Atrakcje i wycieczki
Las Coloradas

Las Coloradas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Cancún: Wycieczka 1-dniowa do Rio Lagartos i Las Coloradas z lunchem

1. Z Cancún: Wycieczka 1-dniowa do Rio Lagartos i Las Coloradas z lunchem

Rio Lagartos to mała wioska rybacka położona w rezerwacie przyrody; jeden z naturalnych skarbów Półwyspu Jukatan. Tutaj możemy wybrać się na wycieczkę łodzią po kanałach wodnych otoczonych namorzynami, podczas których można obserwować różnorodne gatunki ptaków, takie jak różowe flamingi, czaple, orły, mewy, pelikany i kormorany. Podczas wycieczki przejeżdżamy rowerem pod mostem Las Coloradas (w zależności od dostępności), aby dotrzeć do złóż soli, gdzie widzimy różne zbiorniki wodne biorące udział w tym procesie, z których niektóre przyciągają wzrok różowym kolorem. Następnie będziemy cieszyć się kąpielą Majów, pokrywając ciało bogatą w składniki odżywcze glinką. Następnie udamy się na dziewiczą plażę, aby usunąć glinę z krystalicznej wody, gdzie będziemy delektować się smacznym lokalnym jedzeniem na bazie ryb i skorupiaków.

Z Cancun: Jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Río Lagartos

2. Z Cancun: Jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Río Lagartos

Odkryj urzekające piękno różowych wód laguny Las Coloradas podczas tej jednodniowej wycieczki z Cancun. Spotkaj krokodyle na farmie krokodyli, zobacz flamingi w ich naturalnym środowisku i popływaj w czystej wodzie na plaży Rio Lagartos. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hotelu w Cancun i udaj się do Rezerwatu Biosfery Rio Largartos. Tam wybierz się na ekscytujący rejs łodzią po lagunie i obserwuj pełne wdzięku flamingi w ich naturalnym środowisku. Po rejsie łodzią skorzystaj z odmładzającej kąpieli Majów i orzeźwiającej kąpieli na dziewiczej plaży Rio Lagartos. Następnie zbliż się do krokodyli na Farmie Krokodyli. Dotykaj je, karm i odkrywaj ich siedliska. Zakończ dzień wyśmienitym posiłkiem à la carte, obejmującym takie opcje, jak smażona lub grillowana ryba, ceviche i zupa z owoców morza, zanim wrócisz do Cancun.

Playa del Carmen/Cancún: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

3. Playa del Carmen/Cancún: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

Wycieczka z przewodnikiem po Rio Lagartos i Las Coloradas podczas jednodniowej wycieczki z Playa del Carmen lub Cancún. Uważaj na krokodyle i zobacz je z bliska w rezerwacie krokodyli. Podziwiaj różowe odcienie lagun Las Coloradas i obserwuj przelatujące flamingi. Podróżuj komfortowym klimatyzowanym pojazdem do sąsiedniego stanu Jukatan i słynnych różowych jezior Las Coloradas. Jest to obszar nietkniętej przyrody, który cię powali, oszałamiające widoki Las Coloradas Yucatán trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Twój przewodnik eksperta wyjaśni fakty i folklor regionu. Pomogą Ci również uzyskać najlepsze zdjęcia tego wspaniałego obszaru o oszałamiającej naturalnej urodzie, które będą godne Instagrama. Wybierz się na przejażdżkę łodzią po lasach namorzynowych wspaniałego obszaru chronionego. Wypatruj krokodyli i ogromnej gamy gatunków ptaków, w tym kormoranów, rybołowów, czapli i pelikanów. Rio Lagartos Yucatan to raj dla obserwatorów ptaków. Na koniec zatrzymaj się na lunch składający się z sałatki, napojów bezalkoholowych i wybranego dania głównego. Wybierz między świeżą rybą, kurczakiem lub daniem wegetariańskim. Jedzenie jest świeże i smaczne i stanowi świetny sposób na uzupełnienie paliwa po wszystkich przygodach. Gdy już się nasycisz, wróć do hotelu po niesamowitej jednodniowej wycieczce po półwyspie Jukatan.

Riviera Maya: Rio Lagartos i Las Coloradas - jednodniowa wycieczka z lunchem

4. Riviera Maya: Rio Lagartos i Las Coloradas - jednodniowa wycieczka z lunchem

Odwiedź Rio Lagartos, małą wioskę rybacką w rezerwacie przyrody i jeden z naturalnych skarbów Półwyspu Jukatan podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Wybierz się na wycieczkę łodzią po kanałach wodnych otoczonych namorzynami, podczas których możesz obserwować różnorodne gatunki ptaków, takie jak różowe flamingi, czaple, orły, mewy, pelikany i kormorany. Podczas wycieczki przejedź rowerem pod mostem Las Coloradas (w zależności od dostępności), aby dostać się do złóż soli i zobaczyć różne zbiorniki wodne biorące udział w tym procesie, z których niektóre przyciągają wzrok różowym kolorem. Następnie skorzystaj z kąpieli Majów, pokrywając ciało bogatą w składniki odżywcze glinką. Następnie udaj się na dziewiczą plażę, aby usunąć glinę w krystalicznie czystej wodzie. Na koniec zjedz lunch złożony z lokalnych potraw na bazie ryb i skorupiaków.

Z Cancun/Tulum/Riviera: Las Coloradas i Rio Lagartos Tour

5. Z Cancun/Tulum/Riviera: Las Coloradas i Rio Lagartos Tour

Spotkaj krokodyle w ich naturalnym środowisku, odwiedzając rezerwat krokodyli i szukaj flamingów w słonych stawach Las Coloradas. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Rio Lagartos i Las Coloradas podczas jednodniowej wycieczki z Playa del Carmen lub Cancún. Uważaj na krokodyle i zobacz je z bliska w rezerwacie krokodyli. Podziwiaj różowe odcienie lagun Las Coloradas i obserwuj przelatujące flamingi. Podróżuj komfortowo klimatyzowanym pojazdem do sąsiedniego stanu Jukatan i słynnych różowych jezior Las Coloradas. Jest to obszar nietkniętej przyrody, który cię powali, oszałamiające widoki Las Coloradas Yucatán trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Twój przewodnik eksperta wyjaśni fakty i folklor regionu. Pomogą Ci również uzyskać najlepsze zdjęcia godne Instagrama tego wspaniałego obszaru o oszałamiającej naturalnej urodzie. Wybierz się na przejażdżkę łodzią przez lasy namorzynowe wspaniałego obszaru chronionego. Wypatruj krokodyli i ogromnej gamy gatunków ptaków, w tym kormoranów, rybołowów, czapli i pelikanów. Rio Lagartos Yucatan to raj dla obserwatorów ptaków. Na koniec zatrzymaj się na lunch z sałatką, napojami bezalkoholowymi i wybranym daniem głównym. Wybierz między świeżą rybą, kurczakiem lub daniem wegetariańskim. Jedzenie jest świeże i smaczne i stanowi świetny sposób na uzupełnienie paliwa po wszystkich przygodach. Gdy już się nasycisz, wróć do hotelu po niesamowitej jednodniowej wycieczce po półwyspie Jukatan.

Z Meridy: Wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos

6. Z Meridy: Wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos

Ciesz się szczęśliwą i przyjemną podróżą w naszych komfortowych kwaterach z doskonałą obsługą i swobodną atmosferą. (Przygotuj się, to długa jazda) Najpierw udamy się do różowych lagun zwanych Las Coladas, gdzie można podziwiać jasny i niezwykły różowy kolor! Rób zdjęcia i ciesz się scenerią. (Dowiesz się o kolorze, procesie i wielu innych) Następnie będziemy mieli czas na odpoczynek i relaks na fantastycznej dziewiczej plaży Cancunito. Możesz pływać w oceanie, jeśli chcesz! Następnym przystankiem będzie przejażdżka łodzią! ! Baw się dobrze, poznając ekosystem i szukając krokodyli i flamingów.

Wycieczka do Ría Lagartos, Coloradas i Playa Cancúnito

7. Wycieczka do Ría Lagartos, Coloradas i Playa Cancúnito

Dołącz do nas podczas malowniczej przygody z Meridy do trzech różnych miejsc, które prezentują cuda natury Półwyspu Jukatan. Nasza podróż rozpoczyna się od wizyty na plaży Cancunito, znanej z krystalicznie czystych turkusowych wód i nieskazitelnych piasków. Spędź trochę wolnego czasu pływając lub wygrzewając się na słońcu, chłonąc spokojną atmosferę tego nadmorskiego klejnotu. Następnie udamy się do Las Coloradas, hipnotyzującego różowego jeziora otoczonego solnymi płaskowyżami. Podziwiaj uderzające odcienie powstałe w procesie ekstrakcji soli i obecność flamingów, które dodają odrobinę naturalnego blasku temu wyjątkowemu krajobrazowi. Zrób zapierające dech w piersiach zdjęcia i zanurz się w spokojnej atmosferze tego niezwykłego miejsca. Na koniec udamy się do Rezerwatu Biosfery Ria Lagartos, obszaru chronionego pełnego różnorodnych dzikich zwierząt i bujnych lasów namorzynowych. W towarzystwie naszego doświadczonego przewodnika odkryj kręte drogi wodne rezerwatu i napotkaj różne gatunki ptaków, w tym flamingi, czaple i pelikany. Rozkoszuj się możliwością skorzystania z odmładzającej kąpieli błotnej, znanej ze swoich właściwości złuszczających i korzyści terapeutycznych. Podczas całej wycieczki nasz doświadczony przewodnik zapewni fascynujący wgląd w lokalną faunę, florę i znaczenie ekologiczne każdego miejsca docelowego, zapewniając wzbogacające i niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Coloradas

8. Coloradas

Nasza wycieczka rozpoczyna się pod drzwiami Twojego hotelu, w pierwszym punkcie będziesz miał czas na śniadanie, następnie udamy się do Las Coloradas, gdzie będziemy mieli wolny czas na robienie zdjęć i docenienie piękna tego miejsca, będziemy kontynuować naszą wycieczkę w Rio. Jaszczurki, gdzie wybierzemy się na wycieczkę wycieczkową łodzią, aby zobaczyć flamingi, a także całą florę i faunę, która nas otacza, pójdziemy do restauracji, aby skosztować pysznych potraw przygotowanych przez mieszkańców regionu z unikalnymi przyprawami, a naszą wycieczkę zakończymy na farmie krokodyli, gdzie możesz je karmić i robić z nimi niesamowite zdjęcia, zdecydowanie doświadczenie, którego nie można przegapić!

Safari wokół różowych jezior Las Coloradas

9. Safari wokół różowych jezior Las Coloradas

Wycieczka rozpoczyna się od wejścia na pokład naszego pojazdu terenowego, który kieruje się do wnętrza naszego systemu lagun, który obejmuje tereny podmokłe o dużej różnorodności biologicznej, znajdujące się na chronionym obszarze przyrodniczym sklasyfikowanym jako „Rezerwat Biosfery”, czyli na obszarach o wysokiej stopień ważności i ochrony ekologicznej na poziomie krajowym. Nasz system słonych lagun produkcyjnych okazuje się idealnym siedliskiem dla wielu osiadłych i wędrownych ptactwa wodnego, ponieważ spełnia warunki, których szukają dla schronienia, pożywienia, rozmnażania i rozmnażania, z których najwybitniejszym jest karaibski flaming różowy. (Tego ptaka można zobaczyć na wycieczce, ale nie zawsze tak będzie, ponieważ zmieniają miejsca w zależności od potrzeb żywieniowych) Następnie rozpoczniesz niezapomnianą wycieczkę w sercu największej kopalni soli w kraju; Podczas naszej wycieczki będziesz mógł docenić proces produkcji soli morskiej poprzez odparowanie, powstawanie kryształów soli w strefie krystalizacji oraz przechowywanie na ogromnym wzgórzu, które sprawi, że poczujesz się jak na powierzchni księżyca. Jeśli przyjedziesz w okresie żniw, będziesz mógł również zobaczyć ten proces, w którym specjalistyczne maszyny zbierają sól. Oczywiście ta wizyta nie byłaby kompletna bez odwiedzenia spektakularnych różowych wód Las Coloradas.

Playa del Carmen: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

10. Playa del Carmen: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

Poznaj rezerwat biosfery Rio Lagartos podczas różowej wycieczki. Przepłyń przez lasy namorzynowe i podziwiaj różnorodną przyrodę, w tym flamingi, pelikany, czaple, orły i krokodyle. Skorzystaj z kąpieli Majów i zjedz lunch z owocami morza. Przepłyń przez lasy namorzynowe rezerwatu ekologicznego i podziwiaj różnorodną dziką przyrodę. Zobacz różne gatunki w ich naturalnych obszarach, takie jak flamingi, pelikany, czaple, orły i krokodyle. Dowiedz się więcej o procesie produkcji soli i zobacz różowe stawy. Weź kąpiel Majów, odwiedzając kopce błota, aby nawilżyć skórę. Następnie wykąp się w słodkiej wodzie tego pięknego miejsca. Zakończ swoją przygodę, próbując lokalnej gastronomii podczas lunchu z owocami morza przygotowanego przez mieszkańców wioski.

Wszystkie atrakcje

Las Coloradas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Cancún: Wycieczka 1-dniowa do Rio Lagartos i Las Coloradas z lunchem

Z Cancún: Wycieczka 1-dniowa do Rio Lagartos i Las Coloradas z lunchem

Rio Lagartos to mała wioska rybacka położona w rezerwacie przyrody; jeden z naturalnych skarbów Półwyspu Jukatan. Tutaj możemy wybrać się na wycieczkę łodzią po kanałach wodnych otoczonych namorzynami, podczas których można obserwować różnorodne gatunki ptaków, takie jak różowe flamingi, czaple, orły, mewy, pelikany i kormorany. Podczas wycieczki przejeżdżamy rowerem pod mostem Las Coloradas (w zależności od dostępności), aby dotrzeć do złóż soli, gdzie widzimy różne zbiorniki wodne biorące udział w tym procesie, z których niektóre przyciągają wzrok różowym kolorem. Następnie będziemy cieszyć się kąpielą Majów, pokrywając ciało bogatą w składniki odżywcze glinką. Następnie udamy się na dziewiczą plażę, aby usunąć glinę z krystalicznej wody, gdzie będziemy delektować się smacznym lokalnym jedzeniem na bazie ryb i skorupiaków.

Z Cancun: Jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Río Lagartos

Z Cancun: Jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Río Lagartos

Odkryj urzekające piękno różowych wód laguny Las Coloradas podczas tej jednodniowej wycieczki z Cancun. Spotkaj krokodyle na farmie krokodyli, zobacz flamingi w ich naturalnym środowisku i popływaj w czystej wodzie na plaży Rio Lagartos. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hotelu w Cancun i udaj się do Rezerwatu Biosfery Rio Largartos. Tam wybierz się na ekscytujący rejs łodzią po lagunie i obserwuj pełne wdzięku flamingi w ich naturalnym środowisku. Po rejsie łodzią skorzystaj z odmładzającej kąpieli Majów i orzeźwiającej kąpieli na dziewiczej plaży Rio Lagartos. Następnie zbliż się do krokodyli na Farmie Krokodyli. Dotykaj je, karm i odkrywaj ich siedliska. Zakończ dzień wyśmienitym posiłkiem à la carte, obejmującym takie opcje, jak smażona lub grillowana ryba, ceviche i zupa z owoców morza, zanim wrócisz do Cancun.

Playa del Carmen/Cancún: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

Playa del Carmen/Cancún: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

Wycieczka z przewodnikiem po Rio Lagartos i Las Coloradas podczas jednodniowej wycieczki z Playa del Carmen lub Cancún. Uważaj na krokodyle i zobacz je z bliska w rezerwacie krokodyli. Podziwiaj różowe odcienie lagun Las Coloradas i obserwuj przelatujące flamingi. Podróżuj komfortowym klimatyzowanym pojazdem do sąsiedniego stanu Jukatan i słynnych różowych jezior Las Coloradas. Jest to obszar nietkniętej przyrody, który cię powali, oszałamiające widoki Las Coloradas Yucatán trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Twój przewodnik eksperta wyjaśni fakty i folklor regionu. Pomogą Ci również uzyskać najlepsze zdjęcia tego wspaniałego obszaru o oszałamiającej naturalnej urodzie, które będą godne Instagrama. Wybierz się na przejażdżkę łodzią po lasach namorzynowych wspaniałego obszaru chronionego. Wypatruj krokodyli i ogromnej gamy gatunków ptaków, w tym kormoranów, rybołowów, czapli i pelikanów. Rio Lagartos Yucatan to raj dla obserwatorów ptaków. Na koniec zatrzymaj się na lunch składający się z sałatki, napojów bezalkoholowych i wybranego dania głównego. Wybierz między świeżą rybą, kurczakiem lub daniem wegetariańskim. Jedzenie jest świeże i smaczne i stanowi świetny sposób na uzupełnienie paliwa po wszystkich przygodach. Gdy już się nasycisz, wróć do hotelu po niesamowitej jednodniowej wycieczce po półwyspie Jukatan.

Riviera Maya: Rio Lagartos i Las Coloradas - jednodniowa wycieczka z lunchem

Riviera Maya: Rio Lagartos i Las Coloradas - jednodniowa wycieczka z lunchem

Odwiedź Rio Lagartos, małą wioskę rybacką w rezerwacie przyrody i jeden z naturalnych skarbów Półwyspu Jukatan podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Wybierz się na wycieczkę łodzią po kanałach wodnych otoczonych namorzynami, podczas których możesz obserwować różnorodne gatunki ptaków, takie jak różowe flamingi, czaple, orły, mewy, pelikany i kormorany. Podczas wycieczki przejedź rowerem pod mostem Las Coloradas (w zależności od dostępności), aby dostać się do złóż soli i zobaczyć różne zbiorniki wodne biorące udział w tym procesie, z których niektóre przyciągają wzrok różowym kolorem. Następnie skorzystaj z kąpieli Majów, pokrywając ciało bogatą w składniki odżywcze glinką. Następnie udaj się na dziewiczą plażę, aby usunąć glinę w krystalicznie czystej wodzie. Na koniec zjedz lunch złożony z lokalnych potraw na bazie ryb i skorupiaków.

Z Cancun/Tulum/Riviera: Las Coloradas i Rio Lagartos Tour

Z Cancun/Tulum/Riviera: Las Coloradas i Rio Lagartos Tour

Spotkaj krokodyle w ich naturalnym środowisku, odwiedzając rezerwat krokodyli i szukaj flamingów w słonych stawach Las Coloradas. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Rio Lagartos i Las Coloradas podczas jednodniowej wycieczki z Playa del Carmen lub Cancún. Uważaj na krokodyle i zobacz je z bliska w rezerwacie krokodyli. Podziwiaj różowe odcienie lagun Las Coloradas i obserwuj przelatujące flamingi. Podróżuj komfortowo klimatyzowanym pojazdem do sąsiedniego stanu Jukatan i słynnych różowych jezior Las Coloradas. Jest to obszar nietkniętej przyrody, który cię powali, oszałamiające widoki Las Coloradas Yucatán trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Twój przewodnik eksperta wyjaśni fakty i folklor regionu. Pomogą Ci również uzyskać najlepsze zdjęcia godne Instagrama tego wspaniałego obszaru o oszałamiającej naturalnej urodzie. Wybierz się na przejażdżkę łodzią przez lasy namorzynowe wspaniałego obszaru chronionego. Wypatruj krokodyli i ogromnej gamy gatunków ptaków, w tym kormoranów, rybołowów, czapli i pelikanów. Rio Lagartos Yucatan to raj dla obserwatorów ptaków. Na koniec zatrzymaj się na lunch z sałatką, napojami bezalkoholowymi i wybranym daniem głównym. Wybierz między świeżą rybą, kurczakiem lub daniem wegetariańskim. Jedzenie jest świeże i smaczne i stanowi świetny sposób na uzupełnienie paliwa po wszystkich przygodach. Gdy już się nasycisz, wróć do hotelu po niesamowitej jednodniowej wycieczce po półwyspie Jukatan.

Z Meridy: Wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos

Z Meridy: Wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos

Ciesz się szczęśliwą i przyjemną podróżą w naszych komfortowych kwaterach z doskonałą obsługą i swobodną atmosferą. (Przygotuj się, to długa jazda) Najpierw udamy się do różowych lagun zwanych Las Coladas, gdzie można podziwiać jasny i niezwykły różowy kolor! Rób zdjęcia i ciesz się scenerią. (Dowiesz się o kolorze, procesie i wielu innych) Następnie będziemy mieli czas na odpoczynek i relaks na fantastycznej dziewiczej plaży Cancunito. Możesz pływać w oceanie, jeśli chcesz! Następnym przystankiem będzie przejażdżka łodzią! ! Baw się dobrze, poznając ekosystem i szukając krokodyli i flamingów.

Wycieczka do Ría Lagartos, Coloradas i Playa Cancúnito

Wycieczka do Ría Lagartos, Coloradas i Playa Cancúnito

Dołącz do nas podczas malowniczej przygody z Meridy do trzech różnych miejsc, które prezentują cuda natury Półwyspu Jukatan. Nasza podróż rozpoczyna się od wizyty na plaży Cancunito, znanej z krystalicznie czystych turkusowych wód i nieskazitelnych piasków. Spędź trochę wolnego czasu pływając lub wygrzewając się na słońcu, chłonąc spokojną atmosferę tego nadmorskiego klejnotu. Następnie udamy się do Las Coloradas, hipnotyzującego różowego jeziora otoczonego solnymi płaskowyżami. Podziwiaj uderzające odcienie powstałe w procesie ekstrakcji soli i obecność flamingów, które dodają odrobinę naturalnego blasku temu wyjątkowemu krajobrazowi. Zrób zapierające dech w piersiach zdjęcia i zanurz się w spokojnej atmosferze tego niezwykłego miejsca. Na koniec udamy się do Rezerwatu Biosfery Ria Lagartos, obszaru chronionego pełnego różnorodnych dzikich zwierząt i bujnych lasów namorzynowych. W towarzystwie naszego doświadczonego przewodnika odkryj kręte drogi wodne rezerwatu i napotkaj różne gatunki ptaków, w tym flamingi, czaple i pelikany. Rozkoszuj się możliwością skorzystania z odmładzającej kąpieli błotnej, znanej ze swoich właściwości złuszczających i korzyści terapeutycznych. Podczas całej wycieczki nasz doświadczony przewodnik zapewni fascynujący wgląd w lokalną faunę, florę i znaczenie ekologiczne każdego miejsca docelowego, zapewniając wzbogacające i niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Coloradas

Coloradas

Nasza wycieczka rozpoczyna się pod drzwiami Twojego hotelu, w pierwszym punkcie będziesz miał czas na śniadanie, następnie udamy się do Las Coloradas, gdzie będziemy mieli wolny czas na robienie zdjęć i docenienie piękna tego miejsca, będziemy kontynuować naszą wycieczkę w Rio. Jaszczurki, gdzie wybierzemy się na wycieczkę wycieczkową łodzią, aby zobaczyć flamingi, a także całą florę i faunę, która nas otacza, pójdziemy do restauracji, aby skosztować pysznych potraw przygotowanych przez mieszkańców regionu z unikalnymi przyprawami, a naszą wycieczkę zakończymy na farmie krokodyli, gdzie możesz je karmić i robić z nimi niesamowite zdjęcia, zdecydowanie doświadczenie, którego nie można przegapić!

Safari wokół różowych jezior Las Coloradas

Safari wokół różowych jezior Las Coloradas

Wycieczka rozpoczyna się od wejścia na pokład naszego pojazdu terenowego, który kieruje się do wnętrza naszego systemu lagun, który obejmuje tereny podmokłe o dużej różnorodności biologicznej, znajdujące się na chronionym obszarze przyrodniczym sklasyfikowanym jako „Rezerwat Biosfery”, czyli na obszarach o wysokiej stopień ważności i ochrony ekologicznej na poziomie krajowym. Nasz system słonych lagun produkcyjnych okazuje się idealnym siedliskiem dla wielu osiadłych i wędrownych ptactwa wodnego, ponieważ spełnia warunki, których szukają dla schronienia, pożywienia, rozmnażania i rozmnażania, z których najwybitniejszym jest karaibski flaming różowy. (Tego ptaka można zobaczyć na wycieczce, ale nie zawsze tak będzie, ponieważ zmieniają miejsca w zależności od potrzeb żywieniowych) Następnie rozpoczniesz niezapomnianą wycieczkę w sercu największej kopalni soli w kraju; Podczas naszej wycieczki będziesz mógł docenić proces produkcji soli morskiej poprzez odparowanie, powstawanie kryształów soli w strefie krystalizacji oraz przechowywanie na ogromnym wzgórzu, które sprawi, że poczujesz się jak na powierzchni księżyca. Jeśli przyjedziesz w okresie żniw, będziesz mógł również zobaczyć ten proces, w którym specjalistyczne maszyny zbierają sól. Oczywiście ta wizyta nie byłaby kompletna bez odwiedzenia spektakularnych różowych wód Las Coloradas.

Playa del Carmen: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

Playa del Carmen: Rio Lagartos i Las Coloradas Tour

Poznaj rezerwat biosfery Rio Lagartos podczas różowej wycieczki. Przepłyń przez lasy namorzynowe i podziwiaj różnorodną przyrodę, w tym flamingi, pelikany, czaple, orły i krokodyle. Skorzystaj z kąpieli Majów i zjedz lunch z owocami morza. Przepłyń przez lasy namorzynowe rezerwatu ekologicznego i podziwiaj różnorodną dziką przyrodę. Zobacz różne gatunki w ich naturalnych obszarach, takie jak flamingi, pelikany, czaple, orły i krokodyle. Dowiedz się więcej o procesie produkcji soli i zobacz różowe stawy. Weź kąpiel Majów, odwiedzając kopce błota, aby nawilżyć skórę. Następnie wykąp się w słodkiej wodzie tego pięknego miejsca. Zakończ swoją przygodę, próbując lokalnej gastronomii podczas lunchu z owocami morza przygotowanego przez mieszkańców wioski.

Często zadawane pytania dotyczące: Las Coloradas

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Las Coloradas?

Najlepsze atrakcje to:

Las Coloradas: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Las Coloradas

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Las Coloradas to:

Las Coloradas – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najlepsze atrakcje w: Las Coloradas dla osób z dziećmi?

Najlepsze atrakcje w: Las Coloradas dla osób z dziećmi to:

Las Coloradas – zobacz wszystkie atrakcje dla rodzin na GetYourGuide

Las Coloradas: Najciekawsze atrakcje

Las Coloradas: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Las Coloradas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Las Coloradas? Kliknij tutaj.

Las Coloradas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(124 recenzji)

Powtórzę: była to niesamowita wycieczka, a przewodnicy byli bardzo mili i hojni. Transport był bardzo wygodny. Moim zdaniem, ponieważ jest to długa podróż, Wi-Fi nie powinno być używane tymczasowo. Korzystanie z Wi-Fi powinno trwać przez całą podróż. Najlepszą częścią dla mnie była możliwość dotknięcia krokodyli. Bardzo podobał mi się także majski rytuał kąpieli w glinie, jest to kolejny sposób na poznanie zwyczajów cywilizacji Majów.

Naprawdę odbyliśmy miłą wycieczkę. Oczywiście długa podróż może być męcząca, ale zdecydowanie było warto. Cała trasa przebiegła w odpowiednim czasie i była całkowicie bezstresowa. Widzieliśmy wiele dzikich zwierząt, takich jak flamingi. Autobus, którym nas zabrano, był trochę przestarzały i dlatego klimatyzacja nie była najlepsza, ale dało się znieść. W sumie było bardzo zabawnie i polecam.

Podobała mi się każda sekunda tej podróży. Świetne możliwości robienia zdjęć i świetny przewodnik Pablo. Jest bardzo przystojny, przyjazny, kompetentny i zabawny. Bardzo dobrze zorganizowana i dobrze poinformowana na każdym kroku.

Przewodnik był niezwykle uważny i przyjazny. Najważniejszym wydarzeniem była zdecydowanie przejażdżka przez lasy namorzynowe, znacznie lepsza niż się spodziewano. Wszystko idealnie!

Krokodyl Różowe jezioro Farma krokodyli Ptaki Nic do powiedzenia! Doskonały