Atrakcje i wycieczki Las Vegas

„Miasto Grzechu” to nie tylko hazard i majestatyczne budynki, ale też zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Często zadawane pytania dotyczące: Las Vegas

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Las Vegas?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Las Vegas

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Las Vegas to:

Wielki Kanion

Las Vegas: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Las Vegas? Kliknij tutaj.

Las Vegas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 051 opinii

Fantastyczna podróż. Został odebrany na czas przez dobry dwupoziomowy czas trenera i był bardzo dobrze zorganizowany przez cały dzień. Nasz przewodnik Gia i kierowca Arnando opiekowali się nami przez cały dzień, zapewniając w razie potrzeby śniadanie, dobry świeży lunch i wodę. Wielki Kanion i sam skywalk były fantastyczne, a sama wycieczka była punktem kulminacyjnym naszej podróży. Gia była bardzo pouczająca, a w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się również przy zaporze Hoovera, co było bardzo interesujące. Dziękuję GC Destinations

Marvil, kierownik wycieczki i pilot autobusu Trison, byli tylko NAJLEPSI. Nie było żadnych problemów. Wszystko poszło jedwabiście gładko. Historyczna wiedza Marvila jest wyjątkowa. On i Trison zaangażowali się w grupę w bardzo szczęśliwy i entuzjastyczny podczas całej podróży. Ogólnie wycieczka była doskonała i przyjemna. Jeśli kiedykolwiek wpadnę na pomysł koncertowania, zarezerwuję z GETYOURGUIDE.

Lo recomiendo en su totalidad el vieje rs increíble no ves pasar el tiempo los paisajes espectaculares y los sitios que te llevan fueron mejores de lo que imagino las fotos que ves en la propaganda no es nada de lo que veran vale tus oresionante simple el precio muy razonable todo es Maravilloso

Jazda jest oczywiście bardzo długa, ale wizyta w kanionie na pewno jest tego warta! Dodatkowy przystanek w Hooer Damm byłby świetny, ponieważ jest po drodze i jest również imponujący. Jest wystarczająco dużo jedzenia, aby nie głodować, ale powinieneś spakować własne napoje i coś do jedzenia.

Fully recommend night bus trip, really nice guide and bus driver, beautiful views from the roof and 70 minutes stop to see Freemont Street is something what you must see in Las Vegas!