Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Lauterbrunnen

Lauterbrunnen – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Lauterbrunnen

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Lauterbrunnen?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Lauterbrunnen obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Lauterbrunnen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lauterbrunnen? Kliknij tutaj.

Lauterbrunnen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1560 opinii

Zatrzymujemy się w Grindelwald i robimy każdą ścieżkę i łódź, jaką możemy w regionie. Kupiliśmy wersję 8-dniową i pierwszego dnia z łatwością poszliśmy do gondoli z Grindelwald do Mannilichen, a następnie wskoczyliśmy kolejką linową po drugiej stronie góry do Wengen, potem wskoczyliśmy do pociągu do Lauterbrunnen, a następnie złapaliśmy kabel samochód do Grütsalp. Poszedłem do Mürren, wskoczyłem kolejką zębatą z powrotem do Grütsalp, zjechałem wielką kolejką linową z powrotem do Lauterbrunnen, wskoczyłem do pociągu do Grindelwald. Wszystko w popołudnie. Myślę, że pierwszy dzień podróży kosztowałby prawie 200 dolarów. I to jest jeden dzień. Karnet jest DOSKONAŁY, jeśli spędzasz cały swój czas w INTERLAKEN Szwajcaria lub powyżej. Uwaga: dworzec kolejowy w Grindelwald WYMAGA posiadania kuponu biletowego w formacie PDF. Nie tylko zeskanują kod QR. (Archaiczne, ale co możesz zrobić?) Po prostu wydrukuj go lub pokaż im formularz PDF, a oni go dla mnie wydrukowali. Uwaga: zwróć uwagę na numer

Zdecydowanie warto zdobyć przepustkę, ponieważ wartość znacznie przewyższa koszt. Karnet bardzo ułatwił podróżowanie po regionie pociągiem, autobusem, kolejką linową i kolejką linową. Dzięki temu podróż była o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza dla mojej rodziny, że nie musiała ciągle martwić się o stanie w kolejce, aby zapłacić za bilety na wszystko, a jeśli dała nam fajną zniżkę na ostatni etap podróży do JunfrauJoch Top of Europe.

Edwardo był naszym przewodnikiem i mogę szczerze powiedzieć, że był najlepszym przewodnikiem w historii. To nie tylko w Szwajcarii, ale na całym świecie. Był bardzo kompetentny, upewniał się, że wszystko poszło gładko, sprowadził wszystkich na czas... Czas szwajcarski. Wszystko to odbyło się w bardzo przyjazny sposób. On nawet nam śpiewał. Ale Edwardo zachował codzienną pracę, który nigdy nie zostanie piosenkarzem!

Bardzo fajny dzień, dobrze zorganizowany. Dziękuję Władimirowi za dyspozycyjność, życzliwość i profesjonalizm

Wspaniała wycieczka do zrobienia absolutnie! Ciesz się lodowcem, póki jeszcze tam jest