Laugarvatn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Laugarvatn: największe atrakcje

Laugarvatn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Laugarvatn? Kliknij tutaj.

Laugarvatn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 12 571 opinii

... jedyne w życiu wydarzenie, które trzeba zobaczyć, wszystko super zorganizowane, wędrówka po polu lawowym jest umiarkowana, czujesz się całkowicie bezpiecznie przez cały czas, nawet w wulkanie, komora jest gigantyczna - powinieneś śmiało Poćwicz robienie zdjęć w (pół) ciemnym otoczeniu podczas wycieczki ;) przewodnicy rozumieją swoje rzemiosło i udzielają wielu informacji, jedzenie na stacji szczytowej jest pyszne, pogoda nam się poszczęściła, ale warto też spodziewaj się, że będzie często Może być mglisto, mgliście, wietrznie i pogoda szybko się psuje, zrobiliśmy poranną wycieczkę, mogliśmy popatrzeć na autobus reiykjaviku i morze z krateru, ludzie na popołudniowej trasie, którzy przybyli w stosunku do nas nie widzieliśmy tak dużej części pola lawowego W przypadku wycieczek w deszczu, jednak w razie potrzeby zapewniona jest odpowiednia odzież ochronna, stabilne buty turystyczne są obowiązkowe!

Simon, nasz przewodnik i kierowca byli bardzo przyjaźni i mili. Miał dużą wiedzę na temat wszystkiego, co dotyczyło trasy. Pogoda była okropna, więc utrzymywał ciepło w autobusie i pozwalał na gorące napoje w autobusie. Był również na tyle uprzejmy, że zawiózł nas aż do naszych drzwi z powodu ulewnego deszczu. Dziękuję Simon !!! Cieszyliśmy się z trasy koncertowej z tobą.

Dobra wycieczka z Grey Line Iceland! Wszystkie informacje zostały przekazane z wyprzedzeniem e-mailem i umówiony odbiór na czas. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i udzielił jak najwięcej informacji o wycieczce i ogólnie o islandzkim życiu. Park narodowy Thingvellir robił wrażenie, podobnie jak wodospad Gullfoss. Idealny słoneczny dzień!

Bardzo fajna wycieczka, namiastka Islandi w niedalekiej odległości od stolicy. Widoki jak zawsze niezapomniane. Gejzer robi wrażenie, tylko trzeba być cierpliwym i poczekać na pokaz jego możliwości:)

simon przewodnik był fantastyczny i pełen informacji o wspaniałych rzeczach do zobaczenia podczas pobytu na Islandii. . . świetny dzień na zewnątrz?