Atrakcje i wycieczki
Łazienki Królewskie

Łazienki Królewskie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Warszawa: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off ze zwiedzaniem miasta

Warszawa: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off ze zwiedzaniem miasta

Zwiedzaj Warszawę we własnym tempie i poznaj historyczne i nowoczesne oblicze miasta, korzystając z panoramicznego autobusu hop-on hop-off. Wycieczka rozpoczyna się od monumentalnego Pałacu Kultury i Nauki, najwyższego budynku w Polsce. Podziwiaj fantastyczne widoki na miasto z 30. piętra, zanim wyruszysz na dalsze zwiedzanie. Miłośnicy historii pokochają Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym burzliwa historia miasta jest ożywiona przez ponad 1000 eksponatów, podczas gdy Muzeum Narodowe zawiera ponad 400 dzieł największych polskich artystów. Zabierz dzieci na spotkanie ze słynnymi niedźwiedziami brunatnymi w warszawskim zoo i zobacz 500 innych gatunków rodzimych i egzotycznych zwierząt. Przystanki autobusowe: Trasa czerwona: 1. Pałac Kultury i Nauki (Dworzec Centralny 14) 2. Rynek A- Grzybowski (Plac Grzybowski 1) 3. Stare Miasto (Stare Miasto 05) 4. B - Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (Bibliteka Uniwersytecka 01) 5. C - Centrum Nauki Kopernik (Metro Centrum Nauki Kopernik 03) 6. D - Stadion Narodowy (Most Świętokrzyski 04) 7. E- Praga (Okrzei 02) 8. F- Multimedialny Park Fontann (Boleść 02) 9. MURANOWSKA 9. G- Muzeum Historii Żydów Polskich (Nalewki Muzeum 02) 10. H- Warszawski Ratusz (Plac Bankowy 03) 11. Śródmieście (Centrum 06) Trasa niebieska: 1. Pałac Kultury i Nauki (Dworzec Centralny 14) 2. Muzeum Fabryka Norblina 3. Muzeum Powstania Warszawskiego 4. Wronia 5. Plac Grzybowski (Aleja Jana Pawła II 01) 6. Galeria Zachęta (Zachęta 01) 7. Stare Miasto (Stare Miasto 05) 8. Plac Zamkowy 01 9. Muzeum Chopina (Ordynacka 01) 10. Muzeum Narodowe (Foksal 01) 11. Plac Trzech Krzyży (Plac Trzech Krzyży 03) 12. Park Łazienkowski (Łazienki Królewskie 01) 13. Plac Konstytucji 02 14. Śródmieście (Centrum 06)

Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

Wsiądź do komfortowego autokaru. Podziwiaj warszawskie zabytki w ramach wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje odbiór z hotelu i transport powrotny. Przejedź przez Stare Miasto, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a także przez plac Zamkowy i Pragę.  Wskocz na pokład autobusu oferującego mnóstwo miejsca na rozprostowanie nóg, by udać się na Stare Miasto. Podziwiaj plac Zamkowy i Zamek Królewski, w którym od 1596 do 1795 roku rezydowali polscy monarchowie. Z kolei w 1918 roku na krótko stanowił on siedzibę polskiego prezydenta. Zobacz Kolumnę Zygmunta III Wazy, która stanowiła pierwszy świecki pomnik w Polsce. Zachwyć się gotycką bazyliką archikatedralną św. Jana Chrzciciela, gdzie znajdują się nagrobki ze szczątkami wybitnych Polaków. Przyjrzyj się architekturze Rynku Starego Miasta i Barbakanu, a później udaj się na teren dawnego żydowskiego getta. Zatrzymaj się na chwilę przy pomniku Bohaterów Getta i zobacz niesamowitą współczesną architekturę Muzeum Historii Żydów Polskich.  Udaj się na Umschlagplatz i ulicę Miłą, aby zobaczyć, gdzie znajdował się bunkier, w którym Mordechaj Anielewicz, przywódca powstania w getcie, odebrał sobie życie. Podróżuj wzdłuż Traktu Królewskiego. Zwróć uwagę na rezydencje arystokratów i słynne zabytki. Odwiedź bazylikę Świętego Krzyża, w murach której znajduje się urna z sercem Fryderyka Chopina (1810-1849). Przespaceruj się po Łazienkach Królewskich, które stanowią miejską oazę dla warszawiaków.   Zachwyć się pałacem Na Wodzie – wspaniałą letnią rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego króla Polski. Zobacz m.in. Grób Nieznanego Żołnierza oraz pomniki Powstania Warszawskiego i Katyński. Odwiedź warszawską Pragę (jeżeli natężenie ruchu ulicznego na to pozwoli). Podziwiaj stadion PGE Narodowy, bazylikę katedralną św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, cerkiew oraz ulice Targową i Ząbkowską.  Przejedź obok pomnika Braterstwa Broni i XIX-wiecznej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Ciesz się wyjątkowym widokiem na warszawskie Stare Miasto z mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Warszawa: grupowa wycieczka historyczna z odbiorem i dowozem

Warszawa: grupowa wycieczka historyczna z odbiorem i dowozem

Skorzystaj z możliwości odbioru z hotelu i podróżuj wzdłuż Traktu Królewskiego w Warszawie, aby zobaczyć arystokratyczne rezydencje i słynne zabytki. Odwiedź letnią rezydencję ostatniego króla Polski w Łazienkach Królewskich. Następnie zobacz zabytki znajdujące się na terenie wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Starego Miasta, w tym Zamek Królewski oraz bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela, w której pochowani zostali przedstawiciele dynastii Jagiellonów i Wazów. Wejdź na teren dawnego getta warszawskiego, aby podziwiać gmach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i pomnik Bohaterów Getta. Zobacz okryty złą sławą Umschlagplatz – miejsce koncentracji Żydów przed wywiezieniem ich do obozów zagłady. Następnie udaj się autobusem w kierunku Grobu Nieznanego Żołnierza, pomnika Powstania Warszawskiego oraz pomnika Katyńskiego. W zależności od natężenia ruchu drogowego autobus przejedzie przez dzielnicę Praga, gdzie zobaczysz pomnik Braterstwa Broni. Zachwyć się niepowtarzalnym widokiem z mostu Śląsko-Dąbrowskiego, po czym kierowca odwiezie Cię do Twojego hotelu. 

Warszawa: 3-godzinna panoramiczna wycieczka po mieście z odbiorem w autobusie

Warszawa: 3-godzinna panoramiczna wycieczka po mieście z odbiorem w autobusie

Weź udział w 3-godzinnej kompleksowej wycieczce po głównych atrakcjach Warszawy, jadąc klimatyzowanym autobusem w grupie maksymalnie 15 osób. Dowiedz się więcej o ponurej i burzliwej historii miasta, odwiedzając niektóre z ocalałych miejsc oraz pomników powstałych na pamiątkę powstań i tragedii, które miały miejsce w Warszawie w czasach II wojny światowej. Po drodze Twój profesjonalny przewodnik wskaże Ci także kilka znanych pereł architektury.   Rozpocznij swoją wycieczkę w Łazienkach Królewskich – zespole pałacowo-ogrodowym pełnym zabytków, które przetrwały wojnę. Następnym przystankiem będzie pomnik Bohaterów Getta, który upamiętnia powstanie w getcie warszawskim w czasie II wojny światowej. Później udaj się na Umschlagplatz, jedno z najtragiczniejszych miejsc w Warszawie: na tym placu Niemcy wpychali Żydów do wagonów i przewozili do obozu koncentracyjnego w Treblince.   Odwiedź Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się Zamek Królewski. Został on zniszczony podczas powstania warszawskiego w 1944 roku, a następnie odbudowany w 1984 roku i po dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta. Na Starym Mieście przejedziesz obok bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela – jednego z najważniejszych kościołów w Warszawie. Budynek powstał w specyficznym mazowieckim stylu gotyckim i został zniszczony oraz odbudowany podobnie jak Zamek Królewski.     Następnie wraz z przewodnikiem udaj się na spacer po Starym Mieście w magicznej atmosferze i odkryj Barbakan, mur obronny wzniesiony w stylu gotyckim z ręcznie wykonanych czerwonych cegieł. Zakończ tę historyczną wycieczkę, odwiedzając pomnik Powstania Warszawskiego, który stanowi najbardziej wyrazisty i symboliczny pomnik w Warszawie. Tutaj możesz poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko to, co zobaczyłeś(-aś) w ciągu dnia.

Warszawa: City Highlights Tour z hotelem Pick up / Drop Off

Warszawa: City Highlights Tour z hotelem Pick up / Drop Off

Codzienny Cityrama Tour of Warsaw wraz z wizytą w Łazienkach. Będziesz miał okazję zobaczyć najbardziej rozpoznawalne i niezwykłe miejsca w stolicy Polski. Poznaj piękną Warszawę w naszych klimatyzowanych 18-osobowych autokarach. Ciesz się komfortem zwiedzania w małej grupie. Podczas tej niezapomnianej wycieczki zrelaksuj się i pozwól naszym profesjonalnym przewodnikom oprowadzić Cię po zabytkowych miejscach, aby poczuć ducha miasta. Nie pozwolimy, aby nasi goście poczuli się zagubieni, czekając na nas na ulicy, ponieważ z przyjemnością odbierzemy Cię z hotelu, a po wycieczce odwieziemy Cię do miejsca pobytu. Odbiór z hotelu między 9:45 a 10:15. Wysiądź w hotelu między 13:00 a 13:15. Dostępne o każdej porze roku. Poniżej przedstawiamy przykładowy program takiej wycieczki po mieście: 1. Stare Miasto, jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych Warszawy wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 2. Zamek Królewski i Plac Zamkowy, rezydencja polskich monarchów w latach 1596 – 1795, a także rezydencja Prezydenta RP w 1918 roku. Istnieje również możliwość zobaczenia pierwszego świeckiego zabytku w Polsce, jakim jest III Kolumna Króla Zygmunta . 3. Katedra św. Jana, świadek najważniejszych wydarzeń w historii Polski. W gotyckim kościele znajduje się sarkofag zawierający szczątki wybitnych Polaków. 4. Warszawski Rynek Starego Miasta i Barbakan. 5. Dawne getto żydowskie, Pomnik Bohaterów Getta i Muzeum Historii Żydów Polskich – budynek będący prawdziwym współczesnym dziełem sztuki. Umschlagplatz i ulica Mila, miejsce schronu, w którym popełnił samobójstwo przywódca powstania w getcie Mordechaj Anielewicz. 6. Trakt Królewski ze wspaniałymi arystokratycznymi rezydencjami i słynnymi zabytkami, m.in. kościół św. Krzyża z urną z sercem Fryderyka Chopina (1810 - 1849). 7. Park Królewski, spacer po najpiękniejszym parku w Warszawie zwanym potocznie Łazienkami lub „Łazienkami”. Pałac na Wyspie, okazała letnia rezydencja ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (1764 - 1895). 8. Inne ważne miejsca: Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Powstania Warszawskiego 1944 i Pomnik Ofiar Katynia. 9. Warszawska Praga *: Stadion Narodowy, Katedra św. Floriana, Cerkiew, ul. Targowa i Ząbkowska, Pomnik Braterstwa Broni, Koneser - XIX-wieczna fabryka wódek, niepowtarzalny widok warszawskiej Starówki z Most Dąbrowskiego. * ta część wycieczki po mieście jest dostępna, jeśli pozwala na to ruch

Warszawskie punkty obowiązkowe: 4-godzinna prywatna wycieczka Fiatem Retro

Warszawskie punkty obowiązkowe: 4-godzinna prywatna wycieczka Fiatem Retro

Rozpocznij swoją prywatną 4-godzinną wycieczkę od odbioru z hotelu w centrum Warszawy o wybranej przez siebie godzinie. Twój kierowca/przewodnik spotka się z Tobą i wskoczysz na pokład zabytkowego Fiata 125p, kultowego samochodu z lat 80. i symbolu komunistycznych lat Warszawy. Pamiętaj, że grupy powyżej 4 osób będą przewożone niebieskim zabytkowym minivanem - sprawdź to na naszych zdjęciach. Podczas podróży Twój przewodnik zapewni zabawny komentarz na temat życia w Warszawie, co to znaczy być Polakiem dzisiaj i jak to się zmieniło na przestrzeni lat. Plan zwiedzania może być dostosowany do Twoich preferencji, więc nie krępuj się poprosić o odwiedzenie szczególnie interesujących miejsc. Poznaj wpisane na listę UNESCO Stare Miasto i dowiedz się, jak odbudowano jego budynki po II wojnie światowej. Zobacz Zamek Królewski i podziwiaj piękno kościołów, parków i pałaców wzdłuż Traktu Królewskiego. Odwiedź Pałac Kultury i Nauki, najbardziej charakterystyczny zabytek komunistycznej Warszawy. Zobacz architekturę z czasów sowieckich wokół Placu Konstytucji i bloków mieszkalnych z tego okresu, dowiadując się o życiu w Warszawie w czasach komunizmu. Podczas przejażdżki możesz skosztować tradycyjnej polskiej wódki z pyszną przekąską na pokładzie. Odwiedź dawne getto żydowskie i zobacz fragment muru. Następnie odwiedzisz Plac Grzybowski, gdzie znajduje się jedyna synagoga, która przetrwała II wojnę światową. Kolejnym przystankiem będzie Praga, niegdyś opuszczona dzielnica, w której obecnie znajdziesz liczne bary i kawiarnie w stylu bohemy.

Warszawa: Wycieczka audio z przewodnikiem

Warszawa: Wycieczka audio z przewodnikiem

Witamy w audioprzewodniku po Warszawie, urzekającej podróży przez serce tętniącej życiem stolicy Polski. Zanurz się w bogatej historii, kulturze i dynamicznym duchu Warszawy, odkrywając jej kultowe zabytki i ukryte skarby we własnym tempie. Ta audiowycieczka została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci spersonalizowane i wnikliwe doświadczenie, pozwalając odkryć historie i sekrety miasta, jednocześnie ciesząc się swobodą wędrowania po jego uroczych uliczkach. Podczas tej samodzielnej przygody napotkasz gobelin historycznych narracji, od średniowiecznych początków Starego Miasta po odpornego ducha Warszawy podczas II wojny światowej i jej powojennej odbudowy. Posłuchaj fascynujących anegdot o architekturze miasta, zobacz zestawienie starego i nowego i poczuj puls współczesnej Warszawy. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą historii, miłośnikiem architektury, czy po prostu chcesz chłonąć lokalną atmosferę, ta wycieczka audio z przewodnikiem będzie Twoim towarzyszem, zapewniając płynne połączenie informacji i rozrywki. Pozwól, aby narracja poprowadziła Cię przez różnorodne dzielnice miasta, zachęcając do docenienia wyjątkowego uroku każdej z nich. Dowiedz się więcej o 18 najważniejszych atrakcjach turystycznych Warszawy. Jego historia, kultura, mity, architektura i inne ważne fakty znajdują się w tym komentarzu audio, który rozpoczyna się od dworca centralnego miasta, a następnie trasa stopniowo przesuwa się jeden po drugim. 1. Dworzec kolejowy Warszawa Centralna 2. Pałac Kultury i Nauki 3. Muzeum Fryderyka Chopina 4. Muzeum Narodowe w Warszawie 5. Pomnik Chopina 6. Park Łazienkowski 7. Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego 8. Centrum Nauki Kopernik 9. Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego 10. Zamek Królewski 11. Warszawska Starówka 12. Plac Zamkowy 13. Rynek Starego Miasta 14. Warszawski Barbakan 15. Pomnik Powstania Warszawskiego 16. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN 17. Muzeum Powstania Warszawskiego Chwyć więc za słuchawki, ustaw własne tempo i pozwól, aby audiowycieczka z przewodnikiem po Warszawie stała się Twoim kluczem do odblokowania urzekających historii wplecionych w tkankę tego niezwykłego miasta. Ciesz się odkrywaniem Warszawy, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością w harmonijnym tańcu, który odzwierciedla odporność i dynamizm jej mieszkańców.

Warszawa: Wycieczka z przewodnikiem w stylu retro z przewodnikiem

Warszawa: Wycieczka z przewodnikiem w stylu retro z przewodnikiem

Lubisz zwiedzać miasta autobusem, ale nie słuchasz nagranej historii na słuchawkach? Następnie wybierz się na niesamowitą wycieczkę z przewodnikiem na żywo w dobrym stylu. Klasyczny autobus Jelcz 043, lepiej znany jako „Ogórek” i jeden z najbardziej kultowych pojazdów z czasów PRL zabiorą Cię na przejażdżkę po Warszawie. Przewodnik na pokładzie skomentuje mijane obiekty i opowie więcej o spacerze po niektórych przystankach. Podczas tej wycieczki zobaczysz najpopularniejsze zabytki miasta i usłyszysz o nich fascynujące historie. Podczas tej 2,5-godzinnej wycieczki zobacz najważniejsze zabytki Warszawy. Wycieczka rozpoczyna się pod Pałacem Kultury i Nauki, skąd wyruszysz do Łazienek Królewskich. Na tym przystanku dowiecie się kto i kiedy założył to miejsce. Dlaczego w XVIII wieku popularne było odwiedzanie go w czwartki? Dlaczego warto zabrać ze sobą orzechy, kiedy tu przyjedziesz? Na tym spacerze zobaczysz pomnik Fryderyka Chopina, Pałac na Wyspie i XVIII-wieczny amfiteatr. Po spacerze z przewodnikiem odbierze Cię autobus „Ogórek” i zawiezie na Stare Miasto, gdzie zobaczysz zrekonstruowane od podstaw miasto. Dowiedz się, kim jest mężczyzna na kolumnie na Placu Zamkowym. Co i dlaczego jest symbolem miasta? Jakie jest najbardziej „romantyczne” miejsce w Warszawie? Podczas spaceru zobaczysz Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Rynek Starego Miasta, Katedrę św. Jana, pomnik Syrenki Warszawskiej i Barbakan. Ze Starego Miasta powrócisz do Pałacu Kultury i Nauki, aby poznać historię tego kontrowersyjnego budynku i zakończyć zwiedzanie. Wycieczka odbywa się w każdą sobotę o godzinie 14:00. Rozpoczyna się przy głównym wejściu do Pałacu Kultury i Nauki. Po prostu szukaj dużego retro autobusu z przodu.

Najlepsze w Warszawie: całodniowa wycieczka prywatna

Najlepsze w Warszawie: całodniowa wycieczka prywatna

Ta całodniowa wycieczka samochodowa łączy w sobie komfort i efektywność prywatnego kierowcy z wiedzą i osobistym podejściem prywatnego przewodnika. Zobacz historyczne, kulturowe i architektoniczne atrakcje Warszawy. Odkryj to, co miasto ma do zaoferowania! Ta trzygodzinna wycieczka to najprostszy sposób na zwiedzenie warszawskiej Starówki. Wycieczka rozpoczyna się od odbioru z miejsca zakwaterowania czystym, klimatyzowanym pojazdem. Najpierw zobaczysz zabytki znajdujące się wzdłuż zabytkowej Drogi Królewskiej, spacerując od Pałacu Prezydenckiego, przez kościół św. Anny, aż do Zamku Królewskiego. Zobaczysz też tętniący życiem Rynek z kolorowymi kamienicami oraz popularnymi restauracjami i pubami. Prywatny przewodnik zabierze Cię w podróż przez historię miasta, opowiadając o średniowiecznych królach i rycerzach, II wojnie światowej i rozwoju postkomunistycznym. Zobaczysz interesujący Pomnik Bohaterów Getta w dawnej dzielnicy żydowskiej i przejedziesz przez Nowe Miasto. Ostatnim przystankiem będą urokliwe Łazienki Królewskie, gdzie zobaczysz piękny Pałac na Wyspie. Po zakończeniu wycieczki wrócisz do miejsca zakwaterowania. 6-godzinna wycieczka obejmuje bilety wstępu bez kolejki do Pałacu Kultury i Nauki. Jest to jeden z najwyższych i najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Został on zbudowany w latach 50. w unikalnym stylu inspirowanym amerykańskim art deco i architekturą stalinowską. Prywatny przewodnik opowie Ci o historii budynku i zabierze Cię do obserwatorium na 30. piętrze, skąd roztaczają się niesamowite widoki na miasto. Wybierz 8-godzinną wycieczkę, aby zwiedzić także Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, korzystając z wstępu bez kolejki. Pałac w Wilanowie jest jednym z najwspanialszych zabytków architektury w Polsce. Znajduje się w nim Muzeum Sztuk Pięknych, luksusowe Apartamenty Królewskie, Biała Sala i barokowy ogród. Odwiedzając to miejsce, zrozumiesz, dlaczego Warszawa była kiedyś nazywana Paryżem Wschodu!

Skip-the-line Park Łazienki i Pałac Prywatna wycieczka i rejs

Skip-the-line Park Łazienki i Pałac Prywatna wycieczka i rejs

Dołącz do nas na ekskluzywną wycieczkę po najpopularniejszym miejscu wypoczynku wśród warszawiaków - Łazienkach Królewskich i Pałacu. Poznaj cudowną przyrodę największego parku w stolicy i poznaj ciekawą historię dawnego pawilonu kąpielowego zamienionego w prestiżowy zespół pałacowo-ogrodowy. Zakochaj się w Łazienkach! Podczas 3-godzinnej wycieczki spotkasz się ze swoim Prywatnym Przewodnikiem przy wspaniałym Pałacu Belwederskim, dawnej rezydencji prezydentów Polski. Stąd odkryjesz zieloną oazę Łazienek Królewskich, która powstała w starym dzikim lesie, pozwalając pawiom, wiewiórkom i innym zwierzętom zachować normalne warunki naturalne. Jest piękna przez cały rok, ponieważ każda pora roku nadaje temu obszarowi inny, niezapomniany urok. Ciesz się romantycznym rejsem gondolą po kanałach wodnych. W parku znajdują się liczne zabytki architektury, takie jak Amfiteatr, Pałac Myślewicki czy pozostałości Świątyni Egipskiej. Główną atrakcją jest słynny Pałac Łazienkowski, zwany także Pałacem na Wyspie. Zbudowany w XVII wieku pałac służył jako letnia rezydencja ostatniego monarchy Polski, króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wejdź do pałacu, korzystając z biletów wstępu bez kolejki, aby uniknąć długich kolejek, i zwiedzaj wnętrza w stylu klasycystycznym z wieloma bogato zdobionymi komnatami, takimi jak Sala Salomona, Pokój kąpielowy czy Sypialnia Króla. Wybierz opcję 4-godzinną, aby skorzystać z prywatnego transportu z miejsca zakwaterowania w Warszawie do Parku Łazienkowskiego i Pałacu. Uzyskaj najwyższą jakość dzięki usłudze odbioru i dowozu w klimatyzowanym pojeździe. Zadbamy o to, abyś miał bezproblemową podróż z miejsca zakwaterowania w Warszawie, oszczędzając czas i nerwy na samodzielne poruszanie się po mieście.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj wg::

Warszawa: Najciekawsze atrakcje

Łazienki Królewskie: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Łazienki Królewskie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Łazienki Królewskie? Kliknij tutaj.

Łazienki Królewskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(1009 recenzji)

Pogoda nam dopisała więc dach autobusu był otwarty więc u góry było naprawdę super !! Dużo chętnych więc proponuję być wcześniej na przystanku aby zająć dobre miejsca .Do każdego miejsca w autobusie podłączone są słuchawki przez które w różnych językach można słuchać opis miejsc zwiedzających, a także dwa programy dotatkowe jeden dla dzieci w języku polskim oraz jedem muzyczny. Na wycieczce byłam z 12 letnią córką, jej też się podobało. Polecam !!!

Mega super atrakcja. Fajne jest to że można wysiąść na dowolnym przystanku przy trasie iść pozwiedzać i później wsiąść w następny. Mega polecam.

Naszym przewodnikiem był Konrad, który wiele nam opowiedział. Był bardzo entuzjastyczny, co oznaczało, że mieliśmy bardzo miłą wycieczkę.

Przewodnik był po prostu bardzo dobry, przewodnik dobrze pokazał Warszawę.

przewodnik naprawdę wiedział wszystko. doskonały transport z klimatyzacją.