zbudowanego jako arabski fort, a obecnie oficjalnej rezydencji hiszpańskiej rodziny królewskiej. Zobacz pozostałości starych murów miejskich i podziwiaj smukłe kolumny La Lonja (rynek). Przejedź się zieloną La Rambla de Palma, aby obserwować sprzedawców kwiatów i ulicznych artystów przy pracy, i spójrz na fasadę Ajuntament (ratusza). Odkryj pozostałości Banys Àrabs (łaźni arabskich) jako jedną z pamiątek mauretańskiej przeszłości Palmy i zajrzyj do okien luksusowych sklepów na Paseo del Borne.

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

2. Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

1-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

3. 1-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

Oferujemy Ci wyjątkowe, odmienne, zabawne i bardzo wygodne doświadczenie. Odkryj stare miasto Palmy, jeżdżąc na jednym z naszych Segwayów NINEBOT, są to bardzo lekkie pojazdy, bardzo łatwe w obsłudze nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia, ponieważ dla większego bezpieczeństwa i spokoju ducha zawsze zaczynamy doświadczenie od małej praktyki w pojazdach przed rozpoczęciem wycieczki. Podczas aktywności pokażemy Ci najbardziej charakterystyczne miejsca Palmy i opowiemy o magicznej historii tego pięknego miasta.

Palma de Mallorca: Koniecznie zobacz prywatną wycieczkę

4. Palma de Mallorca: Koniecznie zobacz prywatną wycieczkę

Wyrusz w podróż przez pełną historii przeszłość Palmy, odwiedzając kluczowe miejsca, które prezentują jej dziedzictwo. Podziwiaj starożytne łaźnie arabskie, symbol historii Majorki i podziwiaj uderzającą architekturę La Bodeguita del Medio de La Lonja, zaprojektowaną przez znanego artystę Guillema Sagrerę. Twoja wycieczka może również obejmować zwiedzanie Santa Eulalia, Bazyliki Sant Francesc, Ca'n Joan de s'Aigo, Playa de Cala Mayor, Convent de Santa Clara a peu, Palau de l'Almudaina i Parc de la Mar, w zależności od wybranej przez przewodnika trasy.

Najważniejsze wydarzenia i ukryte klejnoty Palma de Mallorca Prywatna wycieczka

5. Najważniejsze wydarzenia i ukryte klejnoty Palma de Mallorca Prywatna wycieczka

To nie jest kolejna wycieczka po mieście; to najlepsze miejsce w Palma de Mallorca z ukrytymi klejnotami, które może Ci pokazać tylko miejscowy. Poznaj Palma de Mallorca podczas wycieczki po mieście, która daje doskonały przegląd kultury, historii i lokalnego stylu życia - ta wycieczka ma wszystko! Zapomnij o dużych grupach turystycznych i tłumach; czas zobaczyć Palmę de Mallorca w najlepszym wydaniu dzięki wiedzy i opowieściom lokalnego przewodnika. Sprawdź główne zabytki, takie jak ogrody Almudaina, Łaźnie Arabskie, Olivera de Cort i odkryj tajemnice miasta, które pokażą Ci miasto z innej perspektywy. Jak to mówią, miejscowi wiedzą najlepiej! Atrakcje Withlocals i ukryte perełki Prywatna wycieczka po mieście™ to jedna z charakterystycznych wycieczek Withlocals dostępnych w największych miastach na całym świecie. Współpracujemy z lokalnymi przewodnikami pełnymi pasji, którzy zarabiają godziwe wynagrodzenie. Wspieramy lokalną gospodarkę, oferując wyłącznie lokalne produkty i zapobiegamy nadmiernej turystyce z udziałem tylko małych, nieinwazyjnych grup. Nasze wycieczki są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla i oddalone od standardowych szlaków turystycznych.

2-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

6. 2-godzinna wycieczka na segwayu w Palma de Mallorca

Daj sobie możliwość poznania Palmy, jej historii i charakterystycznego starego miasta w najbardziej kompletny i zabawny sposób. Odkryj stare miasto Palmy, jeżdżąc na jednym z naszych Segway NINEBOT, są to bardzo lekkie pojazdy, bardzo łatwe w użyciu nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia, ponieważ dla większego bezpieczeństwa i spokoju ducha zawsze zaczynamy doświadczenie od małej praktyki w pojazdach przed rozpoczęciem wycieczki. Podczas aktywności pokażemy Ci najbardziej charakterystyczne miejsca Palmy i opowiemy o magicznej historii tego pięknego miasta.

Palma de Mallorca - prywatna wycieczka piesza z przewodnikiem

7. Palma de Mallorca - prywatna wycieczka piesza z przewodnikiem

Z zatoki Badia de Palma wznosi się miasto Palma, małe, starożytne i wciąż jedno z najbardziej kosmopolitycznych miejsc w Europie. Jest to mieszanka historycznych miejsc, zabytków i katedr, które pozwalają odwiedzającym odkryć rzymskie, mauretańskie i chrześcijańskie korzenie, a jednocześnie cieszyć się widokami pięknych modernistycznych budynków. Ma to wszystko. Dowiedz się wszystkiego o plemieniu Talayotic i Rzymianach, o czasach Maurów i chrześcijan. Zapoznaj się z XVII-wiecznym Ayuntamiento, ratuszem Palmy i jego słynnym gigantycznym drewnianym dachem, średniowiecznym kościołem Santa Eulalia, poświęconym męczennikowi i patronowi Barcelony, od gotyckiego XIII-wiecznego klasztoru San Francisco po Banys Àrabs, czyli łaźnie arabskie, jedną z niewielu pozostałości po dziedzictwie Maurów, to miasto przyciąga wzrok. Zwróć uwagę na XIII-wieczną katalońską gotycką katedrę Santa Maria of Palma na szczycie dawnej cytadeli, a naprzeciwko niej Pałac Królewski La Almudaina, dawny Alcázar of Palma, dawna arabska forteca, która później została uznana za oficjalną rezydencję królewską, gdzie hiszpańska rodzina królewska nadal spędza lato. Spaceruj z nami wąskimi średniowiecznymi uliczkami, arystokratycznymi domami i zabytkowymi barokowymi kościołami, tętniącymi życiem placami i targami, zapewniając niezapomniane wrażenia w stolicy Balearów.

1-godzinna wycieczka skuterem elektrycznym w Palma de Mallorca

8. 1-godzinna wycieczka skuterem elektrycznym w Palma de Mallorca

Jest to aktywność dla wszystkich typów odbiorców. Czy kiedykolwiek pojechałeś na wakacje z dziećmi i nie wiesz, jaki rodzaj aktywności zrobić jako rodzina? Wycieczka piesza może być zbyt trudna dla dzieci, ale dorośli również chcieliby dowiedzieć się trochę o historii miejsca, w którym się znajdują. To jest twoja odpowiedź. Z pomocą zabawnych i innowacyjnych skuterów elektrycznych podróżujemy ulicami starego miasta Palma, podziwiając jego piękno i niezrównane widoki na Morze Śródziemne. I oczywiście, przekazując również pewne informacje historyczne, aby zabawić starszych.

Wycieczka rowerowa do Palmy (transfer wliczony w cenę)

9. Wycieczka rowerowa do Palmy (transfer wliczony w cenę)

Odkryj piękne miasto Palma de Mallorca, zaczynając od portu podczas tej wycieczki rowerowej. Ciesz się wycieczką rowerową po małych uliczkach i ukrytych zakątkach Palmy. Podczas wycieczki zobaczysz obowiązkowe miejsca w Palmie: katedrę na Majorce, arcydzieło architektury gotyckiej, mury miejskie, Lonja of Palma, gdzie zaskoczą Cię jej spiralne kolumny, Pałac Królewski Almudaina, ratusz w Palmie, kościół Santa Eulalia i wiele więcej. Wycieczka zatrzyma się w najbardziej imponujących punktach widokowych Palmy, abyś mógł zrobić najlepsze zdjęcia z wizyty. Ta wycieczka rowerowa jest objęta polityką bez obaw: Gwarantowany powrót na czas na Twój statek.

Ronda: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie w aplikacji

10. Ronda: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie w aplikacji

Odkryj serce Andaluzji dzięki wciągającej wycieczce audio po Rondzie, mieście, w którym historia i wyobraźnia przeplatają się, tworząc bogaty gobelin opowieści. Spaceruj w wolnej chwili, prowadzony przez urzekające narracje audio, które tchną życie w przeszłość miasta. Rozpocznij swoją podróż przy pomniku Lady Goyesca położonym w spokojnym ogrodzie Alameda del Tajo. Przemierzaj budzącą podziw Puente Nuevo, wędruj przez stare miasto i zakończ swoją eksplorację na wielkiej arenie walk byków, gdzie tętniąca życiem historia Rondy zbiega się z jej dramatycznym krajobrazem. Po drodze podziwiaj panoramiczne widoki z parku Alameda, zagłęb się w średniowieczny labirynt kopalni wody Casa del Rey Moro i stań pośród legendarnego Plaza de Toros, gdzie ożywa historia walk byków. Zanurz się w sugestywnych echach dziedzictwa Rondy - odpornej aurze starożytnych murów i ponadczasowym uroku cudów architektury. Pozwól, aby narracja miasta o marzeniach nasyciła Twój spacer oczarowaniem podczas przemierzania tego żywego muzeum.

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Łaźnie arabskie, Palma de Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Łaźnie arabskie, Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.