Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Las Vegas

„Miasto Grzechu” to nie tylko hazard i majestatyczne budynki, ale też zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Często zadawane pytania dotyczące: Las Vegas

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Las Vegas?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Las Vegas obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Las Vegas: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Las Vegas? Kliknij tutaj.

Las Vegas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 051 opinii

To było niesamowite przeżycie. Odbierają wszystkich gości ze swoich hoteli, a następnie zaczynają od dużego 54-osobowego do zapory Hoovera i Wielkiego Kanionu. Kierowca autobusu był również przewodnikiem, ale bardzo kompetentny i zabawny. Przystanek na zdjęcia przy Zaporze Hoovera mógłby być nieco dłuższy. Poza tym fantastyczne doświadczenie i bardzo profesjonalnie zorganizowane.

Całe doświadczenie było niesamowite, chociaż poradzono nam, abyśmy przybyli na miejsce odbioru 15 minut przed odlotem, autobus spóźnił się około 30 minut! Przewodnik wycieczki Jaren był niesamowity, bardzo pouczający i poświęcił czas na robienie zdjęć wszystkim. W ciągu dnia padało, ale i tak wykorzystaliśmy to! Niesamowite przeżycie.

Kierowca Lurna była bardzo miła i doświadczona, nie czuliśmy jazdy po przystankach tam, gdzie na czas i w dobrych miejscach, a ona dała nam wystarczająco dużo czasu w GC, abyśmy mogli się cieszyć. Zwróciła nas do miejsca odbioru, gdy się komunikowała i wszystko było idealne?

Wycieczka zorganizowana i wyjaśniona bardzo dobrze, na pewno warto wstać wcześnie, aby odwiedzić najsłynniejszy park narodowy w historii.

To była świetna wycieczka z Las Vegas do Wielkiego Kanionu. To była świetna wycieczka i bardzo ją polecam.