Atrakcje i wycieczki
Laugarvatn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Laugarvatn – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Laugarvatn

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Laugarvatn?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Laugarvatn obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Laugarvatn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Laugarvatn? Kliknij tutaj.

Laugarvatn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1414 opinii

Nasza złota wyprawa

Jednodniowa wycieczka była bardzo przyjemna, pozwoliła nam zobaczyć wycinek Islandii, gorące geyzery i przepiękne krajobrazy. Skorzystaliśmy z usługi pick up. Dzień wcześniej otrzymałam maila z powiadomieniem odbioru z miejsca zamieszkania, na zbiórkę wycieczki. Mieszkaliśmy w hotelu Atlantic Apartments&Rooms a odebrano nas 10 numerów dalej co dla nas nie było problem. Przewodnik bardzo ładnie mówił po angielsku, można go było zrozumieć. Jednak w pierwszym punkcie programu nie zrozumieliśmy go. Otóż po zwiedzaniu, po ok godzinie mieliśmy się udać na II parking, tj. dobry kilometr od miejsca gdzie przyjechaliśmy. My słabo znamy angielski, zrozumieliśmy o której godzinie ale nie że w zupełnie innym miejscu. i w rezultacie jakoś zorientowaliśmy się ale my osoby po sześćdziesiątce biegiem zdążaliśmy ok. 1 km na zbiórkę. Myślałam ,że dostanę zawału , naprawdę. Całe szczęście ,że Pan przewodnik nie zrobił nam awantury. Ale chyba zdawał sobie sprawę z niedogodności dla klientów.

Dobra wycieczka z Grey Line Iceland! Wszystkie informacje zostały przekazane z wyprzedzeniem e-mailem i umówiony odbiór na czas. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i udzielił jak najwięcej informacji o wycieczce i ogólnie o islandzkim życiu. Park narodowy Thingvellir robił wrażenie, podobnie jak wodospad Gullfoss. Idealny słoneczny dzień!

Bezsensu jest zamiana biletu elektronicznego na papierowy. W tym celu trzeba biegać po mieście szukać biura, żeby to zrobić.