Łazienki Królewskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Łazienki Królewskie: Wycieczki i bilety

Łazienki Królewskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Łazienki Królewskie? Kliknij tutaj.

Łazienki Królewskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 722 opinii

To była świetna i dobrze zorganizowana wycieczka. . . ta trasa daje doskonały przegląd niektórych atrakcji miasta. Zaczęliśmy od Parku Królewskiego (Łazienki), kontynuowaliśmy zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a zwiedzanie zakończyliśmy spacerem po Starym Mieście. Podzieliłem się wieloma ciekawymi informacjami i na pewno wiem, dokąd wrócić i zostać trochę dłużej na wizytę. Wycieczka jest godna polecenia.

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

Wycieczka jest zdecydowanie bardzo pomocna w poznaniu miasta. Widzę najważniejsze zabytki i po drodze potrafię zapamiętać drogę do nich. W szczyptę wciąż jest karta, której użyłem tylko raz. Jednak słuchawki mogłyby być lepszej jakości

Ciekawy sposób i forma na zwiedzanie stolicy. Szczególnie polecam gdy jest deszczowy i zimny dzień wakacyjny a akurat jest się w Warszawie.

Było super bardzo fachowo opowiadał nasz pan. Polecam