Las Vegas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Las Vegas: Wielki Kanion, zapora Hoovera, lunch i Skywalk

1. Las Vegas: Wielki Kanion, zapora Hoovera, lunch i Skywalk

Weź udział w całodniowej wycieczce nad zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu z 4 godzinami w rezerwacie Indian Hualapai. Opuść Las Vegas i wyrusz autobusem przez pustynię Mojave. Zatrzymaj się na chwilę w lesie Joshua Tree i zrób zdjęcia wyjątkowym drzewom. Przejedź obok klifów Grand Wash Cliffs, jadąc w stronę rezerwatu Indian Hualapai. Spędź 4 godziny w zachodniej części Wielkiego Kanionu i odwiedź Eagle Point, Guano Point i Hualapai Ranch. Zjedź batonik musli, aby zachować siły na dalsze odkrywanie. Możesz podwyższyć standard swojej wycieczki, wybierając opcję z cudem architektonicznym, jakim jest Grand Canyon Skywalk. Na lunch do wyboru masz różne potrawy z menu w restauracji Sky View w zachodniej części Wielkiego Kanionu. W drodze powrotnej do Las Vegas zrób krótki przystanek na zdjęcia na moście przy zaporze Hoovera. Skorzystaj też z krótkiego postoju w parku Hemenway w Boulder City, aby zobaczyć żyjące tam owce kanadyjskie.

Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

2. Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

Ucieknij od jasnych świateł Las Vegas i wyrusz w podróż na wspaniały południowy zachód USA. Odwiedź Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend. Po drodze doświadczony przewodnik podzieli się swoją wiedzą. Pierwszym przystankiem będzie Kanion Antylopy, gdzie zobaczysz kolorowe ściany i formacje skalne o złożonych strukturach, kolory tęczy i wzory. Zwiedzisz kanion z doświadczonym przewodnikiem z plemienia Nawaho. Następnie zachwyć się wspaniałymi widokami przy Horseshoe Bend, meandrze rzeki Kolorado w kształcie podkowy. Po pokonaniu piaszczystego szlaku o długości 1,2 km zatrzymaj się, by podziwiać zapierające dech w piersi widoki. Na koniec odwiedź słynny na całym świecie Wielki Kanion, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj warstwowe pasma czerwonych skał, odsłaniające miliony lat historii geologicznej.

Las Vegas: Nocny lot helikopterem nad Las Vegas Strip

3. Las Vegas: Nocny lot helikopterem nad Las Vegas Strip

Poczuj dreszczyk emocji podczas lotu helikopterem, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki podczas nocnej wycieczki lotniczej po Las Vegas, światowej stolicy rozrywki! Vegas Strip Night Flight Tour to szybki i łatwy sposób dla gości, którzy nie są pewni lotu helikopterem, aby „przetestować wodę” podczas oglądania słynnego na całym świecie Las Vegas Strip i centrum miasta z powietrza, a wszystkie neony świecą poniżej. Wzniesiesz się do panoramicznego widoku całego miasta Las Vegas podczas tej niesamowitej wycieczki z narracją, przelatując obok Wieży Stratosfery, Wynn Las Vegas, Historycznego Śródmieścia, Fremont Street, Treasure Island, Mirage, Bellagio i jego światowej sławy fontanny, Venetian i Paris Hotel, oprócz niezwykłego nowego centrum miasta, Planet Hollywood, Resorts World, Circa, MSG Sphere, MGM Grand, Nowy Jork-Nowy Jork, Luxor, Excalibur, Mandalay Bay i wiele więcej!

Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i szampan

4. Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i szampan

Podziwiaj spektakularne widoki na Wielki Kanion podczas lotu helikopterem z Las Vegas. Wylądujesz na terenie kanionu, by delektować się szampanem i poczęstunkiem. Goście będą mogli także skorzystać z odbioru i transportu powrotnego do hotelu. Po odbiorze z wybranych hoteli w Las Vegas, udasz się na lądowisko dla helikopterów, by wsiąść na pokład komfortowego samolotu. Podziwiaj widoki na jezioro Las Vegas, jezioro Mead, zaporę Hoovera i wzgórze Fortification Hill. W drodze do Wielkiego Kanionu przelecisz nad wygasłym wulkanem.  Po dotarciu do kanionu polecisz w dół rzeki Kolorado, gdzie wylądujesz na terenie rezerwatu Hualapai Indian Reservation. Tu zatrzymasz się, by napić się szampana, napojów i zjeść lekką przekąskę, jednocześnie podziwiając widok na kanion z innej perspektywy. Leć z powrotem do Las Vegas przez Wielki Kanion i zobacz czerwone formacje skalne Bowl of Fire. Twoja przygoda zakończy się podziwianiem widoków na centrum Las Vegas i Las Vegas Strip. Jeśli zdecydujesz się na lot wczesnym rankiem, unikniesz upałów w ciągu dnia. W ramach tej opcji goście będą mogli zjeść śniadanie kontynentalne i napić się szampana podczas lądowania. Wybierz opcję lotu o zachodzie słońca, by podziwiać Wielki Kanion skąpany w promieniach słońca chowającego się za horyzontem. Podziwiaj krajobrazy o zachodzie słońca oraz światła miasta, lecąc nad Las Vegas.

Las Vegas Strip: bilet na High Roller przy The LINQ

5. Las Vegas Strip: bilet na High Roller przy The LINQ

Nie ma lepszego sposobu na podziwianie widoków na Las Vegas niż wjechanie na górę karuzeli High Roller. Ten diabelski młyn, osiągający wysokość 168 m, zapewnia idealną widoczność, aby zobaczyć wszystko, co dzieje się na bulwarze The Strip. Przekonaj się o tym na własnej skórze podczas 30-minutowego obrotu w klimatyzowanym wagoniku karuzeli High Roller. Karuzela High Roller pokonała London Eye w kategorii najwyższego diabelskiego młyna na świecie. Podczas jazdy usłyszysz zabawny komentarz audio, przybliżający historię Las Vegas i idealnie zsynchronizowany z pojawianiem się głównych atrakcji podczas obrotu. High Roller znajduje się w sercu LINQ w Las Vegas i oferuje tętniącą życiem promenadę z barami, sklepami i restauracjami. Dzięki temu znajdziesz się w idealnym miejscu, aby kontynuować swój wieczór po „zwiedzaniu" Las Vegas z wysokości.

Las Vegas: Wycieczka do Zachodniego Wielkiego Kanionu i Zapory Hoovera z posiłkami

6. Las Vegas: Wycieczka do Zachodniego Wielkiego Kanionu i Zapory Hoovera z posiłkami

Wyrusz na cały dzień przygody i zabawy dzięki tej wycieczce VIP po zachodniej krawędzi Wielkiego Kanionu – domu słynnego Skywalk. Wyjedź z Las Vegas luksusowym, klimatyzowanym autobusem (z łazienką na pokładzie) rano, w ramach tej wycieczki znajdziesz gorące śniadanie w lokalnej restauracji na obrzeżach Vegas. (Dostępne są opcje wegetariańskie). Ta wycieczka obejmuje przystanek fotograficzny na zaporze Hoovera, gdzie można uzyskać niesamowite zdjęcia panoramiczne zapory. Przygotuj aparat na liczne przystanki na zdjęcia podczas jazdy po słynnym Lesie Joshua Tree, spędzając czas w eksperckim towarzystwie w pełni wyszkolonych profesjonalnych przewodników turystycznych przez całą drogę Po dotarciu do kanionu otrzymasz dostęp do autobusu VIP – nie musisz przesiadać się do autobusu wahadłowego, który zabierze Cię wokół punktów widokowych, jak inne wycieczki – ta trasa korzysta z tego samego autobusu, który zabierze Cię z hotelu, zabierze Cię po kanionie , co oznacza więcej czasu na podziwianie niesamowitych widoków, a mniej czasu na czekanie w kolejkach. Otrzymasz również malowniczy lunch z grillem w kanionie w Guano Point, gdzie możesz cieszyć się posiłkiem w otoczeniu niesamowitego piękna kanionu. (Dostępne są również opcje wegetariańskie) Możliwe jest również zafundowanie sobie wycieczki po słynnym na całym świecie szklanym Skywalk zbudowanym nad krawędzią kanionu, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji.

Z Las Vegas: wycieczka po parku stanowym Valley of Fire

7. Z Las Vegas: wycieczka po parku stanowym Valley of Fire

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu (odbiór zaczyna się od 7 rano) w Las Vegas. Ciesz się krótkim postojem, aby podziwiać widoki na kalifornijską pustynię Mojave i rezerwat Indian Moapa w drodze do parku stanowego Valley of Fire. Po przyjeździe posłuchaj, jak przewodnik przedstawia przegląd historii geologicznej parku. Wędruj między wysokimi formacjami z piaskowca, które w słońcu świecą ogniście na czerwono i są odpowiedzialne za nazwę parku. Zobacz niesamowite skamieniałe drzewa i liczące 4000 lat petroglify rdzennych Amerykanów. Dowiedz się o sejsmicznych liniach uskoków, które stworzyły nierówny teren i o tym, jak z czasem uległ on erozji. Posłuchaj o plemionach rdzennych Amerykanów, które przez tysiące lat nazywały tę ziemię swoim domem. Spędź trochę czasu w centrum dla zwiedzających parku, gdzie możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o Dolinie Ognia. Zakończ przygodę z dowozem do hotelu w Las Vegas.

Las Vegas: Bilet na taras widokowy STRAT Tower

8. Las Vegas: Bilet na taras widokowy STRAT Tower

Wieża jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów słynnej na całym świecie panoramy Las Vegas, z przepięknymi widokami na dolinę Las Vegas, jedzeniem, piciem i przygodami, które są tutaj możliwe. Twój bilet uprawnia do wstępu zarówno na wewnętrzne, jak i zewnętrzne tarasy widokowe. Wejdź na kryty taras widokowy, ogrodzony, klimatyzowany i wyposażony w szklane okna od podłogi do sufitu. Zewnętrzne tarasy widokowe zapewniają wyraźny widok na świeże powietrze. Będziesz także mógł przybliżyć miasto za pomocą dostępnych wizjerów. Odwiedź taras widokowy Tower w pobliżu zachodu słońca, aby uzyskać najlepsze wrażenia wizualne. Po obejrzeniu tęczy kolorów na niebie będziesz mógł cieszyć się światłami, które oświetlają miasto.

Z Las Vegas: lot samolotem nad Wielkim Kanionem

9. Z Las Vegas: lot samolotem nad Wielkim Kanionem

Przygotuj się na widoki z lotu ptaka na jeden z najbardziej zapadających w pamięć cudów natury w USA podczas tej malowniczej wycieczki samolotem nad Wielkim Kanionem. Skorzystaj z odbioru z hotelu w Las Vegas oraz transportu powrotnego i podziwiaj z góry zachodnią krawędź kanionu. Po odbiorze z Twojego hotelu w Las Vegas udasz się do Boulder Terminal, gdzie odbędzie się odprawa. Wejdź na pokład klimatyzowanego samolotu pasażerskiego i przygotuj się do startu. Wyrusz w lot w kierunku zachodniej krawędzi Wielkiego Kanionu, mijając jezioro Mead — największe sztuczne jezioro w USA — i zaporę Hoovera. Wznieś się ponad rzekę Kolorado i podziwiaj widoki, przekraczając granicę z Arizoną. Doleć do Wielkiego Kanionu — oszałamiającego zjawiska naturalnego. Wyjrzyj przez duże okna samolotu, aby podziwiać panoramę wirujących kolorów i formacji skalnych, słuchając interesującego komentarza w jednym z 16 języków. Podziwiaj widoki w drodze powrotnej do Boulder Terminal, a następnie skorzystaj z transportu powrotnego do Twojego hotelu w Las Vegas, gdzie zakończysz wycieczkę. Możesz poprosić o pamiątkowy certyfikat lotu. Do nabycia będą też spersonalizowane zdjęcia.

Las Vegas: wieczorna wycieczka autobusowa z przewodnikiem

10. Las Vegas: wieczorna wycieczka autobusowa z przewodnikiem

Weź udział w wieczornej wycieczce po Las Vegas na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem. Zobacz światła neonów i poczuj gwar „miasta grzechu" po zmroku. Zobacz słynne zabytki Lad Vegas, w tym znak Welcome to Las Vegas, kompleks The Strat i hotel Excalibur. Jedź po Las Vegas Strip, podziwiając tańczące fontanny i wybuchające wulkany. Przejedź obok słynnego znaku „Welcome to Fabulous Las Vegas” przy wjeździe do miasta i jedź w kierunku centrum do Golden Nugget. Po wyjściu z autobusu podziwiaj wspaniałe Fremont Street Experience i skorzystaj z czasu wolnego, aby obejrzeć słynny pokaz świateł i dźwięku Fremont. Zobacz kioski oraz podziwiaj występy artystów w przebraniach. Wróć do autobusu i udaj się z powrotem do Las Vegas Strip. Dodaj 24-godzinny bilet na autobus hop-on hop-off do swojej wycieczki wieczornej i zwiedź Las Vegas we własnym tempie. Skorzystaj z wyjątkowych możliwości zrobienia zakupów i z ośrodków tematycznych, w tym zabytków, które przywołują na myśl Wenecję, Paryż i Nowy Jork. Uzyskaj dostęp do trasy Las Vegas Strip/Downtown z nieograniczoną możliwością wsiadania i wysiadania na przystankach wzdłuż Las Vegas Strip i w centrum Las Vegas. Trasa Las Vegas Strip/Downtown:1. American Eagle Store przy zachodnim skrzydle holu MGM Grand 2. LINQ Promenade (pod High Roller, przy strefie autobusowej) 3. Sahara Las Vegas, wejście przy Las Vegas Blvd4. Arts and Antique District, przed Re-Bar 5. Mob Museum, na wschód od głównego wejścia6. The Strat, na rogu LV Blvd i Bob Stupak Ave 7. Strefa autobusowa wycieczki Treasure Island 8. Excalibur Hotel, przy Tour Bus Rotunda 9. Znak Welcome to Las Vegas, na parkingu Harley Davidson

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Las Vegas
„Miasto Grzechu” to nie tylko hazard i majestatyczne budynki, ale też zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Najciekawsze atrakcje

Las Vegas: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 404
Sortuj wg::
Strona 1 z 26

Niezwykłe doznania

Las Vegas: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Las Vegas

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Las Vegas?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Las Vegas

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Las Vegas to:

Kanion Antylopy

Las Vegas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Las Vegas? Kliknij tutaj.

Las Vegas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 051 opinii

Wszystko było dobrze zorganizowane – komunikacja z organizatorem była jasna. Nasza wycieczka odbyła się z National Park Express. Ich komunikacja dotycząca miejsca odbioru była szczegółowa, z opisem i zdjęciami, więc nie ma szans na błąd. Naszym przewodnikiem był Marvin, a kierowcą autobusu Stanley. Obaj byli uprzejmi i pomocni przez cały dzień. Marvin był bardzo dobrze poinformowany i pełen szacunku w odniesieniu do okolicy i historii. Był bardzo jasny i prosty w przerwach i utrzymywał naszą trasę na czas i przebiegał płynnie. Nasz przewodnik Navajo, Mike w kanionie, miał dużą wiedzę na temat historii tego obszaru, powstawania kanionu i jest szczególnie dobrze wyszkolony w fotografii. Pokazał nam, jak robić dobre zdjęcia w kanionie i zrobił dla nas wspaniałe zdjęcia. W sumie świetnie się bawiliśmy w Antelope Canyon i Horseshoe Bend. Gorąco polecam je każdemu. W rzeczywistości, jeśli i kiedy wrócimy ponownie do Vegas, zdecydowanie dołączyłbym z nimi do kolejnej trasy.

Fantastyczny przewodnik z ogromną wiedzą. Bezpieczny i wygodny samochód, kierowcy się zmieniali. Kameralna grupa, łatwo było liczyć aby nikt nie został na trasie. Myślę, że jeśli kiedyś będę miała okazję to z pewnością skorzystam z Waszych wycieczek! Tylko w opisie miejsca spotkania mogłoby być napisane, że auto będzie czekało na parkingu podziemnym. WYdaje mi się, że takiej informacji nie było i pierwsze kroki skierowałam do głównego wejścia hotelu Bellagio w Las Vegas a potem zapytałam obsługę hotelu gdzie mogę szukać kierowcy na wycieczki.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana i bezpieczna . Nasza przewodnik była Leyla - śmieszna kobieta z dobra wiedza. Kanion jest pięknym miejscem i opłaca się tu przyjechać . Z Skywalk nie brałam udziału i była to moim zdaniem dobra decyzja . 20 dolarów za atrakcje na której nie można zrobić zdjęć i stoi się godzinę - to nieopłacalne . Obok od razu jest piękny widok a dalsze punkty widokowe w parku są równie piękne . Warto zrobić te wycieczkę jako zorganizowana .

Fully recommend night bus trip, really nice guide and bus driver, beautiful views from the roof and 70 minutes stop to see Freemont Street is something what you must see in Las Vegas!

Piękne widoki ale niestety większość wycieczki to podróż i tak naprawdę jest to tylko próbka parków zajmująca może 15% czasu całej wycieczki.