Las Coloradas – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Cancún: wycieczka jednodniowa i lunch do Rio Lagartos i Las Coloradas

1. Z Cancún: wycieczka jednodniowa i lunch do Rio Lagartos i Las Coloradas

Rio Lagartos to mała wioska rybacka położona w rezerwacie przyrody; jeden z naturalnych skarbów Półwyspu Jukatan. Tutaj możemy wybrać się na wycieczkę łodzią po kanałach wodnych otoczonych namorzynami, podczas których można obserwować różnorodne gatunki ptaków, takie jak różowe flamingi, czaple, orły, mewy, pelikany i kormorany. Podczas wycieczki przejeżdżamy rowerem pod mostem Las Coloradas (w zależności od dostępności), aby dotrzeć do złóż soli, gdzie widzimy różne zbiorniki wodne biorące udział w tym procesie, z których niektóre przyciągają wzrok różowym kolorem. Następnie będziemy cieszyć się kąpielą Majów, pokrywając ciało bogatą w składniki odżywcze glinką. Następnie udamy się na dziewiczą plażę, aby usunąć glinę z krystalicznej wody, gdzie będziemy delektować się smacznym lokalnym jedzeniem na bazie ryb i skorupiaków.

Playa del Carmen/Cancún: wycieczka po Rio Lagartos i Las Coloradas

2. Playa del Carmen/Cancún: wycieczka po Rio Lagartos i Las Coloradas

Wycieczka z przewodnikiem po Rio Lagartos i Las Coloradas podczas jednodniowej wycieczki z Playa del Carmen lub Cancún. Uważaj na krokodyle i zobacz je z bliska w rezerwacie krokodyli. Podziwiaj różowe odcienie lagun Las Coloradas i obserwuj przelatujące flamingi. Podróżuj komfortowym klimatyzowanym pojazdem do sąsiedniego stanu Jukatan i słynnych różowych jezior Las Coloradas. Jest to obszar nietkniętej przyrody, który cię powali, oszałamiające widoki Las Coloradas Yucatán trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Twój przewodnik eksperta wyjaśni fakty i folklor regionu. Pomogą Ci również uzyskać najlepsze zdjęcia tego wspaniałego obszaru o oszałamiającej naturalnej urodzie, które będą godne Instagrama. Wybierz się na przejażdżkę łodzią po lasach namorzynowych wspaniałego obszaru chronionego. Wypatruj krokodyli i ogromnej gamy gatunków ptaków, w tym kormoranów, rybołowów, czapli i pelikanów. Rio Lagartos Yucatan to raj dla obserwatorów ptaków. Na koniec zatrzymaj się na lunch składający się z sałatki, napojów bezalkoholowych i wybranego dania głównego. Wybierz między świeżą rybą, kurczakiem lub daniem wegetariańskim. Jedzenie jest świeże i smaczne i stanowi świetny sposób na uzupełnienie paliwa po wszystkich przygodach. Gdy już się nasycisz, wróć do hotelu po niesamowitej jednodniowej wycieczce po półwyspie Jukatan.

Riviera Maya: Jednodniowa wycieczka do Rio Lagartos i Las Coloradas z lunchem

3. Riviera Maya: Jednodniowa wycieczka do Rio Lagartos i Las Coloradas z lunchem

Odwiedź Rio Lagartos, małą wioskę rybacką w rezerwacie przyrody i jeden z naturalnych skarbów Półwyspu Jukatan podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Wybierz się na wycieczkę łodzią po kanałach wodnych otoczonych namorzynami, podczas których możesz obserwować różnorodne gatunki ptaków, takie jak różowe flamingi, czaple, orły, mewy, pelikany i kormorany. Podczas wycieczki przejedź rowerem pod mostem Las Coloradas (w zależności od dostępności), aby dostać się do złóż soli i zobaczyć różne zbiorniki wodne biorące udział w tym procesie, z których niektóre przyciągają wzrok różowym kolorem. Następnie skorzystaj z kąpieli Majów, pokrywając ciało bogatą w składniki odżywcze glinką. Następnie udaj się na dziewiczą plażę, aby usunąć glinę w krystalicznie czystej wodzie. Na koniec zjedz lunch złożony z lokalnych potraw na bazie ryb i skorupiaków.

Z Cancun/Tulum/Riviera: Las Coloradas i Rio Lagartos Tour

4. Z Cancun/Tulum/Riviera: Las Coloradas i Rio Lagartos Tour

Spotkaj krokodyle w ich naturalnym środowisku, odwiedzając rezerwat krokodyli i szukaj flamingów w słonych stawach Las Coloradas. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Rio Lagartos i Las Coloradas podczas jednodniowej wycieczki z Playa del Carmen lub Cancún. Uważaj na krokodyle i zobacz je z bliska w rezerwacie krokodyli. Podziwiaj różowe odcienie lagun Las Coloradas i obserwuj przelatujące flamingi. Podróżuj komfortowo klimatyzowanym pojazdem do sąsiedniego stanu Jukatan i słynnych różowych jezior Las Coloradas. Jest to obszar nietkniętej przyrody, który cię powali, oszałamiające widoki Las Coloradas Yucatán trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Twój przewodnik eksperta wyjaśni fakty i folklor regionu. Pomogą Ci również uzyskać najlepsze zdjęcia godne Instagrama tego wspaniałego obszaru o oszałamiającej naturalnej urodzie. Wybierz się na przejażdżkę łodzią przez lasy namorzynowe wspaniałego obszaru chronionego. Wypatruj krokodyli i ogromnej gamy gatunków ptaków, w tym kormoranów, rybołowów, czapli i pelikanów. Rio Lagartos Yucatan to raj dla obserwatorów ptaków. Na koniec zatrzymaj się na lunch z sałatką, napojami bezalkoholowymi i wybranym daniem głównym. Wybierz między świeżą rybą, kurczakiem lub daniem wegetariańskim. Jedzenie jest świeże i smaczne i stanowi świetny sposób na uzupełnienie paliwa po wszystkich przygodach. Gdy już się nasycisz, wróć do hotelu po niesamowitej jednodniowej wycieczce po półwyspie Jukatan.

Z Cancun: jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Río Lagartos

5. Z Cancun: jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Río Lagartos

Odkryj urzekające piękno różowych wód laguny Las Coloradas podczas tej jednodniowej wycieczki z Cancun. Spotkaj krokodyle na farmie krokodyli, zobacz flamingi w ich naturalnym środowisku i popływaj w czystej wodzie na plaży Rio Lagartos. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hotelu w Cancun i udaj się do Rezerwatu Biosfery Rio Largartos. Tam wybierz się na ekscytujący rejs łodzią po lagunie i obserwuj pełne wdzięku flamingi w ich naturalnym środowisku. Po rejsie łodzią skorzystaj z odmładzającej kąpieli Majów i orzeźwiającej kąpieli na dziewiczej plaży Rio Lagartos. Następnie zbliż się do krokodyli na Farmie Krokodyli. Dotykaj je, karm i odkrywaj ich siedliska. Zakończ dzień wyśmienitym posiłkiem à la carte, obejmującym takie opcje, jak smażona lub grillowana ryba, ceviche i zupa z owoców morza, zanim wrócisz do Cancun.

Wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos z Meridy

6. Wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos z Meridy

Ciesz się szczęśliwą i przyjemną podróżą w naszych komfortowych kwaterach z doskonałą obsługą i swobodną atmosferą. (Przygotuj się, to długa jazda) Najpierw udamy się do różowych lagun zwanych Las Coladas, gdzie można podziwiać jasny i niezwykły różowy kolor! Rób zdjęcia i ciesz się scenerią. (Dowiesz się o kolorze, procesie i wielu innych) Następnie będziemy mieli czas na odpoczynek i relaks na fantastycznej dziewiczej plaży Cancunito. Możesz pływać w oceanie, jeśli chcesz! Następnym przystankiem będzie przejażdżka łodzią! ! Baw się dobrze, poznając ekosystem i szukając krokodyli i flamingów.

Wycieczka safari po różowych jeziorach Las Coloradas

7. Wycieczka safari po różowych jeziorach Las Coloradas

Wycieczka rozpoczyna się od wejścia na pokład naszego pojazdu terenowego, który kieruje się do wnętrza naszego systemu lagun, który obejmuje tereny podmokłe o dużej różnorodności biologicznej, znajdujące się na chronionym obszarze przyrodniczym sklasyfikowanym jako „Rezerwat Biosfery”, czyli na obszarach o wysokiej stopień ważności i ochrony ekologicznej na poziomie krajowym. Nasz system słonych lagun produkcyjnych okazuje się idealnym siedliskiem dla wielu osiadłych i wędrownych ptactwa wodnego, ponieważ spełnia warunki, których szukają dla schronienia, pożywienia, rozmnażania i rozmnażania, z których najwybitniejszym jest karaibski flaming różowy. (Tego ptaka można zobaczyć na wycieczce, ale nie zawsze tak będzie, ponieważ zmieniają miejsca w zależności od potrzeb żywieniowych) Następnie rozpoczniesz niezapomnianą wycieczkę w sercu największej kopalni soli w kraju; Podczas naszej wycieczki będziesz mógł docenić proces produkcji soli morskiej poprzez odparowanie, powstawanie kryształów soli w strefie krystalizacji oraz przechowywanie na ogromnym wzgórzu, które sprawi, że poczujesz się jak na powierzchni księżyca. Jeśli przyjedziesz w okresie żniw, będziesz mógł również zobaczyć ten proces, w którym specjalistyczne maszyny zbierają sól. Oczywiście ta wizyta nie byłaby kompletna bez odwiedzenia spektakularnych różowych wód Las Coloradas.

Cancun: jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos Pink Lakes

8. Cancun: jednodniowa wycieczka do Las Coloradas i Rio Lagartos Pink Lakes

Las Coloradas to miejsce na północ od Półwyspu Jukatan. Popularnie znane jako Różowa Plaża lub Różowe Jezioro. Corocznie odwiedzana jest przez tysiące turystów zaintrygowanych jej osobliwym różowym jeziorem, ten cichy wodny raj znajduje się na półwyspie Jukatan i jest znany na całym świecie. Ci, którzy ją odwiedzili, są pod wrażeniem jej piękna. Różowa Laguna to widok, którego nikt nie może przegapić. Laguna ma ten szczególny kształt, ponieważ woda ma bardzo wysokie stężenie soli, oprócz głębokości, żyją miliony mikroorganizmów, które nadają jej różowy wygląd. Pamiętaj, że w zależności od światła słonecznego zobaczysz odcień. Tak! To nie jest ten sam różowy odcień rano, co o zachodzie słońca. -Zrób niesamowite zdjęcie w różowej lagunie - poznaj proces solny i ciesz się tą niesamowitą wycieczką. Na wschodnim krańcu Półwyspu Jukatan znajduje się również Rezerwat Biosfery Rio Lagartos. Obejmuje on różnorodne lasy namorzynowe, małe ujścia rzek, przybrzeżne laguny, słone bagna i sawanny, które są domem dla różnych gatunków i służą jako miejsca lęgowe dla niektórych z nich.

Z Cancun: Las Coloradas - jednodniowa wycieczka na safari i wydobycie soli

9. Z Cancun: Las Coloradas - jednodniowa wycieczka na safari i wydobycie soli

Dołącz do nas, gdy wyruszamy w podróż przez hipnotyzujące krajobrazy Las Coloradas, miejsca, w którym natura i historia splatają się, tworząc wizualne widowisko, jakiego nie było nigdzie indziej. Zapnij pasy i przygotuj się na przygodę życia na pokładzie naszego specjalnie zaprojektowanego samochodu safari, doskonale wyposażonego do poruszania się po tym wyjątkowym terenie. Zapuszczając się do serca Las Coloradas, przygotuj się na cud natury, który zachwyci Cię – zapierające dech w piersiach różowe wody. To tak, jakby sama natura zanurzyła pędzel w palecie odcieni różu, aby stworzyć to surrealistyczne arcydzieło. Widok tych mieniących się różowych wód na tle czystego, błękitnego nieba to istny raj dla fotografów, a Ty będziesz mieć mnóstwo okazji, by uchwycić te chwile na zawsze. Ale nasza wycieczka nie kończy się na robieniu oszałamiających zdjęć. Zagłęb się w serce Las Coloradas, zabierając Cię w ekskluzywną podróż do autentycznej kopalni soli. Odkryj odwieczne techniki i tajemnice przekazywane z pokolenia na pokolenie i odkryj fascynujący proces powstawania soli. Będziesz świadkiem narodzin błyszczących kryształów soli, lśniących jak drogocenne klejnoty pod powierzchnią ziemi. Nie tylko dowiesz się o skomplikowanym procesie produkcji soli, ale także uzyskasz wgląd w historyczne znaczenie tego minerału. Sól odgrywała istotną rolę w kształtowaniu kultur, gospodarek i kuchni na przestrzeni wieków. Nasi doświadczeni przewodnicy podzielą się wciągającymi historiami, które ożywiają tę historię, oferując nowo odkryte uznanie dla tego niezbędnego składnika. Gdy będziemy przemierzać krajobraz i zagłębiać się w przeszłość, Twoje zmysły zostaną obudzone przez mieszające się zapachy ziemi i morza. Poczuj delikatną bryzę pieszczącą twoją skórę i słuchaj szeptów ziemi, stając się częścią samej tkaniny Las Coloradas. Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby połączyć się z naturą, historią i kulturą podczas jednej, niezwykłej podróży. Dołącz do nas na naszej wycieczce samochodem safari przez Las Coloradas i stwórz wspomnienia, które pozostaną długo po zakończeniu przygody. Zarezerwuj miejsce już teraz, aby przeżyć niezapomniane wrażenia.

Z Riwiery: Las Coloradas - jednodniowa wycieczka na safari i wydobycie soli

10. Z Riwiery: Las Coloradas - jednodniowa wycieczka na safari i wydobycie soli

Dołącz do nas, gdy wyruszamy w podróż przez hipnotyzujące krajobrazy Las Coloradas, miejsca, w którym natura i historia splatają się, tworząc wizualne widowisko, jakiego nie było nigdzie indziej. Zapnij pasy i przygotuj się na przygodę życia na pokładzie naszego specjalnie zaprojektowanego samochodu safari, doskonale wyposażonego do poruszania się po tym wyjątkowym terenie. Zapuszczając się do serca Las Coloradas, przygotuj się na cud natury, który zachwyci Cię – zapierające dech w piersiach różowe wody. To tak, jakby sama natura zanurzyła pędzel w palecie odcieni różu, aby stworzyć to surrealistyczne arcydzieło. Widok tych mieniących się różowych wód na tle czystego, błękitnego nieba to istny raj dla fotografów, a Ty będziesz mieć mnóstwo okazji, by uchwycić te chwile na zawsze. Ale nasza wycieczka nie kończy się na robieniu oszałamiających zdjęć. Zagłęb się w serce Las Coloradas, zabierając Cię w ekskluzywną podróż do autentycznej kopalni soli. Odkryj odwieczne techniki i tajemnice przekazywane z pokolenia na pokolenie i odkryj fascynujący proces powstawania soli. Będziesz świadkiem narodzin błyszczących kryształów soli, lśniących jak drogocenne klejnoty pod powierzchnią ziemi. Nie tylko dowiesz się o zawiłym procesie produkcji soli, ale także zyskasz wgląd w historyczne znaczenie tego minerału. Sól odgrywała istotną rolę w kształtowaniu kultur, gospodarek i kuchni na przestrzeni wieków. Nasi doświadczeni przewodnicy podzielą się wciągającymi historiami, które ożywiają tę historię, oferując nowo odkryte uznanie dla tego niezbędnego składnika. Gdy będziemy przemierzać krajobraz i zagłębiać się w przeszłość, Twoje zmysły zostaną obudzone przez mieszające się zapachy ziemi i morza. Poczuj delikatną bryzę pieszczącą twoją skórę i słuchaj szeptów ziemi, stając się częścią samej tkaniny Las Coloradas. Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby połączyć się z naturą, historią i kulturą podczas jednej, niezwykłej podróży. Dołącz do nas na naszej wycieczce samochodem safari przez Las Coloradas i stwórz wspomnienia, które pozostaną długo po zakończeniu przygody. Zarezerwuj miejsce już teraz, aby przeżyć niezapomniane wrażenia.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Las Coloradas

Las Coloradas
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg::

Las Coloradas: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Las Coloradas

Las Coloradas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Las Coloradas? Kliknij tutaj.

Las Coloradas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 124 opinii

To była bardzo miła i niezapomniana wycieczka! Nasz przewodnik Genaro był świetny! Próbował jak najlepiej wykorzystać (niestety) bardzo długą jazdę. Bardzo zabawna i świetna muzyka! Zadbano o nas z napojami, kanapkami i ciastkami! Lunch też był pyszny! Popatrzyliśmy na Różowe Jezioro z Las Colorados, zrobiliśmy bardzo fajną wycieczkę łodzią, mogliśmy popływać, jeśli chcieliśmy, a na koniec pojechaliśmy na „farmę krokodyli”, gdzie krokodyle zostały dosłownie zbliżone do nas, po prostu świetnie!

To była bardzo przyjemna wycieczka. Miałem świetnego przewodnika z Big G, a rzeczy do zrobienia były naprawdę świetne. Widzieliśmy flamingi i krokodyle na przejażdżce łodzią po namorzynach m. in. Następnie pyszny obiad w porcie, a na koniec na stacji hodowli krokodyli. Wyjątkowe doświadczenie!

bardzo fajna wycieczka. W autobusie jest długo, ale jest bardzo wygodny i przyjemny dla pilotów wycieczek. Zdecydowanie taki, którego nigdy nie zapomnisz. Dobry wybór na lunch.

Świetne doświadczenie i zdecydowanie polecam! Poza długą jazdą wszystko było bardzo dobrze zaplanowane. Nie poszliśmy do cenote.

Wycieczka doskonala Warta kazde euro Cos niesamowotego Szczerze polecam