Dodaj daty

Latarnia morska Punta Rasca

Latarnia morska Punta Rasca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Teneryfa: jazda skuterami wodnymi na południowym wybrzeżu

1. Teneryfa: jazda skuterami wodnymi na południowym wybrzeżu

Dołącz do przygody na skuterze wodnym w południowej części Teneryfy z całym sprzętem i instrukcjami w cenie. Podziwiaj widoki na Żółtą Górę, Costa del Silencio i Las Galletas z wody. Dzięki opcji 2-godzinnej masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść obok klifu Palm Mar z przerwą na nurkowanie po drodze. Spotkaj się z nami w porcie San Miguel, gdzie czekają na Ciebie skutery wodne. Wyposaż się we cały niezbędny sprzęt, w tym kamizelkę ratunkową, maskę do nurkowania (tylko na 2-godzinną wycieczkę), gogle i piankę. Posłuchaj krótko, jak bezpiecznie jeździć, a potem wsiadaj! Monitor będzie prowadził wycieczkę na swojej łodzi, a Ty będziesz jechał na skuterze wodnym za łodzią prowadzącą. Licencja nie jest potrzebna. Przejedź przez różne miejsca, takie jak Żółta Góra, zatoka Costa del Silencio, Las Galletas, latarnia morska Punta Rasca, klif Palm Mar, Los Cristianos i wiele innych. W zależności od pogody zobacz różne miejsca i miej oczy szeroko otwarte, aby dostrzec wieloryby, delfiny, żółwie i ryby. Jeśli wybierzesz opcję 2-godzinnej wycieczki, zatrzymaj się, aby zanurzyć się w oceanie i wypróbować swój sprzęt do nurkowania w połowie drogi. Następnie wróć do początkowego doku, aby napić się kawy, herbaty, wody, soków i piwa. Weź prysznic, przebierz się w świeże ubrania i podziwiaj zdjęcia z tego dnia.

Teneryfa: Rejs katamaranem z brunchem i nielimitowanymi napojami

2. Teneryfa: Rejs katamaranem z brunchem i nielimitowanymi napojami

Wypłyń w rejs katamaranem, aby podziwiać wybrzeża Wysp Kanaryjskich i delektować się brunchem inspirowanym lokalną kulturą. Popijaj kanaryjskie wino lub pij z nieograniczonego wyboru piwa i napojów bezalkoholowych. Po drodze słuchaj komentarzy na żywo na temat wysp i życia morskiego. Odbierz i udaj się do Marina del Sur, skąd wyrusza Twój rejs. Wyrusz z portu i skieruj się na zachód w stronę zachwycających krajobrazów i widoków na wyspę. Wdychaj zapach morza i jego głębię, podziwiając morską florę i faunę. Podczas rejsu zjedz brunch, który obejmuje dania przygotowywane z lokalnych potraw i jest w 100% kanaryjski. Następnie zanurz się w oceanie lub odpocznij na pokładzie. Zachowaj odświeżenie dzięki nieograniczonemu piwu, napojom bezalkoholowym i wodzie. Przejedź obok Las Galletas, plaży Diego Hernández, latarni morskiej Punta Rasca i klifu Los Cristianos, zanim po południu wrócisz do Marina del Sur.

Teneryfa: Rejs wokół Amarilla Golf

3. Teneryfa: Rejs wokół Amarilla Golf

Rozpocznij swoją wycieczkę napojem, takim jak kawa, napój bezalkoholowy, sok owocowy lub gorąca czekolada. Twój instruktor pomoże Ci przygotować cały niezbędny sprzęt, taki jak kamizelki ratunkowe, maska do nurkowania, okulary i szafki. Po wysłuchaniu instrukcji bezpieczeństwa i zasad obowiązujących podczas wycieczki wyrusz w rejs po morzu. Podczas rejsu w małej grupie kapitan będzie przez cały czas obecny. W zależności od wybranego czasu trwania podróży podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na różne atrakcje Teneryfy, takie jak San Miguel, wybrzeże Arony, Żółtą Górę, Czerwoną Górę, jaskinię Punta Rasca Palm Mar oraz odwiedź hodowlę ryb.  Jeżeli będziesz miał(a) szczęście, możesz zobaczyć wieloryby, delfiny, żółwie i ryby podczas rejsu. Kapitan zatrzyma się po drodze, abyś mógł(mogła) zrobić pamiątkowe zdjęcia swojej wycieczki po Teneryfie.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Latarnia morska Punta Rasca: najlepsze atrakcje w pobliżu

Latarnia morska Punta Rasca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Latarnia morska Punta Rasca? Kliknij tutaj.

Latarnia morska Punta Rasca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 402 opinii

Doskonałe wrażenia, 2 godziny wrażeń. Ale uważaj, fale na Teneryfie są bardzo silne i bardzo wysokie. Jeśli jesteś trochę nieśmiały lub dość młody, może to być trochę mrożące krew w żyłach, a nawet trochę niebezpieczne. Moim zdaniem konieczne jest minimum doświadczenia w jeździe na skuterze wodnym. Młoda dama, która nigdy nie robiła tego rodzaju aktywności, ukończyła wyścig na łodzi, ponieważ siła fal wyrzuciła ją z skutera wodnego. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i mocnych wrażeń, spróbuj! Możliwy jest również zakup zdjęć i filmów zrobionych podczas zajęć w cenie 20 euro za wszystkie ujęcia. Bo niestety na pokładzie skutera wodnego nie wolno iść pro i telefonować. Niemniej jednak nie jest tak źle. Podczas przejażdżki czeka nas chwila snurkowania. Wspaniałe doświadczenie!

Zarezerwowałem doświadczenie 2H. Właściwie mam 2 pełne godziny jazdy na nartach wodnych. Jet Skii były dość szybkie, a zdjęcia zrobione ładne (trzeba było dodatkowo zapłacić, ale są w rozsądnej cenie). Jedynym problemem jest to, że instruktor płynął zbyt szybko przed nami i większość Jet Ski nie mogła dogonić. Ale wciąż wspaniałe doświadczenie.

facet, który wspierał nas podczas tego doświadczenia, był naprawdę miły i bardzo pomocny. jeśli zatrzymasz się na południu wyspy, jest to z pewnością doświadczenie do wypróbowania. jest przesunięty w stosunku do innych doświadczeń, które oferuje wyspa, ale właśnie dlatego, że nie ma zamieszania, należy go bardziej docenić.

Moje córki to uwielbiały, osoba odpowiedzialna za ich towarzyszenie była bardzo miła i udzielała jasnych wyjaśnień. Jest to mały klub tuż przy porcie, który zasługuje na bycie znanym, próbowali innych bardzo turystycznych klubów lub byli rozczarowani organizacją dla turystów

1 podwójny skuter. Rewelacja , 2h wycieczka o 9:15 akurat byliśmy jedyni. Więc czuliśmy się bosko. nikt nam nie przeszkadzał. Sternik płynął osobną łodzią. Zrobił nam mnóstwo wspaniałych zdjęć. W trakcie był czas na nurkowanie. czasowo wyszło ponad 2h. Polecam gorąco!