Atrakcje i wycieczki Laugarvatn

Najciekawsze atrakcje

Laugarvatn – najciekawsze atrakcje

Laugarvatn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Laugarvatn? Kliknij tutaj.

Laugarvatn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1560 opinii

Po nerwowości, czy jesteśmy na właściwym przystanku, pojawił się autobus Gray Line, a przewodnik Darren i kierowca Gunni zadbali o nas znakomicie. Myślałem, że będziemy podróżować w ciszy, ale przez 90% czasu Darren nauczył nas czegoś o zabytkach/kraju. Autobus nie miał toalety, ale na każdym przystanku były toalety i sklepy/restauracje. Pierwsza jazda do parku narodowego Thingvellir zajęła około 40 minut, a my mieliśmy 30 minut na wędrówkę. Zarówno ścieżka w dół, jak i wyjątkowo czyste, podlewane jezioro były niesamowite. Następnym przystankiem był wodospad Gullfoss, godzina jazdy i nieco ponad 1 godzina, aby zobaczyć wodospad, zjeść lunch i kupić pamiątki. Wodospad był hipnotyzujący z każdego punktu widzenia. Ostatnim przystankiem były gejzery, gdzie można również zjeść lub przynajmniej kupić lody i zobaczyć wybuch Strokkur co 5-10 minut. (Darren ostrzegł nas, żeby nie stać z wiatrem). Droga powrotna do Reykjaviku trwała 1,5 godziny. Urocza wycieczka, zrobiła wiele zdjęć i filmów.

Doskonała wycieczka. Kierowca i przewodnik byli bardzo pomocni i kompetentni. Mieliśmy szczęście z pogodą, która z pewnością pomogła. 3 miejsca, które odwiedziliśmy, były tego warte. Właściwa ilość czasu spędzonego w każdym miejscu. Gorąco polecam Twoją firmę. Cała komunikacja z Tobą była bardzo łatwa, a pytania udzielane szybko. Dziękuję Ci.

Nasz przewodnik, Darren, był bardzo kompetentny i zapewniał dobry wgląd w życie na Islandii. Cała moja rodzina (dzieci w wieku od 11 do 15 lat) cieszyła się wycieczką. Kierowca Isak sprawił, że jazda była tak płynna, że dzieciaki pod koniec dnia zasypiały.

Wycieczka była doskonała! Przewodnik był pouczający i ogólnie wiele się dowiedział o Islandii. Autobus wycieczkowy był super wygodny, a na każdym przystanku były łazienki i jedzenie. Gorąco polecam tę wycieczkę!

Wspaniała wycieczka! Najważniejsze punkty Islandii, świetny przewodnik, polecam.